Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość juz mam dosyc tego

Mój facet gra w zakładach Bukmacherskich POMOCY!!

Polecane posty

Gość juz mam dosyc tego

wysyła kupony 3 razy w tygodniu opowiadał mi bajeczki ze ma nad tym kontrole i wysyła tylko za 5 złotych, przyjezdza do mnie to włącza komputer i wchodzi na stronki z wynikami i komputer hula tak przez pare godzin.Nie pozwala mi wyłączyć komputera... Wczoraj zobaczyłam kupon za 20 złotych była awantura...obraził sie wielmozny pan i pojechał do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
oczywiscie teraz nie mam pewnosci ze wysyła kupon 3 razy w tygodniu bo nad tym nie mam kontroli. Ostattnio był u mnie i nie gdy obiad był juz rpzyszykowany to nie chciał jeść bo musiał do godziny 15 puścić kuponik...obiad musiałam mu odgrzewać:( jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
i w dodatku jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkikji5545
moj facet robi to samo.. jestesmy razem sporo czasu i nie raz chcialam zeby przestal obstawiac te kupony.. na poczatku obstawial za male pieniadze 5 zl gora.. teraz to juz ida wieksze stawki 10 zl 15.. conajmniej 2 razy w tyg.. zawsze twierdzi ze teraz to on wygra.. a nigdy tak nie jest.. juz nic nie mowie mu na ten temat on twierdzi ze to nie jest nalug tylko jego hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffdhdfhasd
Myślę ,że tego jest więcej niż 10-15 zł.Ta bajeczka jest na potrzeby wzglednego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
z tym gejem to podszyw kurde moj dokladnie tak samo...ciagle wydaje kasę na te kupony a wygrywa raz na 3 miesiace!!!najbardziej mnie wkurza to ze gdy do mnie przyjedzie to odrazu siada na kompa i kontroluje te wyniki, jestem załamana bo zaklady bukmacherskie to hazard od ktorego mozna sie uzaleznic.a on sie z tego smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkikji5545
moj tak samo robi ze siedzi cały czas przed laptopem i potrzy na te winiki.. i tak samo sie smieje ze on nie jest uzalezniony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
przez te głupie zakłady nasz zwiazek wisi na włosku...ja jak widze co on wyprawia i jakie ma w zyciu priorytety to nie widzę go w roli męża a co dopiero w roli ojca... jego brat tak samo gra i jego zona juz jest u progu wytrzymałości bo mowi ze nie ma dnia zeby nie wysłał kuponu a na komuter włazi nawet po nocnej zmianie jak przychodzi wyrypany do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkikji5545
my własnie mamy dziecko i mieszkamy razem od 2 lat.. tez chciala bym zeby przestal .. ale on nie przestanie juz obstawiac bo zawsze twierdzi ze to szansa zeby wygrac jakies pieniadze.. kiedys nawet mnie namawial zebym z nim zaczela grac to go wysmialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
kkkikji5545 kurcze a moze my sie czepiamy??ja juz sama nie wiem kto ma rację...chcialbym zeby ktoś sie tutaj wypowiedział czy to jest niebezpieczne czy my tyulko panikujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
ja wczoraj sie tak wkurw568686 ze mu wyłaczyłam komputer..wtedy wpadł w szał i pojechał do domu, powiedział mi ze to koniec naszego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkikji5545
ja przestalam juz robic z tego ragedie.. juz nie zwracam mu uwagi ze obstawiam wkoncu to traci swoja kase a nie moja.. a jak mu kupon nie wejdzie to zawsze sie z niego smieje ze on byl taki pewny ze wygra.. wtedy sie wkurza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
kkkikji5545 ale ty masz jednak troche inna sytuacje bo mieszkacie razem a mnie wkurwia to ze przyjedza do mnie 3 razy w tygodniu i włącza komputer zaraz po rpzyjsciu i tak sobie hula komputer do godziny 22 bo on co chwila do niego leci zeby sprawdzic wyniki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkikji5545
no faktycznie.. powinien ci wiecej czasu poswiecac.. nie dziwie ci sie ze jestes zla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
a wczoraj to juz maxymalnie mnie wkurwił bo nie dość ze komputer sobie uruchomił i włączył ulubiona stronkę, to jeszcze załozył sobie słuchaweczki na uszy i słuchał meczu hokejowego który typował w kuponach to na dokładke znalazłam kupon nie za 5 zł a za 20 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
kkkikji5545 nie macie rpzez te gry problemów w zwiazku??nie kłocicie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
nie ma tu osob ktore maja ten sam problenm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mam dosyc tego
buu widze ze tylko ja mam taki problem z moim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem, mój wchodzi codziennie i siedzi na tym do nocy, nic się nie liczy tylko to, nawet zepsuł moje urodziny przez to be win

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest uzależniony, szkoda. Niestety nad tym trzeba umieć panować, zaczal sie za bardzo wyczuwam i takie są skutki. Ja tez gram (jestem kobieta), ale bardziej dla przyjemności, nie czuje przymusu grania codziennie czy co weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Mam ten sam problem :-( Początkowo mój facet śmiał się z kumpla ze studiów, że się bawi w takie rzeczy, a teraz sam obstawia, oczywiście z tym kumplem... Najpierw nie zwracałam na to uwagi, czasem udało mu się coś wygrał, wtedy było wielkie święto- zabierał mnie do kina lub na kolację, ale któregoś razu wlasnie przed wypadem do restauracji ze znajomymi znalazłam kupon za 2 dychy, zapytałam czy to nie za dużo i czy nie przesadza. Zaczęła się awantura, że jestem niewdzięczna itd.. Dziś kupony za 20zł są na porządku dziennym, kłócimy się non stop, bo mi te kolacje, kina nie sa potrzebne, kiedyś rzadziej wychodziliśmy i było ok. Sama już nie wiem co robić, ale me czasu kiedy zaczął bawić się w to obstawianie trochę się popsuły relacje między nami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto rzuc go poki jeszcze za niego jego dlugow nei placisz, albo ci czegos z domu nei wynosi, hazardzisci sa gorsi od alkoholikow i cpunow, bo to to sie wczesniej czy pozniej zapije i zacpa, wtropa wysiadzie i trup. a z hazardzista jest tak, ze oszukuje, kreci, jest swietnym aktorem, bedzie w oczka cie klamal, byle zagrac raz wiecej, z czasem wyprzed sam siebie, wyniesie z domu ci wszystko i zastwi i jak go mafia nie zalatwi, to wrobi cie w takie dlugi, ze nigdy ich nie splacisz... Takie cos musi spasc na samo dno i nigdy z takim nie zakladaj rodziny, bo to sa kupy gowna a nie ludzie. Wiem co mowie, bo w kasynie podawalam kawe dwa lata, swoje tam sie naogladalam, ci ludzie dla grania potrafia nizej upasc niz cpuny, czy prostytutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
granie np. w zakładach jest strasznym nałogiem. najczęściej kończy to się dużymi problemami z prawem i wszystkimi innymi nieszczęściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdff
Dla mnie numerem jeden informacji piłkarskich jest serwis, który znajdziesz tu playsport.pl. Na jego stronach zamieszczane są tabele z aktualnymi wynikami meczy ponad stu lig piłkarskich. Zaawansowane statystyki piłkarskie to moim zdaniem sposób na poprawienie trafień w zakładach bukmacherskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że gra, bo ci co nie grają nie mogą wygrać a tak przyńajmniej jest szansa. Pomyśl, że nagle trafia 500.000 i co wtedy? Też byś była na niego wściekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Chwalę sobie to jak działa bukmacher Totolotek -https://www.totolotek.pl/zaklady-bukmacherskie. Nie ma długiego czasu oczekiwania na przesłanie pieniędzy po wygranej, inna sprawa, że sam system jest tak zrobiony, że wygrywanie nie jest takie trudne. Można typować dowolną zmienną (wynik do przerwy i innego tego typu warianty), przez co automatycznie szansa na wygraną rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerrtt
Jest taka platforma bukmacherska jak Totolotek. Mi się tutaj dobrze gra. Wiadomo – każdemu odpowiada co innego, teraz jest multum tych stron do gry online, więc można coś dla siebie znaleźć. To co fajne na https://www.totolotek.pl to stosunkowo szybka wypłata i wpłata środków. Można praktycznie od zaraz zacząć grę, transfer kasy jest od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak też regularnie obstawia pieniądze na www.omnibet.pl - i patrząc na to ile kasy na tym wyciąga, wcale mu się nie dziwię. Dzięki temu, że gra regularnie jednego miesiąca potrafi wyciągnąć na swoje konto nawet dodatkowe 2000 zł. Zresztą to wygląda na całkiem fajną rozrywkę - przynajmniej jak przyglądam się temu z boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było 10k do wygrania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×