Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patryk82x

Luksusowe mieszkanie (Warszawa; Ochota) - tylko poważne

Polecane posty

Gość patryk82x

Witam Pomogę w trudnej sytuacji atrakcyjnej kobiecie w wieku 18-28 lat, zdecydowanej na stały, bezpieczny układ oparty na ciepłych relacjach oraz miło spędzonych chwilach. Oferuję przytulne mieszkanie w luksusowej okolicy oraz wspólne wyjścia, wyjazdy, rozmowy... Cenię kulturę osobistą oraz higienę; bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo oraz zdrowie. Podobają mi się wysokie, zadbane kobiety o nienagannej figurze. Jeżeli jesteś taką kobietą, cenisz sobie komfort, odrobinę luksusu, miłe chwile, chcesz żyć pełnią życia, spełniać marzenia i cieszyć się - proszę o kontakt. Napisz kilka słów o sobie, prześlij zdjęcia, a być może spotkamy się w jakiejś przytulnej kawiarni i porozmawiamy o przyszłości... Pozdrawiam, Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak na powaznie ?
szukasz se dziwki za lokal ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi pa para po 1
A może byc Łodzianka, która planuję przeprowadzkę do Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak na powaznie ?
Jesli z lodzi to koniecznie z wioslami, a z ochoty slaby jest dostep do wisly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie bo z ta luksusowa dzielnica to przgial - mieszkalam na ochocie ;-)) ladnie jest tylko przy parku, ale do luksusu to jest baaaaaaaardzo daleko ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaka2222
Pewnie nawet nie swoje tylko wynajęte :) Dawać d*** za kawał łóżka do spania to już trzeba mieć dobrze po 60-tce i zero perspektyw na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia nie amelki ani julki
ochota i lluxus:) przezyłam w komunalnym mieszkaniu na occoci e pol zycia:) i jakos z luxusem mi sie nie kojarzy, a koles z klasa i kas a nie szuka na kaffe,,:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraiana
Dużo jest lokalizacji w bardzo wysokim standardzie, zobaczcie - http://luksusowemieszkania.pl/ Ale tak na prawdę nie wszystkie gwarantują odpowiednio wysoki standard. Ceny są raczej wysokie, ale też lokalizacje dużo atrakcyjniejsze. Tylko przecież dokładnie o te kwestie tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×