Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cezet

Praca W Wojasie.

Polecane posty

Gość cezet

Beznadziejna atmosfera w sklepach Wojas.wyzysk i poniżanie pracowników jest na początku dziennym.nie przestrzeganie praw pracownika i kodeksu pracy.trzymajcie się z daleka od takiego pracodawcy.wszelkie próby składania skarg kończą się fiaskiem.skargi są ignorowane bądź ukrywane przez zarząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary2015478
Jak w poprzednim poście. Wyzysk, nieprzestrzeganie praw pracownika, grosze za harówę - czysty zysk dla właścicieli, ponadto za kradzieże i niektóre reklamacje płacą pracownicy. To tak w bardzo okrojonej wersji. Ale co tam, do odważnych świat należy, jeśli chcecie mieć na swoim koncie doświadczenie w pracy w Wojasie, żeby mieć co w CV wpisać, próbujcie szczęścia... podobno lepszy rydz niż nic, nawet jeśli miałaby być to najniższa krajowa pomniejszona o straty sklepu. Chociaż ja mam wątpliwości, czy rzeczywiście warto dopłacać do takiego interesu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaa456
a ja się nie zgodzę z poprzednimi opiniami. Ja pracowałam rok w Wojasie i nic takiego jak poniżanie czy beznadziejna atmosfera nie miało miejsca. Może to zależy od sklepu do którego trafisz albo od ludzi. U mnie zespół był bardzo zgrany. Wszystko było zawsze dogadane, a zadania tak podzielone żeby sklep był ogarnięty i żeby każdy mógł obsłużyć klienta żeby wyrabiać plany. Pieniądze zawsze były na czas i ogólnie praca bardzo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia88
ja pracowałam w wojasie przez pół roku i u mnie dziewczyny były bardzo miło do siebie nastawione, raczej wszyscy na równi z kierowniczka obojętnie czy zwykły sprzedawca czy zastępca... z grafikiem wszystko było do dogadania, czasem się zamieniałyśmy jak coś nie pasowało ale wszystko bezkonfliktowo. Zarobki nawet w miarę, ale wiadomo zawsze mogłoby być lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaami
Pracowałam w Wojasie przez rok, po czym zrezygnowałam i żałuje, gdyż musiałam wyjechać do innego miasta. Gdyby nie wyjazd, na pewno zostałabym tam na dłużej. Warunki pracy są znacznie lepsze w porównaniu do innych sklepów. Praca przyjemna, bez stresu, choć wiadomo zdarzały się gorsze dni, tak jak wszędzie. Elastyczny grafik, idealny dla osób studiujących dziennie. Masz sesję i chcesz pół etatu i ani godziny więcej? okej nie ma problemu.. potrzebujesz więcej godzin, większej wypłaty - też nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaaA00
są lepsze i gorsze dni, ale w ogólnym rozrachunku jest w porządku. Myślę, że żadne miejsce pracy nie będzie takie żeby nam WSZYSTKO odpowiadało. Wypłaty są w terminie, nawet fajne pieniądze łącznie z premią. Atmosfera też spoko :) Szczerze mogę polecić Wojasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti96
Praca w Wojasie naprawdę ok. Pieniądze teżPodstawa jest dobra, premie za sprzedaż też niczego sobie. Te wyniki sprzedażowe wcale nie są nie do osiągnięcia. Jak masz smykałkę do sprzedaży to sobie spokojnie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaLidka
Jak się dostaniesz i masz określoną sprzedażówkę to masz motywację do pracy. Kontakt z ludźmi jako handlowiec to podstawa, więc nie można się tego bać tylko "otworzyć" na kontakt z klientami. Atmosfera od razu lepsza jak jest dobre nastawienie do pracy. Nie bój się i próbuj, ja pracowałam tam prawie 2 lata równolegle studiując i nie żałuję - było naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Wojas to bardzo dobry pracodawca. Pracowałam tam w czasie studiów i było dobrze. Kierowniczka trafiła mi się mega z******ta. Bardzo lubiłam tam rpacować i proszę tu nie wypisywać bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 90
Szczerze? Z******ta praca dla studentów. Można się dogadać co do godzin i dni pracy. Do tego płacą całkiem spoko. Mi się bardzo podobała praca tam. No ale skonczylam studia i pracuję w sumie w zawodzie. Ale polecam. Bardzo dobry pracodawca, uczciwy przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy chrzanicie??? Ja pracuję w wojasie i jest mega spoko, kaska dobra, terminowo przychodzi na konto. Atmosfera bardzo fajna. Co do grafiku i urlopów wszystko można dogadać z kierowniczką. Mam tutaj spokój psychiczny i lubię przychodzic do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×