Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba trzeba zacząc oszczędzać

jakie produkty sa tańsze w biedronce niż w innych sklepach??

Polecane posty

Gość chyba trzeba zacząc oszczędzać

co lepiej kupić w biedronce, niż w innych sklepach? Chodzi mi np. o mleo, jogurty i inne rzeczym chciałabym trochę zaoszczędzić ze względu na kosmiczne ceny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgn
jogurty, soki , chipsy , slodycze - polecam , mi bardzo smakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUDA TUSKA PO PROSTU
mleko poniżej 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupuje tam
mydło Fruit Kiss, bardzo fajne za jedyne 0,99 gr, makarony te nieco droższe są lepsze Pastani, choć od biedy i te taniutkie można jeść, tampony są niczego sobie, a jaka róznica w cenie od OB, pyzy z mięsem, pierogi ruskie na szybki obiad, frankfurterki bardzo dobre. jezcze pomysle i dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie to wszystkie
rzeczy słoikowe typu groszek z marchewką, buraczki, przecier pomidorowy, ogórki czy pomidory konserwowe, kukurydza są tansze niż np. w Kauflandzie więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto francuskie, orzeszki, coca-cola, woda mineralna jesli luisz jogurty Bakomy to dobrze popatrz na lodowkach bo jest linia jogurtow 'biedronkowych' ktore dla biedronki produkuje Bakoma i zupelnie nie roznia sie smakiem tylko kubeczkiem. i ktores lody na patyku produkuje dla nich Algida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czesc Constance
ja lubie jogurty "Polskie smaki", są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że ceny mleka sa prawie wszędzie podobne, i w Biedronce cudów sie nie dostanie. Nie lubie tez chleba stamtąd. wg mnie mają dobre warzywa z puszek typu groszek za ok. 1.20,, kukurydza fasola czerwona i biała, buraczki, ogórki konserwowe. W ogóle maja dobre i tanie te b. przetwprzone produkty, gotowe obiadki typu fasolka po bretonsku, klopsy, warzywa na patelnię, zapiekanki, lasania, pizza, czipsy , ciastka Kruszynki, gyros, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek z biedronki
cukier mozna tanio kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurty produkowane przez bakome-,,smakowity,, serki z lini DELIKATE niczym nie odbiegają od almette czy tympodobne konserwa golonka wieprzowa niecałe 5zł- warzywa mrożone na zupke lub patelnie w korzystnych cenach czipsy takie w tubie czerwonej-pycha.a 1,99. papier toaletowy,mydełka,mleczko do czyszczenia ala,cif soki jak ktoś lubi np bananowy nektar produkcji hortex woda w dużych 5litowych butlach,skład składników lepszy niż w żywiec 1,45 zupki z makaronem smaczna chwila-osobiście pomidorowa,pysznie doprawiona(idealan na zimne dni na szybko)0,65zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ciastka paryskie duża paczka płatki do mleka prażona pszenica w miodzie-duża paczka bardzo pyszne także mąka i cukier to już chyba wszędzie taki drogi. jak macie jeszcze jakies sposoby żeby oszczedzic to dawajcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztetowa drobiowa i
martadela - po 2zł za paczke mleko Prawdziwe w kartonie 1.85zł - 1.5% koncentrat pomidorowy Madero chusteczki higieniczne balsam i aloes - 4-warstwowe - 10 paczek za 3zł - świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
Praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssssssssssssssssa
polecam pierogi ruskie buleczki maslane chleb ze slonecznikiem boczek olej rzepakowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Właśnie dzisiaj poszłam z koleżanka do biedronki,tak z ciekawości zeby zobaczyć co tam naprawde jest.A tam dragedia ,co za ceny,przeciez tam nie ma nic tańszego .Paczkowana karkówka a cena jak w dobrej masarni,jogurty cena jak markowe w innym sklepie.No może ręczniki kuchenne za 3.99 dwie duże role,ale tez nie wiadomo jaka jakość.Już wole dołożyc dosłownie pare groszy i kupic produkt lepszej jakośći w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketchup madero
kasza gryczana jest nieco tansza, pasta jajeczna, z lososiem, czekolada whisky&coffee, świece zapachowe larissa w takim fajnym sloiczku, teraz sa fajne mydła spa be beauty z kokosem i ananasem super pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
produkty godne kupna z Biedronki to temat bez konca :) ja uwielbiam chleb razowy ze slonecznikiem, czipsy, zupki chinskie oryginalne Vifon- najtaniej, makaron, koncentrat i ketchup Madero, mleczko do czyszczenia, plyn do WC- bardzo podobny do Domestosa; herbaty rozne, warzywa i owoce, puszki z groszkiem, kukurydza; czekolada z ryzem preparowanym- mniam mniam; draże; serek Delikate (naprawde jak Almette)...no dlugo by wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze,
płatki corn flakes z miodem i orzechami, tanie a nie odbiegają niczym od oryginalnych z nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
wkładki higieniczne-duże różowe opakowanie chusteczki -pakowane po 10szt. papier toaletowy-Melodia płyn do naczyń - Tymek płyn do VC- duże butle płyn do płukania - Eden kawa mielona 100%arabika- zielone opakowanie herbata zielona grejfrutowa masło-82% serki delikate warzywa na patelnie-mega duże opakowania - robię z tego zupy makarony z mąki durum banany,mandarynki, musztarda,ketchup,majonez,groszek kropka TV i wiele innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
A może ktos napisze, czego nie warto kupować w Biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowanych wędlin - drogie pomidorów!! - ostatnio obrzydliwe, twarde i śmierdzą plastikiem podróbek sosów i zup w torebkach typu Winary np.: żurek, barszcz biały, sos pieczeniowy - po prostu nie są smaczne , tak samo kisiel i budyń i oststnio doczytałam się ,ze nawet zwykły smalec NIE JEST SMALCEM !!! a mixem tłuszczu ( bo ma podany % tłuszczu zwierzęcego!! a reszta to co???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww.pl
po prostu nic nie warto kupowac w Biedronce.To co jest tańsze to niestety gorszy gatunek. Zreszta wszystko tam to gorszy gatunek. Niestety taka jest prawda i wychodzi ze oszczędnosc żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
polecam: przecier Madero- robiony przez Pudliszki, jogurt nat. Tola, ręczniki papierowe, ciasto francuskie, masło i ser typu Feta robione przez Mlekovitę, czekolady produkowane przez Wawel, wkładki hig. Facelle, mrożonki warzywne, kukurydzę, mix sałat z roszponką lub rukolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję: -zapałki :) -ryż i makaron (ten droższy- rurki i spaghetti, choć w razie kryzysu świderki też da się przełknąć) -wkładki higieniczne -papier toaletowy -kukurydzę i groszek w puszce -sporadycznie puszkę pomidorów, były kiedyś lepsze- krojone 10 czy 20 gr droższe od tych w całości, niestety zniknęły -masło jest całkiem niezłe w smaku, ale ma małą ilość tłuszczu, wiec jakaś domieszka chemii jest na pewno, niemniej jednak jest napisane, ze jest to tłuszcz mleczny- a to już coś w tych zdegenerowanych czasach :) Dobre do wypieków i smarowania chleba -zdarza się olej- rzepakowy jest lepszy od słonecznikowego -oliwa- choć tania-nie ma smaku, ot tłuszcz w szklanej butelce, do sałatek z biedą ujdzie -koncentrat pomidorowy jest słodki i dziwny w smaku, choć tani -zdarza sie ser Radamer (wędzony, czy raczej farbowany), nie jest najgorszy -mają mascarpone- tylko tam kupuję bo okolicznych sklepach brak -jogurty- temat rzeka. Kiedyś częściej jadłam, teraz mi przeszło, generalnie są smaczne, choć bardziej wodniste i słodkie od Jogobelli. Najbardziej podobała mi sie gramatura- bodajże 330 gr -ani duży, ani mały kubek, porcja idealna. Co do ich jakości mam duże wątpliwości, czy to taka sama Bakoma....ale że już mi na nie faza dawno przeszła pozostawiam ten problem w Waszych rekach :) -ciasto francuskie jest w smaku ok, oczywiście masła w nim niet, kosztuje mniej niż kostka wiec nie ma sie co dziwić -kremówka w kubku jak jogurt jest niedroga i jak sie ją b. dobrze schłodzi da sie ubić (wkładam do zamrażalnika) -szpinak tani, ale rozdrobniony na papkę -budyń kupuję bo mój mąż bardzo lubi, ale gotuje z mniejszą ilością mleka- na pół litra wychodzi rzadki -rodzynki i inne bakalie są ok, cenowo różnie -galaretka i słodkie płatki śniadaniowe to i tak chemia sama w sobie więc kupuję jak najtańsze- płatki czekoladowe, a galaretka jaka podleci -okropne i bardzo tanie są parówki drobiowe, już lepiej wziąć wieprzowe jak już Was przyciśnie na parówki :) -cukier, mąka, mleko- są niedrogie, choć ponoć cukier jest mniej słodki, używam tylko do wypieków czy naleśników tylko tego i nie miałam możliwości sprawdzić ile jest cukru w cukrze -dla desperatów -zupki chińskie, gotowe pizze, bagietki z masłem (czy jak to nazwać), chipsy są znośne i niedrogie, pod warunkiem, że sie nie spróbuje czegoś innego :P -słodycze -podróbki delicji i pierniki bez nadzienia (takie różne kształty, duże opakowanie, oblane czekoladą) są dobre, draże- paskudne (a tak ostatnio miałam zachciankę na kokosowe! nie dałam rady :( ) -kawa rozpuszczalna to i tak jest tylko namiastka kawy, ta z Biedronki jest niedroga i znośna -herbaty są tanie, kiedyś była dobra z opuncją, ale dawno jej nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół z bociana
makaron jest bardzo dobry pastani ok 2,50 a jest moim zdaniem lepszy niz lubella masło z warlubia albo zmlekowity i środki czystości i proszki do prania przykładowo ariel , domestos vanish jak są to są o wiele tańsze właśnie w biedrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×