Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W jakim

W jakim banku macie konto, a któremu najbardziej ufacie?

Polecane posty

Gość ja też sama
każdy byle nie złodziejski mbank, kradną na potęgę, trzy stracone przelewy, od marca nie doszły i uważają że jest ok , teraz jestem w Alior i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sama
Alior nie jest za darmo jeśli nie masz określonej ilosći obrotów na koncie lub wypłaty płacisz 9 złotych za prowadzenie konta i kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WirtualnyNinja
Osobiście byłem zachwycony Alior Synciem, szczególnie przez cashbacka 5%. Niestety od 2013 trzeba będzie mieć 1500zł na koncie albo regularne wpłaty, żeby działał cashback. Tak czy siak, Synca można polecić, jak i moją stronę z opisem tego konta :) wirtualnyninja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
a ja polecam mBank, mam u nich konto od samego początku, od kiedy powstali i jestem zadowolona nigdy nie miałam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaargo
Ja mam konto w mBanku, jestem dość zadowolona poza opłatąza karte jaką mBank od pewnego czasu pobiera a miał być taki darmowy... Jeśli chodzi o najkorzystniejsze konto to pomaga w tym program KONTOMIERZ, który pozwala nie tylko kontrolować własny budżet i wydatki, ale również są tam zbilansowane oferty wszystkich banków w kwestii otwarcia u nich konta. Warto porównać oferty. Jak już ma się konto KONTOMIERZ moźna połączyć z kontem i mieć możliwość w sposób bardzo wygodny dysponowania i rozplanowywania tych pieniędzy https://kontomierz.pl/rec/256b729cf067bf0a8b54b72bf84c0c1f776a77dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debile na tym forum, aż strach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam w pocztowym. Mają bankomaty. Za darmo można wypłacać w bankomatach PKO BP, BZW BP i Planet casch. Polecam, konto jest za 0 zł. Panie zawsze wszystko wytłumaczą a ze w Płocku BP jest na poczcie to zawsze mam blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×