Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

nie wiem jak nos NN ale mój muszę schować bo i tak jest wieeeelki :-P- bez ucierania :D to dla kogo ja miałam je robić ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś je robić dla Alegre,bo cię prosiła żebyś i dla niej coś wudziergała :D :P a ja jak zwykle mam szalone pomysły :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoN , nie widziałem żadnego,natomiast koniki tak :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,to facet ? a to mnie zaskoczyłaś :O nie wiem ,pierwszy raz widziałem ten nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drugi raz miałam styczność z tym panem i się domyśliłam tzn . że jeszcze jako tako jestem mądra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no to jesteś spostrzegawcze,moja czujnoś maleje nocą :P :D muszę uważać bo ja z facetami raczej nie gadam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,jakby ci to powiedzieć żebynie urazić żadnego,nie przepadam za męskim towarzystwem :O :P :D wiesz,ja nie cierpię mezów,aż mnie ciarki przechodzą:O nie piję % może i dlatego... a z dziewczynami lubię rozmawiać,podziwiać,zachwycać się ich pięknem,nie tylko fizycznym ... jestem fascynatem kobiet :D oczywiście naj jest moja piekna i jedyna w swoim rodzaju ZONA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam spać ,rono pobudka przed 6 :O pomono że mam urlop :P :) dobrej nocy DOBRZE ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dobranoc- żeby nie było nie uciekłam ale komp mi coś siada znowu ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaa , wiem ze Ci moim wejjciem smoka humork zepsulem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja tu myślałam że z ukrycia tygrys wyleci - a tu smok i jeszcze mnie poparzył nie powiem gdzie;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać - dobranoc🌼 aa i Sebuś następnym razem nie przypalaj mi .... nosa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Miłego dnia ;) U mnie piękna pogoda bezchmurne niebo :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i chciałem się z wami pożegnać było miło was poznać fajny topi fajni ludzie powód jeden cze ba się wycofać zęby 2 miał lepiej 3maj cie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×