Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robiłam zakupy

PEPCO tanie ubrania dla dzieci

Polecane posty

Gość gość
Ja kiedys kupilam w pepco body z reserved:)(Mialy normalnie wybite logo na lewej stronie ubranka zaklejone naklejka pepco)wiec nie wiem po co tyle krzyku,ze szkodliwe? To w sieciowkach tez. Z jakoscia roznie bywa,sa ubranka ktore po jednym praniu sa do niczego a czesto udaje mi sie znalezc dobre jakosciowo,ktore wiele pran przetrwaly i sa jak nowe. Ale trzeba patrzec co sie kupuje a nie pierwsze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letniajagoda
Niektore ubranka są ok, ale bodziaki np szkoda gadać. Robiłam tam pierwsze zakupy do wyprawki dla synka po 3,99 bojaze byly w praktyce wyszlo że nie da sie tego założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne. Pepco tragedia, ale znoszone po innych lumpy ze szmateksów już cool kupować. Wszystkie sprowadzacie ciuchy z UK czy zaopatrujecie się tylko w smykach, 5-10-15 i mothercare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy chcecie od pepco kompletowalam wyprawke i co do jakości nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem przede wszystkim powinna się liczyć jakość ubranek, ja dla swojego synka często kupuję spodnie w www.dorant.pl/ mają tam spodniej wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w pepco sa lepsze ciuchy dla malucha niz szmaty z sieciowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis bylam w pepco. Ladne ubrania sa w nowej kolekcji. Wogole lubię ten sklep, ubrania za grosze jak dzieck pobrudzi to nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w niedziele w h&m i chcialam kupic malemu dresiki,szalu z materialem nie bylo ale pomyslalam jak tanie to wezme,patrze na cene a tam 78zl,zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis kupilam sporo koszulek i fajne spodnie materialowe na 18 miesiecy. Zaplacilam za spodnie 19 zl a material gatunkowo bardzo podobny do takich ktore mamy ze smyka za 40 zl. Teraz tylko zobaczymy jak beda po praniu wyglądać i po kilku noszeniach. Ale za ta cene to nawet jak sie zniszcza szybko to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaania861
Też bardzo lubię PEPCO, ale tylko do pierwszego prania... później rzeczy nadają się do mycia okien a nie noszenia przez dziecko... chcesz kupić bobasowi coś łądnego, a za tydzień wygląda w tym jakby nosiło to wcześniej sześcioro rodzeństwa :) Od jakiegoś czasu postawiłam na jakość, kupuję polskie rzeczy, też spróbujcie. Nie są drogie (ważne żeby to był PRODUCENT) a ciuszki nie zmieniają koloru, kształtu ... Ostatnio kupiłam dzieciakom w Kolaliku dresy i kilka sukienek na lato. Póki co są jak nowe (a już swoje przeszły:P) . Można zamówić przez internet www.kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam piżamę dla syna (na wiek 2-3 lata) , wyprałam ją ręcznie przed pierwszym założeniem..... woda była niebieska, pofarbował mi się kaloryfer... wzięłam na ścierkę do samochodu, nie miałam sumienia skazywać syna na takie barwniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Kupuję w Pepco a jakość ubrań jest bardzo różna. Mój syn ma ubrania które już wielokrotnie prałam i ciągle wyglądają bardzo dobrze . Tak że można dostać dobre gatunkowo ubrania. Niestety mieszkam w małym miasteczku i spodnie które ostatnio kupiłam ma 1/3 chłopców z jego klasy . Tak że jednak większość ubrań nadal kupuję przez Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać na te ubrania są takie co miałam bardzo ładne i nawet po kilku prania a były takie ze po dwóch prania ch można było podłogę wytrzeć nimi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodząc obok sklepu Pepco wali w nos charakterystyczny smród wydobywający się stamtąd.. Jakby chemia jakaś czy co . Współczuje sprzedawczyniom siedzieć w tym odorze dzień w dzień. Zapach identyczny z odorem walącym z marketowych tanich chińskich ciuchów . Prawdopodobnie jest to silny środek przeciwgrzybiczny którym chinole obficie spryskują kontenery z tymi szmatami, ciekawe czy ktoś to w ogóle bada/nadzoruje . Wątpię i dlatego dziwię sie że o ile nie jesteście zmuszone złą sytuacja materialna to czemu tak ochoczo kupujecie te szmaty swoim malutkim dzieciom. Przecież to najniższy sort z Chin czy Bangladeszu produkowany w warunkach urągających higienie i przestrzeganiu jakichkolwiek norm . Już były afery z tanimi zabaweczkami z silnie toksycznej gumy - kraje pochodzenia wiadome .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kraków
ja kupuje w pepco oraz w takim sklepie www.top-maluszek.pl ogólnie jestem zadowolona Ania Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że w każdej marce może znaleźć sie gorsze jakościowo ubranko...Ja osobiście z pepco jestem zadowolona, pól śpioszki są trochę zniszczone, ale po tylu praniach i tak ocenia ich stan jako dobry(mój synek bardzo długo ulewał, wiec z reguły prałam co drugi dzień, cały automat) za to bluzeczki po wielu praniach wyglądają jak nowe:) spodni dresowych też nie polecam, jeszcze przed upranie zmechaciły sie....Smyk to tragedia! Nie kupiła bym nigdy nic tam sama! Mały dostał dwie piżamki w prezencie( cena dwóch piżamek po przevcenie to ok 50 zł, a jakość fatalna!) Rz uprałąm - nadruk czyli rogi renifera całę sprane , materiał sie rozciagnął...SZok za taką cene taka tandeta ! Nawet jak w pepco cos sie zniszczy to nie jest aż tak żal za takie pieniadze ! Ale ja polecam, ubranka łądne i dobre jakosciowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranka, które trafiają do Smyka, Pepco, H&M najczęściej pochodzą z tych samych fabryk z Chin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zadowolona z Pepco. jak dotknę i czuję plastik, to nie kupuję. jak wisi już na wieszaku wykrzywione też nie kupuję, kto mi karze? Wszystko oglądam dokładnie, nie tylko pierwszą lepszą rzecz z brzegu, ale szukam defektów na innych rozmiarach. Jestem tam praktycznie raz w tygodniu. Ubrań nowych do pralki z innymi ciuchami nie wkładam, tylko piorę ręcznie, by nie zafarbowały - ale tak robię z każdymi, czy z Smyka (to jest szmelc dopiero) czy Tesco (tu bardzo dobra jakość). Parę getrów mi się sprało i zbiegło, ale co z tego, koszulki z Smyka rozciągają mi się wszystkie wszerz, a kolor tracą tak samo. Za taką kasę nie ma co oczekiwać cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja jestem sceptycznie nastawiona do tego sklepu. Ostatnio kupiłam legginsy do przedszkola córkom i wczoraj je podarły :/ Ogólnie niezbyt trwałe sa te ubranka. Dzisiaj za to trafiłam na https://e-kaan.pl/outlet Można kupić identyczne zestawy dla mamy i córki co jest dla mnie po prostu genialne ;) Ceny są bardzo ok zwłaszcza teraz gdy sa promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za jednorazówkami :/ Osobiście wolę kupić używaną rzecz, ale dobrej marki i jakości. Czekam na rozwój http://www.mamibazar.com/ bo to nowa strona, ale liczę na to, że jak wzrośnie jej popularność to znajdę coś ciekawego dla mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tanie ubrania i moze i w jakis jest cos ładnego... ale po pierwszym praniu ubrania sie mechacą, rozciągają i gumki wychodzą ze spodni... wiec ja dziękuję za taki towar. Sprobowalam i teraz wiem, dlatego zdecydowanie przeszlam na lepsze gatunkowo ubrania dla dzieci z Mayoral, http://www.guliwerkids.pl same spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
To najgorsza jakość ubrań jaką znam (reszty produktów nie kupowałam). Jednym słowem szajs. Niestety do tej pory byłam klientką tej sieci i tłumaczyłam sobie tę niską jakość (której w sumie byłam świadoma) niską ceną, ale kiedy w dziecięcych legginsach dosłownie po paru użyciach zaczęły robić się dziury i zareklamowałam towar a w odpowiedzi odmownej w uzasadnieniu przeczytałam, że sprany kolor świadczy o intensywnym użytkowaniu to stwierdziłam, że to ignorancja klienta - traktowanie klienta z taką samą jakością jak oferowane produkty. Spranie kolorów, wyciąganie materiału jest standardem i wynika z beznadziejnej jakości tych materiałów. Jakoś znosiłam do tej pory ten wygląd, jednak teraz uświadomiłam sobie, że na prawdę za niewiele większe pieniądze (zwłaszcza jak są promocje w dobrych sklepach), a nawet w supermarketach (i biedronce), gdzie bez problemu można wszystko zareklamować i mają rozsądne podejście do klienta, można kupić o niebo lepszą jakość. NIE BĘDĘ WIĘCEJ WSPIERAĆ POPRZEZ SWOJE ZAKUPY TANDETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Mayoral, o którym ktoś pisał tragedia. Bluzki po przecenie w przedziale 70-80 zł - chyba tylko po to, aby zapanować ile to wydaje się na dziecko. Dzieci rosną i błyskawicznie wyrastają z ubrań w praktyce każda rzecz zakładana jest kilka razy. Pepco, reserved, h&m wszystko szyte w krajach trzeciego świata podobnie zresztą jak gap, benetton czy espirit jakby tego drogie Panie nie wiedziały. Jeśli któraś się łudzi, że ciuszki z gapa czy espirit są szyte w jakiś super warunkach z idealnych surowców to polecam obejrzeć film dokumentalny o szwalniach w tamtym rejonie ... 5-10-15 praktycznie każda rzecz (body, śpiochy) z dodatkiem sztucznego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zrobić dziecku wyprawkę do szpitala w H&M czy innej Zarze, ale jak zobaczyłam, że tam jakieś byle jakie body (nawet nie 100% bawełna) jest za 39,99zł to zrezygnowałam. Sorry, ale wolę w tej cenie mieć 3 body z pepco, nawet jeżeli zaraz je wyrzucę. Przecież takie malutkie dziecko tak szybko rosnie, że musiałabym byc jakimś krezusem, żeby zarobić na te wszystkie śpioszki, body, pajacyki w pierwszych miesiącach życia. Nie mówię, że moje dziecko ma całą garderobę z Pepco, ale nabyłam tam kilka fajnych ubranek, już leżą wyprane i wyprasowane i nic się z nimi nie stało po tym pierwszym praniu i prasowaniu. Farby nie puściły, ani nie straciły fasonu. Mam też kilka sztuk odzieży niemowlęcej z Zary, Cocodrilla i Smyka i nie widzę różnicy między nimi, a tymi z Pepco. Pepco ma coraz lepsze jakościowo ciuchy, sama tam od czasu do czasu kupuję coś dla siebie i męża. Głównie koszulki na lato, za parę złotych to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie i to jest najgorsze, w tych sieciówkach niestety nie ma co liczyć na jakość. A każda chce dla swojej pociechy jak najlepiej. Ja co prawda trochę dołożyłam na ubranka z DearEco, ale powiem wam było warto. Są bardzo milusie i przyjamne w dotyku, no i bawełna najlepszej jakości, Pima, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuje ubranek w Pepco, poniewaz pachną one strasznie chemia i boje się z czego sa one uszyte. Dla swojej córeczki wybrałam ubranka firmy PINOKIO i jestem zadowolona z jakosci, wykonania bo wiem że moje dziecko jest w nich bezpieczne. Ponadto ubranka sa szyte w Polsce. Polecam szczegolnie dla noworotkow ptodukty Pinokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.kids**ts.pl - Uważam, że to najlepszy wybór jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×