Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania_ekonomia

Serdeczna prośba o wypełnienie ankiety - osoby bezrobotne

Polecane posty

Gość ania_ekonomia

Witam serdecznie, jestem studentką II roku studiów uzupełniających na wydziale Ekonomii Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie tej ankiety - w szczególności osoby bezrobotne. Kwestionariusz jest prosty i wypełnienie go zajmuje niewiele czasu. Z góry dziękuje. Poniżej link do ankiety. http://moje-ankiety.pl/respond-6601.html Brakuje mi 14 ankiet pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dana dana
uzupelnilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna
kolezanko!ty tworzylas sam te ankiete? ona jest niekompletna, czemu nie ma odpowiedzi wielokrotnego wyboru? np w przypadku pytania:"jesli w ciagu ostatnich 6 lat byla pani jeden lub kilka razy zwolniony z pracy, co bylo powodem ostatniego zwolnienia", lub " z jakich powodow pozostawala pani bezrobotna w ciagu ostatnich.." w moim przypadku jest to kilka czynnikow, poniewaz ciagu 6 lat pracowalam w wielu miejscach pracy, tak wiec jesli masz taka mozliwosc to zmien, bedzie bardziej praecyzyjna ankieta. A tak na marginesie, studiujemy na jednej uczelni ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D4rka
Ankiete wypełniłam. Bardzo proszę też o rozwiązanie mojej ankiety. Jestem studentką III roku studiów licencjackich. Wyniki ankiety potrzebne mi są do pracy dyplomowej. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmie około 5 minut. www.wbadanie.pl/ankieta/242954619/ Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×