Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Historia wygląda tak że głupia blondynka zostawiła na fotelu w dyskotece torebkę z telefonem(ktoś miał jej pilnować) i nie pomyślała że ktoś się na niego połaszczy...wróciła po jakimś czasie i okazało się że telefonu nie ma:( Ot cała historia:O Tata nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, u mnie bratu tak podwędzili telefon. Dlatego ja mam stary, najtańszy i beznadziejny model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS u mnie chyba przebiega to trochę inaczej. Bo im więcej ja piję, tym gorzej przyjmuję alkohol i tym szybciej mam fazę. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, stało się, na przyszłość będę miała nauczkę:O Kurde niedobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDD Dobranoc kurde też śpiąca jestem, a nie mam jak kawy zrobić więc długo tez nie posiedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary nie ma się co zamartwiać. Telefonu raczej nie odzyskasz. Czyzbys przesadzila z alkoholem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, nawet się nie łudzę. Miałam lekką fazę, ale nie na tyle by nie myśleć co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zgłaszałam. Jutro pójdę do salonu w sprawie duplikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wystawienia duplikatu będzie potrzebny prawdopodobnie tata a kto jeszcze idzie spać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS nastepnym raezm, keidy bede chciala powiedziec, ze mam przesrane na pewno się zastanowię :P Być w pełni trzeźwym... Chyba nawet już nie wiem co to znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - nie mów, ze Ty też.. :O Być trzeźwym kilka lat.. Ja mam trudności z kilkoma dniami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS az tyle tego bylo ? Ja jednak myślę, że Cię dogonię. Bynajmniej wszystko ku temu zmierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS Prace to ja mam tylko chwilowo, w tym domu na pewno nie zostanę, a w glanach nie chodzę już jakiś czas :P Podsumowując dobrze się czuję jedynie wtedy kiedy wypiję :) :( inees

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness- dobranoc[ kwiatek] Vodka ja pije od święta- wolę trzeźwość...nie mam co do tego ciągotek, chociaż miałam w swoim życiu strasznie zły moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze.. dla mnie rzeczywitość jest trochę zbyt szara i przygnębiająca.. Wczoraj alko zmieszało mi się trochę za bardzo chyba z kofeiną i biegałam po deszczu i burzy. Byłam cała ubłocona, mokra i czułąm się zajebiscie. Skakałam po kałużach. Muszę to keidyś powtórzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie Kochani, ale idę już spać. Pomimo tego, ze przyjemnie teraz wszystko wokół wygląda to jednak muszę się położyć :P Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×