Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaa..

gdzie kolor jasny, a gdzie ciemny?

Polecane posty

Gość olaa..

maluje pokoj goscinny, jest niewielki. opisze rozmieszczenie: po lewej okno, na wprost drzwi kanapa zielona, po prawej meble. i teraz moj dylemat, chcę pomalowac na kolor pomarancz lub brąz, czy sciana na przeciwko wejscia powinna byc ciemniejsza a reszta jasna? oczywiscie w jednym kolorze ale jedna scianę chce zrobic w jasniejszym odcieniu pomaranczy lub brązu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa..
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
nie kumam w ogole tego rozmieszcenia:)))) i kwadrat czy prostokat ten pokoj? jezeli pokoj jest prostok,a sciane "kwadratowa"na wprost dasz ciemniejsza to sie kwadratowy zrobi:)wyrownaja sie proporcje . ale nie wiem jaki ten pokoj.najlepiej daj wszytskie sciany w jednym kolorze i po problemie;))))) serio mowie.przegladnij sobie gazety wnetrzarskie,nawet takie "moje mieszkanie".moze cos Ci sie spodoba,jakas mysl wpadnie? kanapa zielona,ale zielona jak zgnila zielen czy jak soczysta papierowka? jezeli masz jasne meble to pomaluj po prostu na ...biel,bezjasniutki szary.. ? bedzie swiezo i pieknie!no i pomieszczenie dostanie oddechu i zrobi sie wieksze,jasniejsze... o!albo w "google GRAFIKA"wpisz sobie "zielona sofa...moze cos znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa..
fdsf-- dzieki! tzn pokoj jest bardziej kwadratem bo jest niewielki, a rozmieszczenie po prostu po lewej okno, po prawej meble ciemnawy brąz, na wprost drzwi zielona kanapa. i teraz chcialabym jednak zrobic jedna sciane w odcieniu ciemniejszym, moze byloby ciekawiej? i nie wiem czy jesli dam sciane ta nad kanapą ciemniejsza to jeszcze bardziej zmniejszy się pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa..
aha kanapa to bardziej zimna zielen taka ciemna zielen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
nie wiem...nie widze stylu jaki preferujesz...mebli...ciezko tak radzic:( ale jesli juz ciemniejsza sciana to dobrze kombinujesz,na dobrej scianie... daj nad kanapa z 3 obrazki,grafiki w jasnej tonacji...jezeli bedzie za ciemno..rozjasnia pokoj i nadadza tematyka klimat w jaki chcesz pojsc.. albo czarno-biale zdjecia,one zawsze i wszedzie pasuja:) ciemne meble,ciemna kanapa i ciemniejsze sciany...zaslony daslabym na pewno jakies bezowe albo brudna biel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
No to ja też mam pytanie: Pokój mam średnio duży, prawie że kwadrat. Jak wchodzę, na wprost drzwi mam meble jasne na całą ścianę. Po prawej stronie od drzwi mam duże okno balkonowe, na nim będę miała białe panele - firanki, więc to trochę rozjaśni wnętrze. Pytanie: ściany chcę pomalować na taki jasny ecru, a tą ścianę na której są drzwi wejściowe na ciemnoniebieski, lub nawet granat - marzy mi się taki kolor, zwłaszcza że mam już niebieski dywan, białe krzesła i lampy z kryształkami. Myślicie że pokój nie będzie przez to za ciemny? Dodam, że okno balkonowe wychodzi na zachód, a w pokoju nikt nie będzie mieszkał, pokój będzie miał funkcję jadalniano - imprezową:) Strasznie marzy mi się ten granat na ścianie ale mąż upiera się że ciemno będzie jak w grobie... Co o tym myślicie? Czy może lepiej inną ze ścian pomalować na granat czy niebiesko, na przykład tą naprzeciwko okna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×