Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka ze świętokrzyskiego

Czy uda mi się wybudować dom?

Polecane posty

Gość dorka ze świętokrzyskiego

Mamy z mężem mieszkanie własnościowe, nie mamy dzieci (póki co). Bardzo mażymy o małym domku. Mieszkanie ma 47 m2, warte ok 150 tys. działke posiadamy własą po dziadkach na obrzezach miasta, jest poprostu piękna, media są. Mamy jeszcze garaż ,murowany przy bloku warty ok 20 tys. łącznie 170 tys czy starczy nam na mały domek?, np. http://projekty.muratordom.pl/male-i-tanie/projekt_pod-tecza,84,1,10.htm?nr=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka ze świętokrzyskiego
przepraszam za literówke MARZYMY, skróciłam link, http://tnij.org/kw0x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tanie mieszkania tam macie? :o trojmiasto 45 m - 250 tys (budowane za czasow komuny) 300-350 nowe budownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny emot mi wyszedl, mialobyc zdziwienie ;P ale za 150 to nawet starej kawalerki sie tu nie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka ze świętokrzyskiego
nie o to pytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
a nie chcielibyście domu z bali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale zaciekawil mnie temat ;P skoro tam taka taniocha, to moze trzeba myslec o przeprowadzce, bo moze za 250 to 4 pokojowe sie dostanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna karenina1
pewnie że dacie:) a jakie zarobki macie? bo 170 tys i własna działka to 3/4 sukcesu, ale pieniadze sa potrzebne na juz, a gdzies musicie mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smrodek takie tanie mieszkania tam macie ? trojmiasto 45 m - 250 tys (budowane za czasow komuny) 300-350 nowe budownictwo Smrodek o jakim mieście piszesz? Moi rodzice mieszkają w Sopocie. Ostatnio sasiad sprzedawal mieszkanie. kamienica 1913r., drewniane schody, 60 m2 za 750 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kamienica 100 letnia, to zabytek i sie nie dziwie, ja mowie o nowym budownictwie (pow 2000 roku) i o komunalnym (lata 80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka ze świętokrzyskiego
jak by co to mieszkac jest gdzie, na dzialce (których jest wiele) jest jeszcze stary dom po dziadkach. Dziadkowie mieli wiele dzialek na przedmiesciach i sa to dzialki budowlane. jest ich prawie 6 łącznie 5 hektaórów. Wszystkie są moje bo mama była jedynaczką i ja też jestem i mi wszystko przepisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna karenina1
super:) to nic tylko sie wziac do roboty:) mi też się marzy taki domek:) niestety na marzeniach się kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 170 tys nie ma szans
aczkolwiek jeśli tyle macie to zaczynajcie budowę, najwyżej resztę będziecie odkładac lub wezmiecie kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkolool
za 170 tys nie wybudują małego domku co ty pierdo­lisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka ze świętokrzyskiego
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×