Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszowka

czy kupujecie biżuterię z kryształków swarovskiego? jeśli tak to gdzie?

Polecane posty

ja uwielbiam błyskotki, a kryształki to z daleka widać. teraz poluję na ręcznie robione kolczyki. czy znacie sklepy, które się tym zajmują? mi udało sie znalezc tylko jeden taki sklep http://www.swistak.pl/a15279730,Kolczyki-Zielone-z-Krysztalkow-Swarovskiego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co patrzyłam w Internecie, to sklepów z tego typu biżuterią jest sporo. Trzeba tylko znaleźć taki, w którym wybór jest spory, a ceny niskie. Ja jako wielbicielka kolczyków z kryształkami Swarovskiego często zaglądam na stronę jomisilv.pl gdzie można znaleźć bardzo dużo biżuterii tego typu, do tego w przystępnych cenach. Teraz tylko zastanawiam się, które będą najlepiej pasować do mojej nowej sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co patrzyłam w Internecie, to sklepów z tego typu biżuterią jest sporo. Trzeba tylko znaleźć taki, w którym wybór jest spory, a ceny niskie. Ja jako wielbicielka kolczyków z kryształkami Swarovskiego często zaglądam na stronę jomisilv.pl gdzie można znaleźć bardzo dużo biżuterii tego typu, do tego w przystępnych cenach. Teraz tylko zastanawiam się, które będą najlepiej pasować do mojej nowej sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne w jakich kolorach i kształtach ważne ze od mojego lubego , z serca podarowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama ja robie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdej kreacji najlepiej sprawdzają się bransoletki, które można komponować samemu dokupując koraliki. Największy wybór znalazłam w "Niebieski-koralik", mają tak włoską biżuterię marki Biagi, która jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza. Jest w czym wybierać, bo asortyment to ok 1100 elementów i stale się powiększa. Z okazji wiosny oferują duży wybór koralików z kwiatkami o 15% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Każda kobieta dzięki odpowiednio dobranym elementom biżuterii może podkreślić swój indywidualny charakter i wyrazić temperament. Umożliwił mi to sklep Niebieski-koralik. Jego świąteczną ofertę widziałam w pasażu handlowym, więc od razu sprawdziłam. Teraz mogę się tym z Wami podzielić. Z okazji świąt zostały wprowadzone wielkanocne koraliki, każdy w cenie 69 złotych, więc nie mogłam się oprzeć i zamówiłam jajko wielkanocne i zajączka. Właśnie do mnie przyszły. Są po prostu nieziemskie! Czekam z utęsknieniem na święta , a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.cudowny-kuferek.pl robię też bizuterię na specjalne zamówienie wielu zadowolonych klientów biżuterie ,decoupage,artykuły dekoracyjne i nie tylko,każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent tańsze i droższe,grunt,że pojedyncze sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×