Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cooking

Przepis na Nuggetsy + sos słodko kwaśny Z Mcdonalda

Polecane posty

Gość cooking

Znacie możę jakiś sprawdzony przepis na Nuggetsy ale bez tych całych knorów czy winiary i na sos słodko takim jak z MC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasunela mi sie refleksja
te sosy i nugetsy z mcd to wlasnie chyba knorowate i chemiczne sztuczne twory dlatego tak smakuja co niektorym a inny by tego nie ruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciq
tez by mnie to interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasunela mi sie refleksja
no sie sliweczka napracowala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Zemleć pierś z kurczaka (albo pokroić na niewielkie kawałki) doprawić, dodać jajko, opanierować, najlepiej w płatkach kukurydzianych, usmażyć w głębokim tłuszczu. To tak na logikę, bo nie jadam takich rzeczy ale wiem co to to jest. Sos nie mam pojęcia, może to coś takiego: http://www.wielkiezarcie.com/recipe25677.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę mielicie mięso
do nugetsów? ja po prostu kroję filet z kurczaka na kawałki, które wrzucam do miski i w tej misce przyprawiam solą, pieprzem, papryką, czosnkiem, oregano (albo tym na co mam ochotę), wbijam jajko które dobrze mieszam z mięsem ręką (zamiast jajka można użyć majonezu - fajny smaczek) i wsypuję bułke tartą wymieszaną z mąką kukurydzianą tak żeby się wszystko dobrze obtoczyło w panierce później albo smażę na patelni, albo piekę na blasze w piekarniku z termoobiegiem do zrumienienia sos robię jogurtowo czosnkowo-ziołowy pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjadacz kebubuów
SMAKUJE TAK SAMO JAK TEN Z MC DONALDA !!!!!! Składniki (średnia miseczka sosu): 8 suszonych moreli 2 + 1 łyżki cukru 1/2 łyżeczki soli 2 łyżki octu z białego wina 1-1,5 łyżeczki jasnego sosu sojowego 1 + 1,5 łyżeczki octu balsamicznego 1 niepełna łyżeczka suszonego czosnku 1 łyżka mąki ziemniaczanej 125 ml wody + 50 ml po szczypcie ostrej papryki i gałki muszkatołowej W rondelku umieścić morele, 2 łyżki cukru, wodę, sól, ocet winny, sos sojowy, 1 łyżeczkę octu balsamicznego, czosnek i mąkę ziemniaczaną. Wszystko dokładnie rozgnieść blenderem. Następnie całość umieścić na gazie, zagotować i, mieszając, gotować przez kilka minut do zgęstnienia. Po tym czasie, jeśli są w sosie jakieś grudki, ponownie zblendować, dodać 1 łyżkę cukru, 1,5 łyżeczki octu balsamicznego oraz gałkę i ostrą paprykę, jeśli trzeba – dodać również więcej wody. Wymieszać. Podawać dowolnie – do nuggetsów z kurczaka, frytek, placuszków wytrawnych itp. Smacznego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×