Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4my

kocham dwóch facetów..... pomocy!

Polecane posty

Moja sytuacja wygląda tak że byłam z facetem 4 lata, on mnie nie traktował najlepiej z początku, to ja tylko starałam, i starałam się tak samo przez każdy miesiąc, kochałam go z każdym rokiem coraz bardziej. Moja miłość do niego nigdy nie malała. Z nim było troche gorzej on nie potrafił rozmawiać o uczuciach i miłości, nigdy mi tego nie powiedział co do mnie czuje, między nami już po roku nie było namiętnośći, seks był sztywny , ale była przyjaźń i miłość, przywiązanie, szacunek i wszystko to co w związku oprócz właśnie tej namiętnosci, pocałunków.. Wdarła się nuda i rutyna... Dwa miesiące temu zerwaliśmy a ja poznałam nowego faceta, z którym już teraz mam watpliwosci gdyz on mieszka spory kawałek odemnie i spotykamy sie raz na 1, 2 tygodnie.. Nie powiem ze go kocham jak w tytule napisałam zeby nie mącić. ale jest to coś swiezego, seks jest super, czuje sie doceniona, czuje sie kobietą.. bardzo dobrze mi z nim, a za jakis czas jak skoncze studia to mozemy razem zamieszkac ale jest pewien problem... dodatkowo, cały czas mysle o byłym, o tym jak go kocham i o tym ile razem przeszlismy i ze w sumie skoro z nim bylam tyle czasu to znaczy ze jednak cos w nim bylo, czy to nie jest ten jedyny, czy nie bede załować?? . Nie wiem co robic, chcialabym poczytać o Was drogie panie i panowie ktorzy przezyliscie to samo. Lub widzieliscie takie sytuacje lub tez jesli macie ochote sie wypowiedziec.. poradzic to zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nssdagag
zadnego nie kochasz naprawde,kzady z nich daje Ci to czego brakuje u jednego z nich,odpusc sobie ich,bo bedac z jednym bedziesz myslala o drugim i tak w kolko,mialam tak samo,rzucialm dwoch i jestem sama,ale szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nssdagag
bo tak naprawde gdybys kochala to bys nie maila problemu z wyborem i bys wiedziala ze to jest TO,obydwoje to zauroczenie a do tego pierwszego masz sentyment i wydaje Ci sie ze wciaz go kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde to by bylo takie oczywiste??? tego nowego jeszcze nie kocham, ale moglabym pokochac ale wkurza mnie ta odleglosc... ale z durgiej stronu ludzie tak zyja na odleglosc i jakos sobie radzą. Chce ktoregos wybrac - to jest pewne, ale nie wiem ktorego.. czy isc za miloscia czy za nowymi przezyciami. Czy rutyna jest do zabicia do naprawienia czy lepiej odpuscic i isc za nowym..... to jest takie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodac ze z byłym czesto zrywalismy i wracalismy po 2 tygodniach bo nie moglismy bez siebie zyc. ale wracały znowu te same dylematy i sie psuło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nssdagag
uwierz mi byloby to bardzo oczywiste,masz dylemat bo tak naprawde nie kochasz zadnego,znajdujesz w nich to czego brak Ci u poszczegolnego z nich,gdybys kochala naprawde to bylabys szczesliwa z jednym i nie chciala nawet spojrzec na drugiego..moze jiedys to zrozumiesz jak naprawde sie zakochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti:)
Skoro kochasz swojego bylego i nie ma co dlugo byliscie ze soba to wiadomo ze tak szybko o nim nie zapomnisz...jak bys go tak naprawde kochala nie poszla bys tak szybko z tym drugim do łózka a ty jednak to zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Inga87.
Dziewczyno ! Tego kwiatu jest pół światu, czemu się uparłaś na nich dwóch ? Jednego kochałaś ale źle Cię traktował i się wypaliło, drugi mieszka daleko więc nie masz od niego tyle bliskości ile byś chciała. Znajdź sobie innego, takiego w którym się zauroczysz i który będzie z Twojego miasta - to nie jest niewykonalne. Jesteś młoda, korzystaj z życia i poznawaj nowych ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×