Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bleufille

Studia czy Szkoła Policealna?

Polecane posty

Witam, nie wiem co bedzie lepsze? Po skończeniu liceum plastycznego zaszłam w ciąze, teraz mam zamiar dalej się kształcić zaocznie. Jednak nie ma możliwości studiowania interesujących mnie kierunków weekendowo. Przynajmniej w Krakowie. Interesowałam się wzornictwem, architekturą wnętrz i krajobrazu. Po przeszukaniu ofert akademii znalazłam jedynie pedagogikę - nauczanie plastyki, jest to jedyny kierunek, który mogłabym studiować zaocznie. Są jeszcze szkoły policealne, tam jest multum kierunków, ciekawych kierunków, ale czy to ma sens? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może bardziej opłaca się studiować dziennikarstwo? Chodził ktoś do Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Apicka
mi się wydaje że musisz wybrać to, do czego serce bardziej ciągnie ;) choć przyznam szczerze że teraz sama się nadal troszkę waham: zmieniam zawód i nie jestem jeszcze pewna czy architekt krajobrazu czy projektant wnętrz będzie dla mnie lepszy, ale chyba jednak ogród jest mi bliższy ;) też szukam teraz szkoły architektury krajobrazu w Krakowie, czy mógłby mi ktoś coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wichrowe Wzgórza
Słyszałam, że w Artcube mają świetny kurs projektowania wnętrz, ale wydaje mi się, że to jest całkiem duża szkoła, więc może mają też krajobraz? poszukaj na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza_M
Zapraszamy do udziału w rocznym kursie projektowania ogrodów i architektury krajobrazu przygotowującym do samodzielnego wykonywania zawodu projektanta zieleni. W zakresie omawianych zagadnień znajduje się przygotowanie całościowego projektu zieleni opartego o warunki glebowo-klimatyczne odwzorowane w doborze roślin, uzupełnionego małą architekturą, aspekty prawne architektury krajobrazu z legalizacją procesu inwestycyjnego oraz umiejętność zorganizowania przedsiębiorstwa i kampanii marketingowej. Kurs projektowania ogrodów łącznie obejmuje 316 godzin zajęć oraz do 120 godzin konsultacji. W programie nauczania znajdują się zagadnienia: 1. Warsztat pracy architekta krajobrazu (w tym rysunek odręczny i nauka Photoshop, Gardenphilia i innych programów komputerowych) 2. Obsługa klienta 3. Zagadnienia formalno-prawne w architekturze krajobrazu 4. Projektowanie ogrodów i terenów zielonych 5. Zajęcia praktyczne 6. Budowanie nowoczesnej firmy projektowania i zakładania ogrodów 7. Zajęcia dodatkowe (w tym pozycjonowanie własnej strony internetowej) Uczestnicy kursu projektowania ogrodów i architektury krajobrazu otrzymują licencje edukacyjne na program Gardenphilia i Photoshop. Miejsce kursu; Kraków, Warszawa kontakt; biuro@artcube.edu.pl telefon; (12) 445 62 19 e-mail; biuro@artcube.edu.pl Zapraszamy na naszą stronę http://artcube.edu.pl UWAGA: Organizujemy również intensywny kurs wakacyjny w terminie 1.07-9.08.2013 szczegóły na: http://www.artcube.edu.pl/kurs/architektura_krajobrazu_wakacje_2013.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×