Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhuhuhu

warto jeszcze lazic o\po sadach?

Polecane posty

Gość jhuhuhu

mam 24 lata jestem osoba niepelnosprawna od 7 lat mam rente 500 zl mieszkam z matka i bratem ktory studiuje dziennie matka samotnie wychowywala nas aktualnie pracuje i zarabia 1300 brutto(950 netto) ojciec placi na mnie 190 zl i na brata tyle samo od kilku lat nigdy nie chcielismy z nim sie spotykac w sadzie w sumie od kilku lat nie ma kontaktu moj stan zdrowia sie pogorszyl jestem po kilku operacjach studiowalam pol roku od tego polrocza przerwalam nauke(urlop dziekanski) alimenty od lat placi fundusz ojciec ma komornika jak dlugo jako osoba niepe lnosprawna moge dostawac alimenty?? czy jest sens po tylu latach isc do sadu w sprawie podwyzszenia alimentow ze wzgledu na pogorszenie sytuacji zyciowej i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GA GA GA GA
Tak, jesli masz na to sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhuhu
szczerze? nie jestem dosc powazne chora i jak pomysle ze mam sie stresowac tym wszystkim z drugiej strony cala rente przeznaczam na leczenie leki, dojazdy do lekarzy wiec na wiele rzeczy mi brakuje ojciec nawet podejrzewam nie wie ze choruje od 7 lat tyle go nie widzialam w sadzie bylismy z 13 lat temu ostatnio i wtedy padla kwota 190zl i do dzisiaj tak jest smieszne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
Alimenty mogą ci przysługiwać do końca życia. Wcale nie musisz pokazywać się w sądzie. Możesz udzielić pełnomocnictwa matce i ona wszystko załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhuhu
wlasnie przez tyle lat matka nie podwyzszala alimentow bo nie chciala sie widziec z tym czlowiekiem musze sama to zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GA GA GA GA
Sad wymaga masy zachodu. Pozew, wyjasnienia, rozprawy, przesuchania itd. W kazdym miescie sa organizowane bezplatne porady prawne, lepiej tam sie udaj, zamiast radzic sie na kafeterii :) A szczerze, to przeszlabym sie w trzy takie miejsca przed podjeciem ostatecznej decyzji, zeby byc pewnym co moge zyskac i ile to bedzie kosztowalo wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhuhu
myslalam ze wystarczy wyslac wnosek o podwzszenie stawic sie na rozprawie i dostac wyrok i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"myslalam ze wystarczy wyslac wnosek o podwzszenie stawic sie na rozprawie i dostac wyrok i tyle" Dokładnie tyle zachodu kosztuje to uprawnionego. Dalszy ciąg gimnastyki wykonuje płacący :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht5y4
czyli kochajacy tatus ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht5y4
swoja droga jakim to trzeba byc czlowiekiem zeby nie wiedziec ze dziecko od 7 lat jest niepelnpsprawne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhuhu
pil bil tyle mu zrobilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×