Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosieńka_+PG

Czy któraś korzysta z firm sprzątających mieszkania?

Polecane posty

Gość Gosieńka_+PG

Mam 2 dzieci i chciałabym po pracy zamiast sprzątac zając sie po prostu nimi, jestem z okolic Gdyni, polecacie jakies firmy, są tu w ogóle takie? Ile w Waszych miastach sobie liczą i dokladnie jakie prace wykonują, jak często, nie boicie się w związku z tym,że ktos Wam będzie "kopac" w osobistych rzeczach? a może lepiej dac dorobic jakiejs starszej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka_+PG
czy plamy po spermie na podłodze, podwyższą cenę, usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka_+PG
do powyższego: idź sie leczyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka_+PG
sram mordą do wanny, czy pani sprzątająca będzie narzekać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka_+PG
juz zamówiła, pan zgwałcił mnie analnie wzioł pieniądze i poszedł :o nic nie posprzątał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka_80
Nie przejmuj się Gosieńko, wida że jakiś prymityw się tu popisuje swoją płycizną! Niestety nie korzystam z takiej firmy, ale sama jestem ciekawa postawionych pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś i trawiłam na bardzo miłego pana który przywiózł dwie panie lubiące wypić i zakopcić ,nie muszę chyba pisać czy mieszkanie zostało posprzątane może raczej przekopane że tak się wyrażę ,kilka lat później przyszła do mojej pracy młoda dziewczyna sprzątać i zgadałam się z nią ona sprząta u ludzi czasami przychodzi mi pomóc okna umyć solidna uczciwa dziewczyna i bierze miej niż te całe firmy sprzątające więc lepiej popytać wśród znajomych może mają taką zaufaną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka- lepiej sobie dorabiaj na czarno... My mamy panią do sprzątania domu i prasowania koszul mojego faceta, przychodzi raz w tygodniu i powiem Ci, że teraz zajela sie czyms innym i sprzata tylko w weekendy, ale wielu zlecen odmawia ze wzgledu na brak czasu. Takze w duzych miastach popyt na pewno jest. "Nasza" Pani sprzata u nas w domu i u rodzicow mojego faceta- u nich od... 20 lat! :) Wiec ludzie sie przywiazuja i mozesz regularnie podorabiac, jak sie sprawdzisz. Za prasowanie dostaje dodatkowa kase, wiec mozesz tez to proponowac bo sie oplaca, a praca fizycznie lżejsza niz sprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandet
My korzystamy - co kilka miesięcy, na wybrane okazje, ale wtedy zlecamy czyszczenie wszystkiego. Firma z której korzystamy to - http://www.wojmargliwice.pl/ Dobre ceny, szczególnie w stosunku do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja gryllllllakkkkkk
gryzelinka ale To ona szuka kogoś do sprzątania u siebie w domu a nie chce sprzątać u ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafina bbb
do mnie raz na 2 tygodnie przychodzi pewna pani, sprzata cały dom, odkurza, wiesza pranie, jak trzeba prasuje. dwa razy w roku myje okna (dodam ze dom 2-pietrowy). Nic mi nigdy nie zginelo, bizuteria, pieniadze, zawsze wsyztsko pozostawione na swoim miejscu. Place Pani za 1 wizytę 70zł i raz na dwa tygodnie problem rozwiazany. Sprzatanie zajmuje jej mniej-wiecej 6godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakalinka
Moja pani bierze za posprzątanie całego domu 150m2, 150zł, pracuje 8godzin, ale dom raczej sterylny, nowoczesny, więc nie ma bibelotów do odkurzania, w kuchni na blatach zostawia tylko czajnik. Jest bardzo dokładna, wręcz pedantyczna, zagląda w takie miejsca, o których ja nawet nie pomyślałabym. Przepięknie układa ręczniki, prześcieradła na gumce. Dodatkowo raz w miesiącu sprząta gabinet, a w nim około 1000 książek i robi to za 200zł dodatkowo. Okna płacę oddzielnie, są duże, więc wyceniła je od metra kwadratowego. Sprzątanie zamawiam raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie z tymi paniami do sprzatnia :) tez chcialabym taka miec zeby mi sprzatala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakalinka
Ja zamawiam sprzątanie raz w miesiącu, takie porządne, świąteczne, a tak to sama sprzątam. U mnie trzeba to robić codziennie, bo pracuję w domu, a jak klient wpadnie to nie może się przewrócić w holu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×