Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robiłam zakupy

PEPCO tanie ubrania dla dzieci

Polecane posty

Gość kurde co u was
tak tanio ?u mnie w pepco nie ma takich tanich ubranek bluzki po 20 zł bodziaki po 15 spódniczki po 40 nieschodzi z 15 zł nic ... a wy tu piszecie o 5 zł 6 zł ? szkoda że u mnie tak nie ma ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia z Wroclawia
Dziewczyny, znalazłam nowy sklep dzieciomania.com i zamierzam zostać tam stałą klientką! Odzież naprawdę pierwszorzędnej jakości. Po praniu nic a nic się z nią nie dzieje. Odzież bardzo miła w dotyku. Ceny zachęcające! Naprawdę jeden z lepszych sklepów w jakich ostatnio kupowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tam kiedyś rękawiczki dla siebie- popuchły mi dłonie od tego!!! w życiu bym nie kupiła córkom tam ubrań , tym bardziej , że mają bardzo delikatną skórę niemożliwością jest kupić BEZPIECZNE ubranka dla dzieci w takich cenach!!! może i są ładne ale nie wiadomo z czego są produkowane i czym farbowane. już jakbym nie miała kasy to prędzej bym do lumpeksu poszła po ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie chińskie ubranka maja to do siebie, że są tanie i bardzo szybko szersze, niż dłuższe. Dlatego polecam odzież polskich producentów, zapewne droższa, ale wspaniałej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwefwef
Kupuję tam ubranka dla córki już któryś rok z rzędu i jestem zadowolona. Jedyny wyjątek to spodenki dresowe które strasznie się zmechaciły ale tą samą jakość bawełny widzę w markowych ubrankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvfdgvd
Polecam opcję w pralce "pranie ręczne" od 20-40stopni. Ubrania zawsze będą jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukyiiyo
pranie w 20 czy 30 stopniach nie usunie niestety plam ktore bardzo czesto sa na dzieciecych ubrankach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco to tandeta
kupiłam tam parę ciuszków dla córki i po 2 miesiącach są sprane i wyblakłe. Dla porównania ciuchy z H&M czy nawet Pennysa kupione w tym samym czasie albo wcześniej wyglądają o niebo lepiej. Nawet używaqne ciuszki po córce przyjaciółki są w lepszym stanie niż te szmatki z Pepco. Tanie, ładne ale jednorazowe, bawełna jest cienka i kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garmania
Nie miałam niczego od nich, więc trudno mi oceniać, ale kilka fajnych marek sprzedają tutaj - https://www.kolorowemarzenia.pl/ Na pewno polecam firmę Mariquita za jakość i przyzwoite ceny. Sami czekamy na cenowe okazje, i głównie kupujemy na promocjach w tym sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię jeszcze z Cubus'a natomiast cocodrillo mi się porozłaziło, poszły oczka na śpiochach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooo
uwielbiam pepco:) małemu kupuję dużo szczególnie na obniżkach 50%. Albo jak szybko potrzebuję np kapci bo wiem że będę miała gości ( kapcie 5 zł) Albo jak szukam niedrogiego prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooo
do pepco to tandeta - ależ dzieciom kupuje się ciuchy na jeden sezon bo i tak wyrastają? No chyba że Ty kupujesz 2 koszulki i ciągle je pierzesz to mogą się sprać, ale o to chodzi że w pepco możesz kupić więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooo
U nas jest wielki kosz z niemowlęcymi ubrankami ( bodu, śpioszki itd) wszystko po 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż te ciuszki są tanie ale średniej jakości. Ale czego oczekiwać po ciuszku za 10 czy 15 zł. Takie jednorazówki. Nie są złe, mam kilka, niemowlak rośnie ekspres już trzeci rozmiar kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka wlkp
Ostatnio po raz pierwszy byłam w Pepco, ubrania są ładne, co do ceny- to naprawde baaardzo tanie ;) kupiłam 3 bluzki, spodnie, i jakieś pierdoły do domu typu podkładki ozdobny koszyk.. do tej pory kupowałam ubrania w H&M LUB 5.10.15- JEDNAK Z UBRAŃ TEJ OSTATNIEJ FIRMY NIE JESTEM ZADOWOLONA :o co do Pepco, nie można sie spodziewać super jakości za tak tanie ubrania- ale do szaleństw na placu zabaw- mogą być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooo
no właśnie, nie ma co narzekać na rzeczy za gorszę. Tak jak śmiać mi się chce z ludzi którzy płacą za wycieczkę do Egiptu ( czy innego kraju) 1300 zł a potem narzekają, że to nie pasuje, że klima się psuje, że mało jedzenia itp...zawsze mnie to śmieszy bo sama korzystam z tanich wycieczek ale zdaję sobie sprawę z tego że nie będzie to luksus...skoro płacę niedużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaalooo
5-10-15 tragedia!!! Kupiłam rok temu kurtkę synowi ( 150 zł) nie dośc że jak poszłam za tydzień kosztowała już 79 zł ( była przecena zimowych rzeczy) to po 2 tygodniach rzepy się rozwaliły i kapsle (od kaptura) powyrywały. Kupiłąm wtedy w FF ( tesco) kurtkę też przecenioną za 25 zł - zwykłą, pikowaną i 2 lata w niej chodził i oddałam kuzynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama migotki
Kiedyś, podczas kompletowania wyprawki kupiłam w Pepco zestaw dla niemowlaka- body+pajac+czapeczka+śliniak. Okazało się że ubranka są szersze niż dłuższe, a po praniu jeszcze się porozciązgały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka wlkp
W ubiegłym roku kupiłam kurtke w Smyku (jesienna) po tygodniu noszenia, wypełnienie rekawów opadło jakby w dól :classic_cool: tzn- w łokciach i powyżej był sam materiał, a przy nadgarstkach było go mnóstwo. Dodam, że kurtka nie była prana, kosztowała 129zł a dziecko chodziło w niej miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolcia k.
Nie wiem dlaczego uważacie, że ta firma ma tanie ciuchy. Kupujemy ubranka w sklepie internetowym Kolorowemarzenia. Teraz np. kurtki Mariquita przecenili nawet o 70%. Spróbujcie znaleźć taką stawkę w "normalnym" sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakim cudem,ale kupilam tam bodziaki za 5 zl,wybralam z kosza, w domu odkleilam naklejke z romiarem a tam logo reserved kids. Wiec mozna kupic i dobre i zle jakosciowo. Sama mam bluzeczke dla dziecka ktora rozeszla sie wszerz i skrocila wzdluz ale 99%rzeczy stamtad mnie nie zawiodlo.moj niemowlak szybko rosnie i szkoda mi bylo placic po kilkadziesiat zl za ubranka. Ma 2 misiace a zaczynalismy od 62 rozmiaru a teraz nosi 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Git sa ubrania w pepco, ja tam kupuję moim chłopakom bokserki od lat. Dla siebie też jakieś podkoszulki czy majtki wygrzebę czasem, piżama z pepco moja ulubiona ma juz z 5 lat i działa jak trza, dzisiejszej nocy w niej spałam. Mam też kilka bluzek za śmieszne pieniądze, mąż kilka swetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo super są ciuszki dla maluszków. One szybko rosną i nie ma dla nich znaczenia w czym śpią. Pajacyki, półśpioszki czy body są ok i taniutkie. Wyjściowe ciuszki kupuje gdzie indziej ale takie podstawowe rzeczy czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w jakim 5-10-15 wy kupujecie ale ciuchy moich dzieci kupione w tym sklepie przetrwały wiele sezonów w nienaruszonym stanie, bluzki nie straciły fasonów, boczne szwy zostały na swoim miejscu i są symetryczne, co rzadko się zdarza, mam wiele bluzek tshirtów (np z CA czy HM) i tam boczne szwy zawędrowały sobie np na plecy, porobiły się kulki, biel zszarzała dla informacji mam 7-miesięczną pralkę, i dobre środki piorące i uważam na programy żeby nie było że źle się z nimi obchodzę pepco ma fajne ciuchy tanie i dobrej jakości ale mówię tu o ciuchach dla dzieci dla kobiet uważam że to pieniądze wyrzucone w błoto, źle uszyte, szwy się rozłażą, zwłaszcza tshirty się mocno rozciągają na bok i z S-ki po 2 praniach robi się nieforemna L-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż
5-10-15 ma tą wadę, że praktycznie za wszystko się zdrowo przepłaca, a wiele takich samych lub lepszych produktów można znaleźć w sklepach internetowych sporo taniej. Google jest w tym bardzo pomocne;) Od siebie mogę polecić niedawno odkryte ciekawe miejsca: Np.piżamy dla dzieci tu: http://www.kids**ts.pl/PIZAMY-DLA-DZIECI A buciki np tu: www.gobaby.pl/ Jest tego oczywiście sporo więcej i warto poszukać tego co Was konkretnie interesuje i chociażby porównać ceny bo różnice potrafią być naprawdę znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa mama
zaluje ze nie poznalam pepco kiedy moja corka byla malutka tj miala 1-2 mieciace i kiedy bodziaki byly na kilka razy bo zaraz za male a tak glupia tyle przeplacalam. Teraz mloda ma 3 lata i sporo rzeczy jej tam kupuje na te lato w zasadzie wszystkie koszulki, sukienki,spodenki za smieszna cene a jakosc niczym nie odbiega np od h&m czy reserved. Moge tez porownac je np z ciuchami przysylanymi a USA bo takie dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa mama
i jeszcze jedno przynajmniej nie przezywam stresu jak dziecko idzie na plac zabaw i wychodzi brudne bo nie szkoda mi koszulki za 9 czy 12 zl a jak slucham te mamy " nie dotykaj bo sie pobrudzisz" "wyjdz z piaskownicy, nie siadaj bo sie pobrudzisz" masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pepco ma slaba jakosc ubran. niedawno kupilam corce bluzke za 10zł i po kilku praniach sie rozciagnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×