Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Dobrze - mi dojebali ? Nie bardzo ;) Frustraci mnie nie ruszaja , sa za ciency aby mnie urazic :) Deadman -witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagunia
sam jesteś zakompleksionym gogusiem w realnym życiu jesteś nieudacznikiem więc się tu dowartościowujesz konusie o brylach jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olagunia - nie piekl sie tak , bo sie wysypki nabawisz kochanie :D Ja akurat dowartosciowywac sie nie musze , a jestem tutaj dla takich osob jak na poprzedniej stronie , sa to osoby , ktorym Ty nigdy nie dorownasz 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgusia prawdopodobnie w realu nie masz tak ciętego języczka jak tutaj i siedzisz cicho pod miotełką- tak więc się nie wysilaj i nie psuj humoru innym :D Iness proszę cię bardzo :) -podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ide na top o BMW to do mnie maja cos te osoby a Wy na tym cierpicie , przepraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka --- to jest świetna komedia ze świetną obsada, kilka razu juz ogladalem ten film ale za kazdym razem smieszy mnie tak samo :D Dobrze --- no coz taki juz urok kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgunia musiałaś się zaczernić żeby każdy brał cię na poważnie- nie musiałaś słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś wracaj tu mi szybko.... nam te osoby nie przeszkadzają , przynajmniej się pośmiejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam Sebuś że na takie osoby nie warto nawet zwracać uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×