Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baśkaa,

Ogrzewa ktoś dom 250m2 gazem ?

Polecane posty

Gość Baśkaa,

Pytanie jak wyżej,ile rocznie kosztuje Was takie ogrzewanie ? Chodzi o dom 250 do 300m2. Macie ciepło ? Mam domek 250m2 ogrzewanie na olej (który strasznie idzie w górę) zastanawiam się nad zmianą ogrzewania na gazowe,czy będzie taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne
Od keidy olej opałowy jest niby nielegalny? My mamy szeregówkę 170 m2 w domu 22 stopnie ok 3.5 tyś rocznie idzie na gaz. Płacimy co 2 miesiące a potem wyrównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nor-bert
mam dom 180 m kw ogrzewanie gazowe miesięczne opłaty z ogrzewanie wraz z kąpielą w sezonie grzewczym wychodzi mi ok 550-650 zł w domu mamy ok 22-23 C na cztery osoby a po sezonie opłaty spadają do 150 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaa,
Zadne dzięki za wypowiedź :-) Pytam,bo chcę mieć jakieś porównanie czy opłaca się w ogóle taka przeróbka z oleju na gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabandaaa
jakim cudem 600 zł za miesiąc? w mieszkaniu ponad 120 m,temp. 22/23 stopnie (i ciepła woda też też gaz) ponad 1000 zł miesięcznie zimą,a mieszkanie to przecież nie dom... moim zdaniem-chociaż przyznaję,ze się nie znam ogrzewanie gazowe jest najdrojższe,na jego plus to to,ze jest wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatarina
najbardziej opłaca się kominkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Mam dom ok 260 m .Płacę co miesiąc 760zł zaliczkowo przez cały rok .W domu mam 23st-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
gaz wychodzi drozej od oleju wiec jak z przyczyn oszczednosciowych chcesz zamienic to sie nie oplaca, gaz ma za to te zalete ze jest zupelnie nieklopotliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaa,
Joela naprawdę ? Czyli wychodzi jakieś 9-10 tyś. rocznie. Olej też jest niekłopotliwy ale idzie strasznie w górę. "2468" skąd wiesz,że gaz wychodzi drożej ? Kominkowe też nie jest bez wad. Dużego domu za bardzo nie ogrzejesz. A do tego wszyscy już mają kominki i o dobre drzewo do palenia jest naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Baska-tyle płacimy ,ale mamy wygodnie i ciepło .W tym jest też ogrzewanie wody .(bez gotowania).Mamy czujnik temperatury i termostaty na grzejnikach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dom o ogrzewanej powierzchni 255 metrów, za listopad-grudzień jest to około 800zł, styczeń-luty 1500 około, jednej zimy miałem tylko około 1700, w domu średnio 23 stopnie, 15 grzejników + non stop podłogówka, nie mam kominka, wszystko gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś małe te opłaty wam wychodzą. Dom dobrze ocieplony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ogrzewanie gazem i jestem zadowolona. W domu cieplo, nie placimy za gaz duzo w http://www.gal-gaz.pl/ i wlasciwie widze same plusy takim ogrzewaniem bo dodatkowo nie zostaje sadza czy popiol po ogrzewaniu np.weglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie zamontować jakieś panele fotowoltaiczne, np. takie: http://www.ekosunkoszalin.pl/ i po prostu trochę zbić koszty ogrzewania. Takie rozwiązanie może tylko pomóc, bo np. prąd można sobie wyprodukować na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×