Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serialowa jo.

LINIA ŻYCIA

Polecane posty

Gość serialowa jo.

Jak wrażenia po pierwszym odcinku? Podobało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nawet
może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelkumpolelkum....
nie wyglada to zle-zobaczymy dalej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
zapowiada sie dobrze,nadmorskie klimaty mnie przyciagaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
Scibakowna brzydko i szybko siestarzeje ,ma 43 lata a wokol oczu i ust ma od lat spore zmarszczki,gra zwykle starsze od siebie kobiety ,myslalam ze jest starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że nigdy nie wciągnęłam się w żaden serial, a tego było dopiero 4 odcinki, to codziennie wracam biegiem z pracy żeby zdążyć na 19:30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
jak dla mnie bardzo fajny serial Aktorzy w wiekszosci piekni i mlodzi..No i fakt,te nadmorskie klimaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smooth 31
Ciacho jest fajny I ten drugi z Tancerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie konkrety
Co się działo we wczorajszym odc,bo nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
a ja ciacha nie lubie,nie podoba mi sie jako facet i aktor z niego slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa85
Nawet mi sie spodobał ten serial. Zobaczymy jak sie akcja rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxqqxsdsdsds
a ciachorr czemu sie chcial zonki pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
szarpali sie w aucie podczas jazdy,zona chciala zeby sei zatrzymal bo chciala wysiasc,gadalla glupoty bo chciala go zranic,teraz on przeswiadczony ze ona miala romans z Michalem msci sie na nim....sam sie pewnie czuje winien bo powinien od razu krzyczec ze zona uczulona na leki jest i zapewne pzrez sam fakt wypadku,on swiety nie jest sam ma romas z ta taka kudlata laska z pracy...moze mu na reke ze zona zmarla ale nie planowal tego.....ot bogate malzenstwo znudzone soba po krotkim czasie szukajace klopotow... i je znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak był pogrzeb Olgi
to może miałam zwidy ale przez moment widziałam Olgę na cmentarzu w takim czarnym berecie.Może jej śmierć została swingowana by ukarać Igora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się sposob
prowadzenia akcji. Umiera Olga, a niby załamana, nastolatka, której imienia nie pamiętam, na drugi dzień uśmiecha się, lekko żyje. Ogółem ta śmierć poszła bokiem, wydaje mi się, ze niedopracowano tego. Trochę męczące jest to, ze ciagle się podkreśla, że państwo Grabowscy itd. Bez przesady;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
a olga nie miała żadnej rodziny? była sierotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka..
moze ktos z was wie czemu ten serial zostal zablokowany na ipla i mozna i tylko ogladac na terytorium polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był odc.10-ty? "Igor dziękuje Ewie za to, że przy nim jest, ale nie ma ochoty na czułą chwilę we dwoje. Rozczarowana kobieta przekonuje go, że przecież łączy ich coś więcej niż tylko seks, ale Igor nie chce o tym słyszeć. Ewie jest przykro. Niedługo potem Andrzej stara się przekonać Igora, by dał spokój Michałowi Ostrowskiemu. Proponuje mu start nowej linii napojów energetycznych. Igor jest rozgniewany _ ojciec postawił go pod ścianą. Irena, słysząc o planach męża, proponuje synowi, żeby, na razie, odstąpił od oskarżenia, wziął pieniądze, a później znów wytoczył sprawę Michałowi. Igorowi podoba się ten pomysł. Tymczasem Andrzej spotyka się z Anną i Michałem i mówi im o swoich planach odnośnie Igora. Jest pewien, że dzięki temu, jego syn odpuści. Natomiast Klara jest wściekła, bo okazało się, że to profesor Kamiński załatwił jej tę intratną posadę w specjalistycznej klinice w Szwecji. W tej sytuacji ona postanawia zostać w Polsce. Słysząc to, Leszek Pruski jest szczerze zaskoczony. Według niego, niewielu ludzi odrzuciłoby taką propozycję pracy. Do restauracji Kesslerów przychodzi listonosz. Ma dla Klary telegram od Tadeusza Kamińskiego i jeszcze bardziej zaskakujacą wiadomość... Leszek odebrał wyniki sekcji zwłok Olgi. Okazuje się, że kobieta była w ciąży. Kiedy Michał o tym słyszy, nie wie co powiedzieć. Ta informacja z pewnością pogorszy jego sytuację, zwłaszcza, kiedy dowie się o niej Igor. Kamil dzwoni do Alicji. Chce się z nią spotkać. Dziewczynie podoba się ten pomysł, dopóki nie dowiaduje się, że chłopak ma na myśli spotkanie już teraz. Ku jej zaskoczeniu wkrótce potem Kamil zjawia się u niej ze zwiędłą różą. Chłopak ma wyraźnie ochotę na seks. Intymną chwilę psuje pojawienie się Ireny, która przyłapuje młodych na gorącym uczynku. " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Zerkam od czasu do czasu na ten serial ale uciekaja mi niektore watki.Prosze o wyjasnienie niektorych moich watpliwosci. Igor podczas swojego malzenstwa mial romans z sekretarka? Kto w tym serialu jest czarnym charakterem,Igor czy ten mlody lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi prosze
jak sie nazywał ten kawałek co leciał w dzisiejszym odcinku jak klara malowała sobie usta w samochodzie??? cos tam było : "Oh, yeah You..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądam
i mi się serial podoba. Ładny jest ten młody aktor grający Marka Pruskiego - Paweł Przyborowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
ja myslę ze Michal chyba miał romans z Olgą i to bylo jego dziecko. bo przeciez jego narzeczona mowila matce ze Michal sie zmienil ze ona już mu ufa. czyli kiedyś był inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85serial
Ale ten Igor zawzięty. Swojej winy nie widzi. A ta matka nie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego Igora nie mam już sił
Igor jest taki jaki jest, bo matka za nim staje murem. Wyraźnie jest jej ukochanym syneczkiem, który zawsze niczemu nie winien. Ta postać mnie tak drażni, że szok. Sam jest winny śmierci Olgi, kurde od razu powinien mówić o jej alergii. Jego matka pierwsze co powiedziała w szpitalu, to ze Olga nie może brać wszystkich leków. A gdzie on był do tego czasu? Awanturował się, a jakże. Wielki koktajl dla 4 koleżanek;] A mówiła o tym jakby pół miasta sprosiła. I brakowało tam siostry Klary, która się przedtem jakby kolegowała z Pruską. Generalnie najpierw Pruski wysuwał się na zły charakter, ale chyba im się odwidziało i całkiem spoko się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga pisała
że nienawidzi swojego męża, że musi usunąć ciążę z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×