Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kisiora

lasange

Polecane posty

Gość kisiora

sos beszamelowy:, czy koniecznie musi byc do lasange, przecież mam sos spagetti i razem mieszam go z miesem a po co ten sos beszamelowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcdeded
nie musi byc, ja nie dawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiora
dzięki bo mam zamiar zaraz zrobic, ja dodaje jeszcze pieczarki, czy dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sos beszamelowy, jeżeli
polejesz przynajmniej ostatnią warstwę makaronu ładnie się zapiecze i makaron nie będzie twardy/spieczony. W przeciwnym razie musiałabyś wszystko przykryć dokładnie serem - tak mi się wydaje. A pieczarki jak najbardziej, ale podduszone? Czy wymieszane z sosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edcdeded
ja na wierch ścierałam na tarce masło żeby makaron się nie wysuszył i posypałam żółtym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiora
ja też na wierzch robie tarty ser ale teraz posmaruje tez masłam, kurcze jak to robię to aż mnie przeraża ile tu jest kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiora
tak tak pieczarki podduszone i oczywiscie daje też paprykę czerwoną i zieloną, zielona bazylję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz spokojnie dodac ten swoj sos i cala reszte pieczarek, papryki itd - zalezy od smaku. beszamelem mozesz za to polac na wierzchu bo dodaje fajnego smaku. a jak nie chcesz to wystarczy posypac serem i do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×