Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Goplana. - w tej diecie najgorszy jest pierwszy tydzień czyli ta pierwsza faza bo w niej nie można spożywać warzyw, ale już w 2 fazie możesz stosować warzywa. Ja mam taki system 1/1 czyli jeden dzień białko z warzywami a na drugi dzień czyste białko i na pewno łatwiej jest wtedy wytrwać. A co do efektu jojo to w każdej diecie jest możliwy jeśli po zakończeniu rzucimy się na jedzenie. Ja Ci powiem tak, że stosowałam tą dietę przez miesiąc w sierpniu i później przerwałam, ale po tym czasie nie przytyłam a nawet jeszcze schudłam 4 kg dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kupiłam dzisiaj zieloną i czerwoną herbatkę :) Postanowiłam pić tylko je obie zamiast kawy i zwykłej herbaty, bo tych nie muszę słodzić i są zdrowsze :) a co do jedzenia: Śniadanie: Pomidorowa z wywaru po wczorajszej marchewce i skrzydełku, sam wywar bez makaronu itp, no ale musiałam dać troszkę śmietanki, ale tak dosłownie tyci ;p Obiad: u babci gołąbki x2 z sosem ale bez ziemniaczka więc jest w miare ok Kolacja: potrawka z marchewki utartej z cyckiem z kurczaka i tyci ryżu co bym się wogóle najadła ;p noi cały dziej piję czerwoną herbę ^^ trzeba się przyzwyczaić do jej smaku :) jej niezła ale wolę zieloną :) Dzisiaj zero ćwiczeń, no chybaże zaliczyć małe sprzątanie ;p Sylviana_25 witam! :) Kaamilaa jak co to nie głodź się bo lepiej zjeść nawet o 20 gotowanego cycka z kurczaka czy indyka samego bez niczego niż się głodzić bo zołądek potem odkłada,a jak nie masz cycka z kury to jajko ugotować i same zjeść :) naprawdę nic się nie stanie, byle zjeść ze 3 godziny przed snem :) Jeśli się mylę proszę poprawcie mnie ale wydaje mi się że mam rację :) Pozderko laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Witam Wszystkie ,,Nowe" :) Jejku jak nasze grono się powiększa jeden dzień mnie nie było i tyle wpisów. Poczytałam zaległości. Tak siedzę sobie w łóżku i widzę swój wielki brzuch ehh ja i mój brzuchol, dzisiaj trochę bazowałam na diecie dukana, indyczek, kefirek, dużo wody i dwie kawy. i nie wiem czy mnie wzdęło czy co ehh. Czasem to myślę że może w ciąży ja :) ehh Umówiłam się na jutro z koleżanką na siłownię więc będę się pocić. Trzymajcie dietę nie jedzcie słodyczy (kayseri_19 to do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu to odradza się picia go podzczas diety. Dopuszczalna jest tylko lampka czerwonego wytrawnego wina raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, gdzieś czytałam, że jedno piwo to ok. 300 kcal :o Ale na szczęście do weekendu daleko :D :P Ja właśnie zjadłam dwa pomarańcze i wypiłam zieloną herbatkę ;) Hm, nigdy czerwonej przedtem nie piłam, jakie ma właściwości? Jest lepsza od zielonej? ;) DziewczynaZeSzczecina, wiem wiem, zdaję sobie sprawę, że to, co dziś zjadłam, to trochę za mało.. Daleko tak nie pociągnę :P Muszę postawić na jakieś pełnowartościowe, a przy tym najlepiej smaczne II śniadanie :P Tylko nie wiem czy uda się takowe stworzyć :D Jakieś propozycje? :) Powiedzcie, jakie jecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie, do czego macie największą słabość? Co was zgubiło? Słodycze? Fast foody? Bo mnie akurat słodycze wcale a wcale nie ruszają :P Gorzej z chipsami.. Mogłabym jeść je na okrągło :o Jednak najgorsze są weekendy. Często spędzam je ze swoim chłopakiem, chuderlakiem Piwko, chipsy, pizza, kebaby są nieodłącznymi elementami.. Nie potrafię się oprzeć :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko mnie przede wszystkim zgubiły słodycze i fast foody choć też chipsy jadłam, ale rzadziej. Teraz jak jestem na diecie na szczęście do niczego mnie nie ciągnie. Potrafię sobie postanowić i o tym nie myśleć (jakaś może blokada w psychice, że tego nie mogę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nie za ciekawie :( Ale 3mam kciuki za Ciebie, widzę, że jesteś na dobrej drodze i efekty dają o sobie znać :] Uciekam już Powodzenia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko teraz mam ogromną motywację i obecnie nie ma osoby, która by mnie kusiła na różne pyszności :). Przy poprzednim odchudzaniu mój były chłopak zachwycał się przy mnie plackami i innymi smakołykami podstawiając mi jeszcze pod nos :/ oczywiście nie skusiłam się, ale myślałam, że go uduszę. On zamiast mnie wspierać bardziej mnie denerwował. A co do przemiany materii to chyba też mam kiepską i też tendencja do tycia, ale teraz nie poddam się i zawalczę o siebie o swój wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dawno sie nie odzywalam ;) od soboty konkretnie ;) Mialam weekend spedzic u siostry-niestety mialam pewna damska przypadlosc i-jak to czesto w moim przypadku bywa-skonczylo sie pogotowiem. Ale dzis juz jest dobrze i powoli wracam do zywych ;) Ale z dieta niestety musze uwazac i z dukana przechodze na MŻ ;) albo raczej zastosuje sobie moja wersje dukana-czyli jedna faza proteiny+warzywa ;) zero chleba, zero ziemniakow, zero makaronow, zero slodyczy i mocne postanowienie ruchu ;) ide spac, tesknilam sie za Wami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ No ja nie odchudzam się zbyt radykalnie. Po prostu mniej jem, a słodycze w ogóle odstawiłam. Dla mnie fast food może nie istnieć. Owszem, lubię takie jedzenie, ale z braku okazji, jem bardzo rzadko. Tak jak pisałam, gubi mnie białe pieczywo. Dzis zjadłam grahamkę i ... 3 kromki chleba z serkim tzatziki. W porównaniu do Waszych diet, to strasznie dużo, ale uwierzcie mi, jak na moje "chlebowe" możliwości, to mało! :O :P Po prostu do wieczoa nie będę ju jeść pieczywa i tyle. ...o ile wytrzymam... Najgorsze, że ja "zajadam" stres. Inni, gdy się stresują, nie jedzą. A ja odwrotnie. Jak mam nerwa- lodówka moja! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goplana może w takim razie wcinaj marchewki jak masz stresa? Czy to koniecznie musi być coś kalorycznego? No bo niektórzy tak mają że to muszą koniecznie być lody ;p Ja dzisiaj przesadziłam... mój facet o 4.30 szykował się do pracy i w mikrofali grzał sobie te takie kotlety do hamburgerów i one tak pięknie pachniały, że mnie obudziło to ;p no to sobie stoje i z nim gadam, rozbudziłam się i mówię "a jak nagrzeję sobie w mikrofali to tłuste nie będzie i mogę zjeść sobie tak z chlebkiem" a on dopiero uświadomił mnie w mojej głupocie, bo to przecież jest wcześniej podsmażane na oleju... mógł mi wcześniej powiedzieć ;p no ale trudno posiedziałam do 7 żeby nie było że spać po jedzeniu od razu pójdę noi wstałam przed chwilką ^^ Co do napojów, dzisiaj herbatka zielona :) Na śniadanie potrawka ze wczoraj :) A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) widze ze sie trzymacie ;) u mnie tez nie najgorzej. jak zwykle malo dzis wypilam,w sumie od rana to zaledwie maly tymbark ;/ choc tez nie powinnam bo to wkoncu jakies slodzone paskudztwo ;} a zjadlam poza tym kanapke z ciemnego chleba z wedlina i ogorkiem;) myslicie ze moge zjesc zurek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608---> staram sie nie jesc slodyczy :) ale przyznaje ze zjadlam dzis jedno ciastko regionalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! czytam Wasze wypowiedzi i się mobilizuję do walki.Podobnie jak wiele z Was mam problem ze słodyczami i nieregularnymi posiłkami.Mam 2 letnia córeczkę.Po ciąży zostało mi jeszcze 15 kg których nie mogę się pozbyc. Potrzebuję Waszego wsparcia!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jaki rodzaj aktywności fizycznej wybieracie dla siebie? Ja myślę o fitnessie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaamilaa -mnie zgubiło jak juz pisałam słodycze, które kocham i już baaaardzo mi ich brakuje, no i oczywiście podjadanie z mężem- a to dobra kolacyjka a to jakis fast-food bądź kebab, do tego potem jakaś przegryzka do filmu typu chips albo jakieś żeleczki mmmmm dziś moje jedzenie to na śniadanie znów płatki owsiane i czerwona herbata, pije ją ale nie smakuje mi za bardzo, tez wole zieloną jak juz któraś pisała, na obiad ogórkowa-te obiady to zawsze jakieś niezbyt dietetyczne. A na kolacje jeszcze nie wiem, co. Siedze w pracy do 21 to bede musiała coś kupic, zeby zjeść jeszcze tu a nie jeść nic juz w domu. A dziś zrobiłam 100brzyszków, wreszcie ruszyłam moj leniwy tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.....
Hej. Jak WAm dzisiaj idzie? Ja na śniadanie zjadłam 2 kromki chleba z masłem, na obiad samą zupkę, później znowu 2 kromki z masłem;] Pocieszam się tym, że poćwiczylam trochę i byłam na spacerze. Nie planuje już dzisiaj nic jeść, a jak bardzo zgłodnieje tto zjem lekki serek wiejski;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) 🌼 Widzę, że dalej trwamy razem w postanowieniu :D linusia, skąd ja znam takie przegryzki.. :P elisech79, ja postanowiłam w poniedziałki, środy i piątki - siłownia, a w weekend basen :) póki co byłam raz wczoraj na siłce :D Ja dziś troszkę chyba przesadziłam, ale na szczęście zaraz wyruszam na miasto na jakieś zakupy, to trochę spalę :) śniadanie - 2 kawałki ciemnego chleba z serkiem,wędliną i pomidorem II śniadanie - ciasteczka Lu Go z musli, uwielbiam :D nie mogłam się powstrzymać :P czytałam trochę na opakowaniu i nie są chyba aż tak wielką zbrodnią :D obiad - niestety.. troszkę bigosu i 2 kromki ciemnego chleba.. No ale nic, już na dziś nie planuję nic jeść :D Wpadnę wieczorem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.....
a powiedzcie mi które to otręby wspomagaja przemiane materii? przenne czy owsiane?? ja chetnie bym zapisala sie na fitnes albo silkownie, ale samej nie mam odwagi, a z zadna kolezanka nie moge sie dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka ;)
te co maja wiecej błonnika ,chyba pszenne ,poczytaj na opak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina- dobrze, że mi powiedziałaś, bo ja myślałam, że jak tak 100 na raz zrobie to bedzie najlepiej, bo jak bede robić mniejsze serie to nic sie nie spali, a tu widze zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Moja waga znowu stoi :( To jest jakaś masakra. Ja dzisiaj umieram.Nie dość że w pracy mnie przenieśli,to jeszcze odezwały się zatoki i moje biedne uszy :( Nie mam tego co chciałam,ale dostałam od męża kołyskę do robienia brzuszków i właśnie mam zamiar się wziąśc za nie. Zobaczymy ;) Ja mam za sobą śniadanie: białe pieczywo (bo ciemne mi mąż na kolację zjadł :/ ) z szyneczką, a na obiadek-wstyd..mama poczęstowała mnie kopytkami,ale bez masełka. Co do czerwonej herbaty,to ja dla odmiany właśnie wolę ją niż zieloną,z tym że ja piję sypaną nie expresową i musi być bardzo ciepła. Kupiłam ten błonnislim i zobaczymy,mam zamiar go spożyć na kolację ;) Oooo kurdę,ale się rozpisałam :/ Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i zamiast zjeść coś dietetycznego, to zjadłam zupke chińska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×