Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,zmnv,zm

Jakie danie zrobic na weekend???

Polecane posty

Gość ,zmnv,zm

chcialabym zrobic cos na 2 dni, bo nie bede miala czasu,ale nic mi nie przychodzi do glowy, lazanie robilam tydzien temu, moze ktos mi podpowie jakies syte danie na sobote i niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaghetti danie jednogarnkowe np strogonoff kotlety schabowe kotlety mielone placki ziemniaczane placki po wegiersku risotto zupa meksykanska nalesniki z warzywami sajgonki nalesniki z miesem i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję oskrobać kartofelki i przygotować szpinak i jakjeczka oraz olejek i przypraweczki-wtedy w nastepny dzień wystarczy tak jak w 1 odmrozić szpinak,zrobić jajecznicę i ugotować wczesniej oskrobane kartofelki i przyprawić:classic_cool:.Ja takie danie łykam i nie mam nic przeciw:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammm
a ja mam w ten weekend golonki z indyka w sosie duszone.kupilam 4 (uwaga zwielkoscia) bo jest nas dwoje wiec obiad na 2 dni...pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennnn
Zapraszam na blog z lekkimi przepisami, dzięki którym nie bedziesz rzucać się na jedzenie. Są to potrawy smaczne, zdrowe i niskokaloryczne. Sama jestem na diecie i dlatego takie właśnie przepisy zamieszczam. Są tu zarówno przepisy na słodkie przekąski jak i na dania obiadowe Wszystko przedstawione KROK PO KROKU www.kochamy-jedzenie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj golabki bez
zawijania, mam tyle ze wsyatrczy na jutro, do tego ziemniaczki i marchewka tarkowana z odrobina oliwy i majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×