Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdadwerfwed

Seks na pierwszej randce !!

Polecane posty

Gość oszukana7676
wcale ci się nie dziwie, że masz kaca moralnego, też bym miała, ale skoro sama chciałaś i on też to myślę, że z czasem będziesz to wspominac z usmiechem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
pinezka2000 No kilka razy zapytałam go o to czy sie jeszcze spotkamy to fakt , moze i masz racje , muszę przestać bo go zniechęce ...ale wiesz jak to baby?! kłapią czasami za duzo tym swoim językiem;)pozostaje mi tylko poczekać do tego wtorku (wtedy mamy się spotkac) innego wyjścia nie mam. Wczoraj jak rozmawialiśmy przez telefon powiedział , co myślałaś , że pójdziemy do łózka a potem Cię zostawie co!? ja na to , że owszem ...zaczął się smiać i powiedział tylko "oj ty głuptasku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana7676
do sponsora-> co osiągnęłam???satysfakcję, że jestem nie do zdobycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
bmblondyn Starałam się spojrzeć na tą sytuację z nieco innej perspektywy , tej pozytywnej , ale za chwile powracają głupie mysli , że moze on sobie mysli , ze jestem łatwa , ze z kazdym sie kochałam na pierwszej randce !! a to nieprawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Wiecie to jest tak , że na chwile obecną boje sie , że on sie ze mna wiecej nie spotka , ze uzna mnie za łatwą dziewczyne , pomysli , ze z kazdym facetem ide do lozka na pierwszym spotkaniu...:( nie wiem co wy faceci myslicie o takich przypadkach ale wydaje mi sie , ze nie macie najlepszego zdania o takich kobietach co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana7676
a kto powiedzial ze plakalam w poduszkę???niby za czym?za tym, że facet chcial mnie przeleciec i pojsc w diably>>>za czym tu plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia jego byłej...otóż jakieś 3 miesiace temu rozstali sie , w sumie on ją zostawił , bo go zdradziła ...po dwóch miesiacach od jego rozstania zaczelismy ze soba pisac , potem rozmawialismy godzinami przez telefon , tak sobie myslałam , ze moze on chciał sie na niej podswiadomie odegrać ...sama nie wiem :( co o tym myslicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy orze jak może
takie postępowianie jest nie stosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
dzięki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana7676
poszlabym z nim do lozka i co???porzucilby mnie potem jak szmate...chyba zadna kobieta nie chce tak sie czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Mam kolezanke ktora po tgodniu znajomosci , po alkoholu przespała sie z facetem a teraz są szczesliwi , mają brać ślub , mam tez znajomą , ktora przespała sie z facetem praktycznie na pierwszej randce i on ją zostawił , po prostu chodziło mu tylko o seks ...i badz tu człowieku mądry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że trzeba zacząc mierzyć czas od zera, co było nie zmienisz, ale możesz kształtować przyszłość, a kobiety mają to co nazywa się "babską intuicją" i zaufać jej swoim przeczuciom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana7676
a ja mysle, że jemu po prostu brakowało seksu i mial okazje to wykorzystał, i jak mu sie znudzisz to cie zostawi chociaz zycze ci jak najlepiej, musisz byc czujna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna masakra
Autorko...Ja bym Cie odstrzelił po tych meczacych wpisach i myslówach a nie po seksie na 1 randce.Jakies jazdy masz a facet ciaglego zapewniania, ze jest ok nie zniesie na dluzsza mete.To tak jak z pytaniem:a kochasz mnie? Po kilka razy czy codziennie zapewnianie jest meczace i wszysko moze przejsc.Zamiast pieprzyc na kafe mysl o tym,ze ci bylo dobrze,jemu tez i rysuje sie perspektywa kontynuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkl
to ja nie znam waszych relacji tylko to co opisujesz jego slowa i mysle ze na 99% nie zalezy mu tylko na seksie, i bedzie chcial sie z Toba spotykac wiec juz sie tak tym nie martw a co do kaca to sama mowisz ze wczesniej rozmawialiscie przez tel to i tak duzo bo juz sie znaliscie kaca to mogłabys miec jakbys pusciła sie w kiblu na baletach..glowa do gory i zamiast sie zamartwiac pomysl co mozecie zrobic we wtorek..pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
ale moja kobieca intuicja nic mi własciwie nie mówi !! już go nie wypytuje o te spotkanie , bo rzeczywiscie go tym zamecze , moze to prawda co napisała oszukana , moze jemu chodzi tylko o seks , moze mysli , ze znalazł naiwna podyma sobie a potem zostawi w czorty :( a ja sobie głupia nadziei narobiłam ! sorry za panike ale zalezy mi na nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyt
Trudno, zdarza się, po prostu facet mega Ci się spodobał i się zapomniałaś. Znam taki przypadek, dziś są małżeństwem :-) Tak więc wiesz, głowa do góry i przestań przepraszać, że żyjesz. Ten koleś też się "zapomniał" - podejdź do tego w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkl
tak tak masakra ma racje teraz moze mu sie to podobac ale z czasem zacznie na pewno irytowac uwazaj zebys przez te swoje chore fazy sama tego nie zepsula..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
ale z drugiej strony , taki facet jak on...hm... wystarczy , ze pojdzie raz do baru czy na dyskotece zakreci sie i juz stoi przy nim wianuszek kobiet , to raczej nie jest typ tkz. ze to tak nieładnie ujme "ruchacza" ;) no ale kto wie ...jedno jest pewne , czasu nie cofne , pozostaje mi czekac na ten wtorek i zobaczyc jak los sie potoczy ...było minęło...są dwa wyjscia , albo chodzi mu tylko o seks i mnie zostawi , albo bedziemy razem i bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można podejść i w ten sposób. Moja aktualna żona i ja byliśmy po przejściach, i tak samo poszliśmy do łóżka, znając się niezadługo. Też gadaliśmy, o tym, czy nie za wcześnie, a ona powiedziała z rozbrajającą szczerością, musiałam cie przetestować, nim się zakocham na "amen", i test wypadł bardzo dobrze, bo już jesteśmy zsobą 17 lat, a ja miałem na dodatek przychówek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkl
albo chodzi mu o seks i o Ciebie.. leca nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdadwerfwed ale z drugiej strony , taki facet jak on...hm... wystarczy , ze pojdzie raz do baru czy na dyskotece zakreci sie i juz stoi przy nim wianuszek kobiet , to raczej nie jest typ tkz. ze to tak nieładnie ujme "ruchacza" no ale kto wie ...jedno jest pewne , czasu nie cofne , pozostaje mi czekac na ten wtorek i zobaczyc jak los sie potoczy ...było minęło...są dwa wyjscia , albo chodzi mu tylko o seks i mnie zostawi , albo bedziemy razem i bedzie ok..." obstawiam pierwszą opcję skoro z uwagi na odpowiedni WYGLĄD! może ruchać rózne dupy to po co ma się wiązać z jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadwerfwed
Naprawde jestescie rewelacyjni ...dziękuje za wasze wpisy , te pozytywne i te negatywne ;) macie racje musze przestac mu truć głowe i zyc dalej , co ma byc to bedzie ...ale jak nie dojdzie do tego spotkania to chyba kac morlany przybierze podwójnych rozmiarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakby ktoś mógł jeść codziennie inną zupę, i miałby się zdecydować właśnie na szczawiową do końca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się waćpanna nie martw co możesz stracić, ty się ciesz na to co możesz zyskać, jak mawiał pewien mądry Żyd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×