Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelotalota

wesele Chrzanów/Libiąż/okolice GDZIE?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam pytanie ci do zajazdu artur w oświęcimiu,czy ktoś z was miał tam wesele i moze podzielić się opinią co do jedzenia,obsługi,wielkości sali i parkietu oraz akustyki i cen będę wdzięczna, zastanawiamy się nad wyborem sali weselnej a malo opini i o tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na chrzcinach w tym lokalu. Obsługa ok, jedzenie również niczego sobie ale... Zejście po schodach, ja osoba sprawna miałam problem, a co dopiero moja babcia z którą schodziłam blisko 40 min. Ciemno, ślisko, stromo. Czy właściciel nie widzi problemu ? Musi dojść do tragedii ? Z tego co wiem były już przypadki kończące się przyjazdem karetki, a osoba która spadła z tych nieszczęsnych schodów doznała wstrząsu mózgu i utraty przytomności. Zbliża się Sylwester, potem karnawał. Nawet nie chce myśleć co może się wydarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli CAFE NATA w Libiążu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzednim roku miałem w restauracji NATA (www.nata-libiaz.pl) wymienionej na samym początku i jestem bardzo zadowolony! Cenowo też przystępnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie po co te opinie i ten cały cyrk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam restaurację Na rozdrożu. Tutaj masz link do strony ze wszystkimi informacjami http://narozdrozu.pl/. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Była tam nie raz moja koleżanka i bardzo chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić to miejsce https://tawerna-oswiecim.pl/. Byłam am na weselu i było fantastycznie. Smaczne, ładnie podane jedzenie. przestronna i ładna sala. Obsługa w odpowiedniej ilości oraz bardzo sprawna. Wszystko na wysokim poziomie. Z tego co rozmawiałam po weselu z młoda parą to tez byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villa Toscana w Oświęcimiu jest spoko. Byłam tam na weselu u przyjaciółki i był pełen profesjonalizm. Sala jest czysta i zadbana także w środku jest przyjemnie. Jedzenie smaczne i profesjonalna obsługa. Z tego co rozmawiałam z przyjaciółką (Panna Młodą) to była tez zadowolona menadżer/właściciel jest bardzo kontaktowy i miły. Wszystko co się z nim ustala jest realizowane i nie ma żadnych wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przyszłym roku mam miedz wesele w Villi Toscana w Oświęcimiu. Byłam tam na jednej imprezie i bardzo mi się podobało. Jak na razie wszystko ok. Bardzo mili właściciele. Mają rozbudowane menu do wyboru także jedzenie będzie urozmaicone (a na ty mi zależało) sala też ładna i potrafią ją ładnie przygotować. Czasami tam wpadam na obiad z narzeczonym i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Mam nadzieję że z moim weselem będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się super bawiłam na weselu w Tawernie w Oświęcimiu. Mają piękną salę super obsługę i pierwszorzędne jedzenie. Przez całą imprezę obsługa dbała o porządek i uzupełniała stoły. Było mnóstwo urozmaiconego jedzenia. Zabawa była pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×