Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

happy:)

Mamy-Szczecin i okolice:):)

Polecane posty

Witam, w zwiazku z tym, iż mieszkam z Szczecinie,zakładam ten wątek dla osób stąd lub z okolic.. Oczywiście mile widziane przyszłe mamy jak i mamy doświadczone:):):) Jeśli znajdzie się kilka chętncyh osób,byłoby miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby naprawde nie ma tu osób z zach-pomorskiego?? echh...smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę..:):) Bardzo mnie to cieszy:):) Coś o sobie?.czy ciążóweczka, czy mama, czy jeszcze inny stan?? ;d;d Interesuje mnie to, gdzie najlepiej też rodzić w szczecinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem mamą już od 20 miesięcy. Niestety nie rodziłamw Szczecinie więc się za bardzo nie orientuje aleeee z tego co słyszałam :) to polecają Zdroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytam opinie..nawet nie wiedziałam ze na Piotra Skargi cos jest:) ale chyba jednak też na zdroje się zdecyduję..aczkolwiek jeszcze nie wiem..chciałabym,abym miała dobrą opiekę medyczną..i personel też żeby nie był opryskliwy..i żeby nie zarazić się jakimś gronowcem..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jestem z okolic Szczecina. Mam synka, który ma 15 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielcie się swoimi doświadczeniami, obawami, przeżyciami, :):) czytam też o Szpitalu na Piotra Skargi..w sumie az dziwne, ze są tak dobre opinie w tym szpitalu.... Mimo braku remontu, bo to chyba jest największym minusem..to położnicze i opieka naprawdę rewelacyjna...oczywiście piszę to co udało mi się wyczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Szczecina mam 11 miesieczną córeczkę, mieszkam na Pogodnie moze znajdzie sie jakas mama na spacerki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnafruuuu
synus ma 7mcy.moze jest tu jakas mama ze szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleko z piersi

pilnie przyjmę mleko z piersi dla dziecka. Mama z powodu silnej choroby nie może karmić piersią a sztuczne melko odrzuca. Pani która dawała nam mleko wyjechała i poszukujemy innej mamy najlepiej mleko świeże ale może być też mrożone. Pilne Szczecin.. Mpszczecin @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież ciążowa

Dzień dobry.Ja troszkę z innej beczki, w związku z tym iż w Szczecinie brakuje sklepów z odzieżą ciążową a my jesteśmy producentem takiej odzieży ( jak również odzieży damskiej w roz. 48-56) szukamy sklepu który chciałby przyjąć taką odzież w "komis". Może znajdzie się jakiś właściciel sklepu odzieżowego ze Szczecina zainteresowany taką odzieżą? 509-345-106 Zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×