Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdadwerfwed

Seks na pierwszej randce !!

Polecane posty

Gość asdadwerfwed

Spotkałam się z pewnym mezczyzną , było cudownie , spedzilismy ze soba cały dzień i wylądowaliśmy w lózku ...mam strasznego kaca moralnego , nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Wcześniej rozmawialiśmy kilka tygodni przez telefon , było super , nie widzielismy sie wczesniej , doszło do spotkania i....możecie się domysleć:( Kurczę nigdy nie spałam z facetem na pierwszej randce ! nigdy ! Boże facet zajebiście mi się podoba , co on sobie teraz pomyśli :( rozmawialismy o tym i stwierdził , ze nic się nie stało , że już czeka na kolejne spotkanie i seks niczego nie zmieni... no ale w gruncie rzeczy nie wiem czy mam mu wierzyć :( strasznie sie z tym czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
staszek zachowaj sobie swoje rady :( i tak jestem strasznie przybita tym wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Mówił , że było bardzo fajnie itd...ale co z tego?! :( mam kaca jak cholera , zawsze byłam rozważna , nigdy nie przespałam się z zadnym facetem na pierwszej randce , ale on...no ma w sobie coś takiego , ze gdy zaczelismy sie całować , gdy zaczął mnie dotykać to... to totalnie odleciałam i przestałam racjonalnie myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pierwszej sie
nie przespalas tylko na drugiej zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
No my spedzilismy ze soba noc , potem sie obudzilismy , zrobił mi sniadanie do łozka , pogadalismy chwile i odwiozł mnie do domu , potem zadzwonił, wieczorem tez gadalismy kilka razy ...ale nie wiem czy to moze nie jakas gra z jego strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kaca najlepszy jest klin, czyli aby sie pozbyć kaca, musisz jak najszybciej zrobić powtórkę z rozrywki i powtórzyć upojną noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
ja nie napisałam , ze seks nie jest fajną rzecza , było bardzo przyjemnie , podobało mi się..naprawde...ale tak sobie mysle co on o tym sadzi, nie chciałabym aby pomyslał , ze z kazdym facetem na pierwszej randce chodze do łozka , powiedziałam mu o tym , usmiechnął się tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju facet sie odzywa poki co zadzwonił 2 razy to sie ciesz moze jest normalny i po prostu uznał ze fajna z ciebie kobiekta nie które zwiazki zaczynaja sie od sexu;) don't worry chociaz wierze, ze mozesz miec kaca...tez bym pewnie miała, ale cóz czasu nie cofniesz a moze bedziesz miec co wspominac na stare lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaa
Ja miałam kiedyś podobną sytuację. Przespałam się z pewnym mężczyzną na wyjeździe firmowym, byłam wstawiona on też. Na drugi dzień miałam straszne wyrzuty sumienia, przecież dla mnie było to coś niemoralnego. Teraz z biegiem czasu, a minęło już 5 miesięcy, wspominam to bardzo dobrze:) Wiem, że drugi raz tego nie zrobię z kimś kogo dobrze nie znam:) Także się nie przejmuj. Nie może powiedzieć, że jesteś łatwa, bo to oznaczałoby, że on też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
eh... teraz mamy się spotkać za 2 dni , ciekawe czy mu sie nie odwidzi;) jak go o to zapytałam , zaprzeczył , powiedział , ze moze mi to na papierze napisać , że dojdzie do drugiego spotkania , ze mam być spokojna;) jednak czuje sie fatalnie , tym bardziej , ze zaczeło mi zalezec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówi moja żona, każda baba ma dwa ozory i musi coś chlapnąć, po co chłopu na rozum głupoty wciskać, sam potrafi myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segalkl
o jeju przestan :) co to takiego jak nie macie nikogo oboje, spotkaliscie sie i było fajnie, emoicje wzieły górą, chcecie sie nadal ze sobą widzieć. Nie martw sie, uśmiechnij sie dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Dziękuję , że podnosicie mnie na duchu , jesteście fantastyczni;)ciekawa tylko jestem czy rzeczywiscie dojdzie do drugiego spotkania , niby sie zarzekał , że i owszem , ale może tak tylko mówił ...wiadomo jest stereotyp , ze kobieta nie powinna isc z facetem do łozka na pierwszej randce , aby facet nie pomyslał , ze jest łatwa:( Kochani raz miałam podobną sytuację , spotykałam się miesiac z facetem i potem wylądowaliśmy w łózku , odzywał sie jeszcze kilka dni a potem zaczął milczec , domysliłam sie o co chodzi , wszak dostał to co chciał ;) dlatego teraz sie niepokoje , ze bedzie podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana 7676
czasu już nie cofniesz, ale ja bym się zastanowiła nad wyborem tego partnera, bo jeśli facet jest rozważny i poważnie myśli to nie dopuściłby seksu na pierwszej randce tylko by poczekała teraz jak poczuł świeżą krew to może po prostu być z tobą dla czystego seksu, więc bądź czujna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
webster dla mnie to nie jest typowe ...jak już napisałam , nigdy wczesniej nie wyladowałam w łozku na pierwzej randce , z nim było inaczej, jeszcze zeby mi nie zalezało , to moze lepiej bym sie czuła , ale mi na nim naprawde zaczęło zalezec , te motylki w brzuchu gdy mnie przytula i całuje ahh , no cos pięknego po prostu;) a ja tak dałam ciała na pierwszej randce , dosłownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
oszukana kochana no własnie teraz sie tak zastanawiam o co może chodzić , moze tak jak piszesz rzeczywiscie poczuł "swieze mięso" i bedzie chciał sie spotykac tylko dla seksu , rzecz jasna nie da tego po sobie poznać a potem mnie zostawi , oboje mielismy na siebie ochote , emocje wzięły góre:( myślisz , ze gdyby mu zależało nie kochał by się ze mną?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na pierwszej randce, no faktycznie, ale wy już się znaliście, co prawda ze słyszenia, a i skype też zadziałało, może by powiedzieć, że każdy telefon, była to jakaś randka.... SEks na pierwszej randce moim zdaniem, to jest w agencji towarzyskiej, kiedy partnerkę widzisz i słyszasz, po raz pierwszy w życiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
No rozmawialiśmy wczesniej z miesiac przez telefon , czesto nawet kilka godzin ;) potem spotkanie i ...seks...eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co powiedziec moze tylko ze gratuluje zakochania i seksu - tez chcialbym poczuc te rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana 7676
powiem ci tak droga autorko...spotykałam się owego czasu z pewnym mężczyzną, od początku nie ukrywał, że bardzo mu zależy na seksie i przyjemnościach z tym związanych, ale ja stawiałam od początku sprawę jasno...że za mało się jeszcze znamy i nie ma na co liczyc, próbował mnie zmiękczyc, brał na przetrzymanie nie oddzywajac się jakis czas, ignorujac totalnie, robil tak bo wiedzial ze go kocham i ze w koncu ulegnę, ale nie zrobilam tego i bardzo dobrze, bo w koncu kiedy nie dostal tego co chcial po prostu zamilk na zawsze, znalazł sobie inną...dlatego cie przestrzegam, dobrze sie zastanów zanim pojdziesz z facetem do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Nie przypuszczałam , ze jest tu tyle życzliwych ludzi :) jesteście cudowni :)Kochani to nie jest tak , że on nalegał na ten seks , absolutnie , po prostu lezelismy sobie w łózku zaczelismy sie całować , pieścic;) i tak jakoś samo wyszło ...namiętny długi seks , po wszystkim otrzezwiałam i spojrzałam na niego mowiac , ale spotkasz sie ze mna jeszcze?! a on zaczał sie smiac , przytulił mnie , ucałował i powiedział , że ni ma innej mozliwosci ;) jednak tak czy inaczej mam tego cholernego kaca moralnego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka200000
Uważam że bardziej od seksu na pierwszej randce odpcyhać go może twoje podejście - ciagle wypytywanie czy sie do ciebie jeszcze odezwie, tlumaczenie sie itd. Dla mnie to jest gorsze. Ile mozna sie tlumaczyc, zastanawiac, pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
oszukana teraz już za pozno na jakiekolwiek przemyślenia :( stało się... muszę czekać i sprawdzić co będzie się działo dalej...dzwoniłam do niego przed chwilą , obudziłam bo jeszcze spał , pogadalismy chwilke i poszedł dalej spac;) ach ten jego głos... uwielbiam z nim rozmawiać przez telefon !nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania !!tylko czy w ogole do niego dojdzie?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tobą jest, kaca moralnego, masz męża, nie masz, a możesz mieć, jak będziesz dobrze działać, a nie myśleć o kacu....co chcesz być męczennicą??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×