Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna mamusia77899877

kiedy przesypia całą noc? pyt do mam karmiących tylko modyfikow.

Polecane posty

Gość taka jedna mamusia77899877

no własnie takie mam pytanie moje dziecko ma 2 miesiące je tak: 7,00 10,00 13,00 16,00 19,00 1-2,00 4,00 jak myślicie czy na śpiocha nie podawać lepiej mleczka ok 22,30 kiedy idę spać, może wtedy do tej 5-6 wytrzyma? próbowałyście tak robić? mam jeszcze w domu 20 miesięcznego szkraba który też w dzień daje mi wycisk, także szukam jakieś wygody, choćby najmniejszej, bo czasem po prostu padam na nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooobbooooobb
Spróbuj moze da Ci pospać. Ja karmiłam butelka i cał a noc zaczął mi przesypiac po 3 miesiącu. Wydaje mi się że musisz jeszcze trochę poczekać bo jak by nie było to jest jeszcze malutkie dziecko. A tak na marginesie to podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje tylko jak woła... mniej wiecej co 3 godziny... w nocy zasypia o 23 i przewaznie bydzi sie kolo 5, raz kolo 7 :) ale czasem sa dni, ze zasypia o 21 budzi sie o 1, 4, 7 takze jeszcze jest roznie, ale mam nadzieje, ze jestesmy na dobrej drodze do przespania calej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaa777
moj przespal calą noc jak mial 2 miesiace. Teraz ma 5 miesiecy i je 4 razy dziennie po 250-270 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdddd
ja karmie piersia i przesypia od urodzenia cala noc tzn tak 0d 19.30 do 6-7rano a terazm ma 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartusia
Możesz spróbować podać, chociaż powiem ci, ze u mnie było tak, że je o 19.30 i później jeszcze przez sen około 23.30 dawałam to raz zjadł, a raz nie i budził sie o 6 a teraz już nie daje o tej 23 i też śpi do 6.00, ale ma skończone 4 miesiące więc to inaczej niż u ciebie. Jak miał tyle co twoje dzieciątko to było mniej więcej tak samo. Także jeszcze z miesiąc półtora i powinno być już inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kacperka.....
Ja karmię od początku mlekiem modyfikowanym i mały ma 11 miesięcy i tylko raz przespał całą noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×