Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

głupotka3007

Zasłony z tafty kreszowanej- czy ktoś ma?

Polecane posty

Hej, wypatrzyłam na allegro zasłony z tafty kreszowanej. Kupując na metry nie wychodzą drogo i ładnie wyglądają. Nie wiem tylko czy poza wyglądem mają też inne zalety. Nie wiem czy przepuszczają światło (a tego bym nie chciała), jak się układają i czy wogóle są praktyczne. Ma ktoś takie zasłony? pomóżcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam firany z organzy
kreszowanej i niestety zabierają światło, ale za to kolory piękne i pasujące do pomieszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt organza też piękna :) Kurcze, muszę coś wymyślić zanim słoneczko zacznie mnie budzić :( Wynajmuję mieszkanie, i niestety mam tylko firankę ( z resztą obrzydliwą, ale na razie musi zostać). Nie mogę kupić rolet bo jak się wyprowadzę będą musiały zostać w mieszkaniu, gdyż niekoniecznie mi się przydadzą później. Dlatego chcę zasłony, ale też nie bardzo drogie acz eleganckie i nie przepuszczające światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tafty to będą zaciemniały pokój czyli o to ci chodzi mi osobiście podobają się gniecione w pionowe pasy ,są jeszcze nie regularne i w piórka ,ale tak sobie to wygląda moim zdaniem dostojniejsze i bardziej klasyczne są gniecione w pionie ,no i tafty kreszowanej po praniu nie trzeba prasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile piec kotlety w piekarniku
zaciemnią pomieszczenie. sprzedawca ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedną ścianę wrzosową a resztę w kolorze piasku pustyni... chce dobrać jasne zasłony bo z bordo będzie już za ciemno... gdyby nie fakt, że mają uchronić mnie od słoneczka, inaczej bym kombinowała :) np wybrałabym zasłonki z woalu, żeby nadać lekkości...no ale cóż i tak ciesze się że w kawalerce mam 20 metrowy pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak masz maszynę do szycia bądź dobrą koleżankę ,która by ci przejechała maszyną kilka ściegów to mogłabyś uszyć sobie takie zasłony:)http://allegro.pl/07r048-trendy-podwojne-zaslony-x-2-szt-145-135-i1501038972.html możesz je zrobić z woalu i właśnie tej tafty :) górę zrobisz tak jak masz karnisz albo na żabki czyli gładko przeszyte albo na szelakach możesz zrobić :) np. kremowy woal i złotą taftę kreszowaną :) Woal tani ,tafta też na pewno taniej wyjdzie niż kupienie gotowych na allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firankowa sklepowa
kreszowanego nie trzeba prasować, ma tylko 1 wadę - zaslona wygląda jak krowie z gardła wyciągnięta :D zero elegancji, a info jakie uzyskuje ktoś odwiedzający Cię poraz pierwszy to "tutaj mieszka leń" ;) tafta jest piekna, ale nie ta kreszowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelkarnia
mam zasłony z tafty, przepuszczają światło ale pięknie wyglądają. jak psu z gardła:-D oczywiście ale to cały ich urok i to dyskretne mienienie się materiału... Najlepiej zaciemnia szantung. Jest też na allegro i kolorów dużo a cena chyba taka sama. I co to za gadki że zaciemnią pomieszczenie, przecież ma być ciemno jak zasłoni a sam kolor to tylko sprawa gustu. Ale głupotko, piszesz że organza kreszowana też piękna i nie wiesz co kupić. O organzie nie myśl w kategoriach romansu bo organza nadaje się ale na firankę a nie na zasłonę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....czyli tafta kreszowana odpada... organza też, w sumie może ona jako tako wygląda ale nie nadaje się do zasłaniania. niestety teraz królują głównie gotowe zasłony z organzy, woalu i innych prześwitujących materiałów...pozostałe są drogie :/ hmmm...a może poszukam jakiegoś dobrego sklepu z materiałami i poproszę o poradę, może od razu będzie można tam je obszyć Pod koniec roku bądź na początku przyszłego przeprowadzę się do nowego domu i mogłabym ewentualnie gdzieś wykorzystać te zasłony zanim wszytko się urządzi na tip top...póki co, muszę jeszcze powynajmować kawalerkę i nie chcę w nią dużo inwestować, i tak już ją odmalowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×