Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Telefon mi ukradli😭 Chuje, złodzieje jebani...sory za wyrażenia, ale jestem mega zła, a w zasadzie to bardziej smutna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam potańczyć, nie wiem co mnie podkusiło żeby zostawić torebkę na fotelu:( wróciłam i telefonu nie było, nie mam pojęcia kto go mógł zabrać, mnóstwo osób było. Nie rozumiem jak można zrobić coś takiego, ludzie to chyba sumienia nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lipa straszna , widzisz idziesz potanczycz nastawieniem ze ludzie sa ok jak Ty i nawet nie podejrzewasz ze moze cos takiego sie stav , a te hieny tylko czychaja na chwile nie uwagi....Ja bym takim zlodziejom lapy poupierdalal...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda bo nie odzyskasz już go.... zdarzają się też takie osoby nic na to nie poradzisz mysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, ale teraz jedyne co to mogę być zła na siebie że byłam tak lekkomyślna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na abonament, w czerwcu umowa się kończy więc o tyle dobrze. Kupiłam go w grudniu 2009. to był lg ku 990i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zablokowalas od razu jak sie zorientowalas ze go ukradli ? Pewnie tak , ale tak na wszelki wypadek pytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zablokować kartę a będziesz zgłaszała na policje ? nie wiem jak to jest w tym modelu co miałaś ale wiem że telefony mają swoje numery i po numerze u takich chłystków mogą poznać twój telefon kiedyś też słyszałam że blokują telefon i jest bezużyteczny- ale nie wiem czy to nie bajka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jaki jest nr do operatora. Dopiero we wtorek pójdę do salonu, pogadam tam z nimi i poproszę żeby mi zrobili duplikat karty. Mam nadzieje że mój tata nie będzie do tego potrzebny, bo telefon jest na niego. Fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Mary ale Ty to musisxz jak najszybciej zrobic bo Ci moga taki raxhunek nabic ze szok , to sie robi od razu jak sie orientujesz ze fona nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na policje chyba też pójdę, ale prawda jest taka że oni i tak na pewno nie znajdą tego kogoś kto go ukradł. Jest coś takiego jak nr imei czy coś takiego. Każdy telefon go posiada. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale po tym się rozpoznaje telefony. Jednak ja nie wierzę w to że jeszcze go zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W plusie. Ale co ja mam zrobić, zadzwonić do operatora? Eh, nie wiem co się w takich sytuacjach robi, nigdy mi nie ukradli telefonu:( A on i tak jest zablokowany, bo za późno rachunek zapłaciłam i mi zablokowali połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary telefon to teraz najmniejesze zmartwienie Ty blokuj ten numer i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jakiego masz operatora? dane taty miejsce zamieszkania data urodzenia i zaraz znajdziemy numer do twojego operatora szybko zadzwonisz i wytłumaczysz ze jesteś córką i co się stało w najgorszym przypadku będziesz musiała tatę budzić - masz z czego zadzwonić czy pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to tyle dobrze , ale na wszelki wypadek dzwonisz na infolinie operatora i zglaszasz kradziez , oni blokuja CI numer zeby nikt nie dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że jak jutro zadzwonię to nic się nie stanie i tak pewnie nadal będzie zablokowany, ale macie rację, znów się moja blond inteligencja ujawniła:O nie pomyślałam że mogą mi zajebisty rachunek nabić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek. To dzwońcie, bo ja nawet nie mam teraz z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×