Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Mary a zw swoim facetem nie gadasz o tych problemach ? Nam możesz sie zawsze wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Mary - jedno musze przyznać ,doskonale Cie rozumie ale z wiekiem punkt widzenia sie troche zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary a czy jest jaki powód przez który nie jesteś szczęśliwa? Czego brakuje Ci do szczęścia, powiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Ines - bo nie potrafie Cie rozgryź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary powiedz, nie jesteśmy tu tylko po to żeby się śmiać żartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wie, to co wie, bywa dobrze, bywa źle .. W życiu czasem trzeba wiedzieć, kiedy wstać a kiedy siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Dobrze - znamy piosenke :) Cholernie twardy orzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomelko, nie mam faceta. Mam nadzieje że się zmieni, bo nie chcę całe życie w takim stanie trwać... Vodko, brakuje mi przede wszystkim kogoś dla kogo mogłabym się starać, być lepsza, kogoś kto kochałby i wspierał mnie taką jaka jestem,ze wszystkimi moimi wadami i zaletami...poza tym brakuje mi tej cholernej pewności siebie, nie umiem zawierać szybko znajomości, nawet z takimi przyziemnymi sprawami jak pójście na egzamin z prawa jazdy mam problem:O I brakuje mi osoby która odeszła parę lat temu:( wiem że gdyby ona była, to część moich problemów nie miałaby racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończy mi się piwo i psuje nastrój, ale ja mam to do siebie, ze przechodzą na mnie cudze nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Pójde już. Trzymajta sie i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodko, przepraszam, nie chcę Ci psuć humoru:( W ogóle nie chciałam pisać tu o takich rzeczach, ale ostatnio mam takie nastroje i po prostu czuję że już za długo to wszystko w sobie skrywam. Mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jakie to przykre, ze jest tylu samotnych ludzi na świecie. Wiem, ze to głupie pocieszenie,ale przecież nie wszystko stracone. Jesteś bardzo mloda.pewnie bog pokara mnie za te słowa, ale ja teraz chciałabym być samotna. poprostu nie skorzystałam nic a nic z wolności i ze swojej młodości i zbyt szybko wylądowałam w dośc poważnym związku. Tez jestem niepewna siebie, mam problemy z tym związane. Jestem totalnie aspołeczna. Ogolnie problemów emocjonalnych mam wiele. Łącznie z nerwicą. Masakra. Tuleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Mary 🤗 to mamy podobnie Dobrze - dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×