Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

oj Mary przypuszczam jak bardzo , mam to samo i tak jak ty kryje to w sobie ale to nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary... uszy do gory, nie jestes sama na swiecie, takich jak Ty, ja jest pelno... szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary Słuchaj kochana wcale nie psujesz mi humoru. Pewnie gdyby nie te smętne tematy i tak moj nastrój znacznie by się obniżył. Jezeli nie masz sie przed kim otworzyć i przed kim wygadać zawsze mozesz zrobic to tutaj. pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze :D
Pa Ines i reszta,trudno sie uwolnic od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary Tule Cię bidulko ale musisz znaleźć siłę nie możesz być taka krucha i słaba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o technike to ja jestem bardzo do tył, wiec nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodko, rozumiem Cię doskonale...też miałam takie wrażenie będąc nastolatką w poważnym związku, że tracę coś co wszyscy moi rówieśnicy właśnie przeżywają, ale nie żałuję tych lat, pomimo że nie były różowe. Od prawie dwóch lat jestem sama, a samotność tak naprawdę zaczęła mi doskwierać od tego roku, wcześniej miałam czas na wyszumienie się i skorzystałam z tego, teraz wolałabym ciepłe kapcie i przytulenie do kogoś kogo kocham, ale życie nie jest takie piękne żeby mieć to co się chcę więc borę je jakie jest, ale nie daje mi ono szczęścia... Ja lubię poznawać nowych ludzi, choć przysparza mi to nie lada stresu, ale wiem że muszę walczyć z nieśmiałością i brakiem pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to normalnie wpisujesz numer gg ale nie znam się na tym aż tak a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo odpisuje, ale nie umiem emocji ubrać w słowa i wychodzi jak wychodzi:O Dziewczyny i chłopaku:) dziękuje Wam👄 Pomelko, ale ja jestem twarda, jak w powiedzeniu 'jak ktoś ma miękkie serce to ma twardą dupę' i ja taka właśnie jestem...staram się wszystkim pomagać, doradzać, lubię czuć się potrzebna komuś, ale sama nie potrafię się dzielić swoimi problemami...i tak to wszystko w sobie tłumię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×