Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanilla Bordo

3 miesięczne niemowle NIE CHCE JEŚĆ !!!!! POMOCY

Polecane posty

Gość Wanilla Bordo

Od wczoraj mój 3 miesięczny niemowlak nie chce jeść z piersi. Co może być przyczyną? Co robić? (wczoraj nie chciał zaczynać jedzenia od prawej piersi, dziś nie chce już żadnej- strasznie krzyczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
w 3 ms dopiero kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
dodam, że zrobiłam mu butlę i zjadł i nie wykazuje oznak bólu brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
od początku jem wszystko i nigdy nie było problemu on nawet piersi nie chce do buzi, więc nawet nie poczuł smaku mleka i to właśnie mnie dziwi, że wczoraj nie chciał zaczynać od jednej, więc cały dzień najpierw podawałam lewą a później prawą, a dziś nie chce jeść z piersi. Naprawdę dziwne to strasznie....tak z dnia na dzień mu się odwidziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnilenka1988
ostatni bylam w poradni rodzinnej na spotkaniach przedmalzenskich i pani wlasnie mowila o karmieniu piersia... pokarm w twojej piersi dzieli sie tak jak obiad niedzielny tylko w innej kolejnosci... najpierw jest kompot (czyli najniej tresciwe mleko) pozniej jest zupka (bardziej tresciwe) i na koncu schabowy(czyli najbardziej tresciwe mleko) to wszystko i to ze leci nam mleko to dzieje sie poprzez psychike. dziecko nie chce jesc bo moze wyczul ze karmisz go samym kompotem i on tego nie chce....musi skupuc sie podczas karmienia polozyc sie przytulic do piersi i mu nadstawic piers jak bedzie sie odwracal albo pociagnie dwa razy i bedzie stal lez z nim godzine dwie i za kazdym razem nadstawiaj mu piers zeby on caly czas czul ja w buzi i mysl o tym koltlecie wtedy mleko zacznie leciec tresciwe on je zalapie i bedzie ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
mój syn miał podobnie, upodobał sobie prawą pierś i kiedy dawałam mu lewą strasznie płakał, więc zaczynałam go karmić z prawej a później szybko zamieniałam na lewą kiedy miałam w niej więcej pokarmu, jeżeli masz dużo pokarmu w obu piersiach to karm go tylko lewą a z prawej sobie ściągaj. A może zjadłaś coś ,słyszałam że jeżeli mama karmiąca je cebule albo czosnek to niby wtedy dziecku mloeko nie pachnie i nie chce go jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnilenka1988,kobieto moze najpierw pocwicz na swoim dziecku jak juz sie go juz dorobisz, a nie pierdziel nam tu o tym co ci pani z poradni przedmalzenskiej pwoiedziala o karmieniu piersia:O litosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn kiedy nie jadł już drugi dzień z rzędu z piersi (miał wtedy jakies 4-5 miesięcy), to okazało się że ma infekcję dróg moczowych, lekarka kazała zrobić badania i wyszło brak apetytu może zwiastować infekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
Pokarm mam i synek zawsze się najadał. Czosnek jem, ale na pewno w ciągu ostatnich 7 dni mi się nie zdarzyło. Jeśli chodzi o podział mleka to myślę, że zdecydowana większość karmiących mam wie, że mleko dzieli się na początkowe, środkowe i końcowe, więc dziękuję ale to nie ma nic do rzeczy. Nie mam pomysłu... może mu przejdzie? Mogę ściągać i podawać z butli, ale wiadomo, że po 1. mały przyzwyczai się do butelki, a po 2. pokarm w końcu zaniknie, bo laktatory nie są tak efektywne jak ssące niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
W czwartek idziemy na szczepienie, więc jak nic się nie zmieni to poradzę się Pani dr. Jak wstanie to jeszcze sprawdzę te afty, ale chyba nie ma... Smoczek ssie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilla Bordo
a może jeszcze któraś mama miała podobny problem? poszperałam w sieci - są takie mamy, ale brak informacji czy coś się zmieniło czy nie Mam nadzieję, że to nie jest żadna infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×