Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koch69anek

Za ostry sex

Polecane posty

Gość kasjhdkashdka
boli ale dopiero następnego dnia. No i po dłuższej przerwie też może boleć. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
boli ale dopiero następnego dnia. No i od faceta samego dużo zależy, jak się nieumiejętnie zabiera do roboty to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara czyni cuda
Po ostatniej przejażdżce na mężu myślałam, że dostałam okres ;) Chyba musimy się trochę hamować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
całuj się w dupę :D jak dosięgniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
do całowania mam już kogoś :) A ciasne cipki hmmm to chyba dobrze :D przynajmniej coś czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka_joaśka
Czasem boli czasem nie Najważniejsze że przechodzi i można znowu sobie poużywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
No generalnie "wsadzać po same jaja to nie zawsze znaczy to samo" :D Bo czasami długość do jaj to 8 cm a czasem z 17-20. I to jest zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
na siłę :D a co to jest na siłę? powiem tak, dobrze podniecona kobieta nie czuje bólu, nawet jak jest to wsadzane 17 cm na siłę :D a jak nie rozgrzejesz tylko od razu do rzeczy to boli, pewnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
a ty byś sobie dał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puknij się w czoło, nie którym kobietą się podoba. Jedna mi dała, fajne uczucie strasznie ciasno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
sam się puknij, to że jedna dała to wcale nie znaczy że każda ma ochotę pożegnać się ze zwieraczami i srać później po nogach. A to że ważniejsza jest twoja przyjemność to już kiepsko świadczy o twoim podejściu do seksu. Z ciebie żaden kochanek, z ciebie zwykły ruchacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
a i jeszcze jedno: KOBIETOM się podoba jeśli już, taki z ciebie wirtuoz seksu jak znawca polszczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to że jedna dała to wcale nie znaczy że każda ma ochotę pożegnać się ze zwieraczami i srać później po nogach" A skąd takie rewelacje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja się zgodzę na anal dopiero jak mój facet najpierw da sobie wibrator wsadzić:D a co do pozycji to nie ma dla mnie takiej której mówię nie, a ponieważ jestem dobrze rozciągnięta mamy wiele możliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjhdkashdka
żadne rewelacje. Ale każdy ma swój tyłek i robi z nim co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×