Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabymwiedziec94

Praca dla 17latki

Polecane posty

Gość chcialabymwiedziec94

Witam. Chcialabym sie dowiedziec, jakiej pracy moge szukac majac tylko 17 lat? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
Witam napisz na oriflame.cosmetics.bs@gmail.com lub gg7593763 w Oriflame: Nie musisz składać regularnie zamówień masz 23% na każdym produkcie plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł możesz zostać liderem,dyrektorem składasz zamówienia przez internet oraz wiele innych możliwość... możesz budować grupę za to masz dodatkowy rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusikt25
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer:http://pl.20dollars2surf.com/?ref=276919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz się za to co ci tu wciskają, bo to strata twojego czasu. Może jakiś handel przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabymwiedziec94
MojaTunezja - nie mam zamiaru korzystac z tych reklam (-; Handel przez internet... nie wiem czy za bardzo mam czym handlowac. Glownie moj czas teraz pochlania nauka. Ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad wakacyjna praca i bylam ciekawa gdzie w ogole moge szukac - do czego przyjmowane sa osoby niepelnoletnie? Nie liczac roznoszenia ulotek bo to juz robilam i wiem ze moge (-; Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×