Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krzysztofwysocki

ryzykowna sytuacja_

Polecane posty

Gość Krzysztofwysocki

Witam, mam problem odnośnie podejrzenia zakarzenia. Z góry chciałbym prosic o wyrozumiałość a także o poważne odpowiedzi. Wiele rzeczy biore do siebie i nieche popaść w jakies kompleksy. Mam 29 lat. Niedawno bo dokladnie 7 dni temu rozstałem sie z dziewczyną. Bardzo się w niej kochałem, nie wspołrzyliśmy jeszcze. Spotykalismy się około 3 miesiecy. Do rzeczy... Po rozstaniu było mi bardzo źle, chodziłem jak jakis nawiedzony i ktoś mi podpowiedział abym znalazł sobie jakąś przelotną panne. To nie było w moiim stylu ale juz nie mialem pojecia co ze sobą zrobic i trafilem do panny lekkich obyczajów w jednym z domów na odloty.pl Zapłaciłem 150 zł za 1h "zabawy" . Dziewczyna troche sie oburzyła jak zaptyalem jej czy robiła sobie testy na hiv, ze ją obrazam itp. Po czym stwierdziła ze jest w "tej branży" od 1 miesiąca. Powiedziała ze po każdym kliencie sie obmywa i wodą utlenioną sobie czyści. Nie mniej jednak tak byłem zdenerwowany ze nawet niechciał mi stanać. Panna zrobiła mi loda w gumie . Ok, w miedzy czasie ja zrobiłem jej minete jednak z "oporem" nie wkłądajac nawet głeboko jezyka a tak naprawde to liżac przez 3 min jej wargi sromowe. Nic z niej nie wyciekało ani nie widać było krwi itp, złego zapachu też nie było czuć. Pozniej wsadziłęm 2 razy palec i tyle... po chwili panna znowu zrobiła mi loda a po tym musialem zmienic prezerwatywe bo byla luźna. W końcu mi stanął... Zrobiłem co trzeba... zajeło mi to o dziwo 4 minuty po czym eksplodowałem w niej i zaraz wyszedłem. Jaki kolwiek kontakt został przerwany. Teraz mam wielkie obciązenie psychiczne ze wogole tam sie znalazłem. Traktowałem to jak nic złego a w zasadzie jak lekarstwo na swoj ból po rozstaniu. Zrobilem cos takiego pierwszy raz w zyciu - na pewno wiem ze juz czegos takiego nie zrobie . Za duzy jest pozniej stres. Teraz (po 7 dniach) mam psełdo objaawy typu powiekszone wezły chłonne na szyi, i tak jakby boli mnie gardło. Nic po za tym. Prosze Was! o szczere odpowiedzi. Czy była to ryzykowna sytuacja i czy jest nadzieja ze wsystko bedzie dobrze ? Wiem ze testy na hiv należy zrobic po 6 tygodniach. Narazie minał jeden. Drazni mnie to wszystko bo jeden głupi wybryk i można sobie zycie zniszczyć. O sobie sie nawet nie boje ale juz widze przyszłą dziewczyne jak jej to mówie a juz nie wspomne o tym jak mam z nią zrobic sobie dzieci. Jakbym mógł to cofnął bym czas i poszedł do łazienki zrobic co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×