Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

hmm co krzyczysz??:D wiesz gdyby nie kafe to nawet bym nie wiedziała że Lepper nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krzycze sobie po ciuchutku ;) slyszalam dzis w radiu o tym... uciekam spac dobrze... jestem wykonczona, sama malowalam pokoj, od 3 dni sie znim bawilam, ciezko bylo ale jest teraz pieknie :P zapraszam na kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracująca kobietka z ciebie;-) spokojnej nocy życzę tobie :)- kawkę właśnie sączę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdernik
Ines 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie mnie nie boi ❤️ Lezy wlasnie w lozeczku , glaszcze ja , a ona sie wygina :D W dodatku sama podchodzi i sie tuli :) Choc w dzien jak lata i chce ja zlapac to sie nie daje :D , w nocy z niej taki pieszczoch wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczaiła się już troszeczkę :) - hmmm prawie jak kobieta się zachowuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś - facet ideał ;-) Iness- ja myślałam że padnie wcześniej ale jednak zobacz ...trochę się w tym topiku kula co dzień to pół strony do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa , raczej jeden z tych ktoremu do tego idealu najdalej :D Poki zyje , bede tu wpadal , takze top nie padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki mam dostęp do netu - będę się starała utrzymywać ten topik i pielęgnować go ;-) jak nie?? hmm pierzesz, gotujesz , sprzątasz do tego umiesz rozmawiać - prawie ideał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inees ja mam , spojrz na mnie jak zasypiam szybciutko , od samego patrzenia odplyniesz :D Dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tego chyba że też nie ma ;-) może i dobrze bo jest spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?? no coś ty ... na tą chwilę zakochana jestem tylko w dzieciakach sióstr - u mnie nie tak łatwo o to uczucie ... a u ciebie jakieś zmiany ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmiany zmiany... pomalowalam sobie pokoj, czekam na nowe lozko... jutro jade wybrac dywan i komode... i jeszcze mam zamiar pomalowac kuchnie ;) takze same zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam że pracowita kobieta jesteś - żadnej pracy się nie lękasz:D hmm nie o takie zmiany pytam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×