Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas_biegnie_a_ja_nie

Długie włosy do ramion w wieku 35 lat - wypada czy nie?

Polecane posty

Gość proekozielona
autorko, tak obetnij, nie maluj sie, wyrzuc z szafy wszystkie sexy sukienki i kup sobie miejsce na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
czas_biegnie_a_ja_nie czytalam gdzies, ze kobieta po 30tce w dlugich wlosach wyglada niestosownie, ze to fryzura dla nastolatek - tak jak mini, legginsy i tenisowki sadzac po powyzszym twoim poscie uznaje, ze jestes debilka i mieszkasz pewnie za 10 gorami i za lasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichciach
wiele kobiet po 20stce ma mentalnosc ciotki klotki emerytki. Nie mowcie, ze takich nie znacie. To co sie laski przed 40stka czepiacie. Metryka z zawartoscia glowy czesto nie ma duzo wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze długie zdrowe włosy
niż ściąć się na czopka i mieć grzywkę jak koń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się wypowiem
Niby nie powinno się generalizować, bo każdy przypadek jest inny, no i bywają kobiety i między 40-stką a 50-tką które w długich włosach wyglądają bardzo dobrze, ale ja tu mówię niestety o fenomenalnych przypadkach które mają genetyczne warunki ku temu oraz finansowe takich jak np. sławne modelki takie jak np.elle macpherson. No ale my przecież mówimy o polskich Kowalskich no więc ogólna zasada jest taka że tak ogólnie po 30-tce kobieta z włosami do pasa to już nie robi zbytnio (choć każdy robi i żyje jak chce więc jak chce to ma święte prawo). Natomiast włosy do ramion to nic takiego, a już na pewno nie coś zarezerwowanego tylko dla młodych dziewczyn. Widzę wiele kobiet nawet w podeszłym wieku z włosami do ramion i nie widzę żeby do czegokolwiek można by się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mimi___
Tiaaaa, scinac na krotko i codziennie zakladac termoloki, co by utrwalic barana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Stylcc
nie cierpię Bab które robią sobie takiego krótkiego tapira i balejaż na krótko aby to problemu nie mieć i chodzą takie babochłopy potem http://www.voila.pl/395/z6igv/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga 42
Trzeba być ze wsi zabitej dechami ,żeby zadać takie pytanie na forum, sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digittal
po 30 niestety juz nic nie wypada, oprócz modlitwy, kościółka i zycia w ascezie. Radzę juz przygotować sie do smierci, wybrać trumnę, dawać duuuzo na mszę, pożegnać z rodziną. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one wszystkie są stare
już w okolicach 30tki, a jakoś żadna po 70tce nie chce zdychać. Paradoks, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
ja mysle autorko że nie wypada. poza tym nosic tylko zabudowaną bieliznę, kochac się wciemności (przy świetle to młodzi tylko poniżej 30) jezu jaka głupia infantylna pinda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku koncze 30 lat :( jestem 9mies po porodzie mialm dlugie wlosy ale cienkie bo wypadlo mi duzo wlasnei przez ur dziecka. W tym tyg scielam ale tak miedzy uszami a linia ramion i wszyscy mi mowia , ze wygladam o niebo lepiej nawet maz ktory lubi krytykowac :P Moze sprobuj wlosy zawsze odrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka!!!
Od 15 lat mam długie włosy ,naprawdę długie .I wyglądam rewelacyjnie .Sama ścinam i farbuje . Nie zamierzam ściąć .Nie rozumiem skąd twierdzenie ,że w pewnym wieku ,cos nie wypada????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 33 i mam włosy do pasa. Wydaje mi się że dzięki nim wyglądam młodo więc jak na razie nie ścinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję obcinać pod pachą i na nogach bobra również nie oszczędzaj a głowę sobie daruj przecież to chore że chcesz obciąć włosy bo masz 35 lat, idąc tym tokiem myślenia to zero jeansów koszulek stringów koronek szpilek i etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja pare dni temu skonczyłam 36 lat, włosy mam do łopatek i ani mysle scinac, własnie zapuszczam i mam gdzies co wypada a co nie, ale w sumie nie słyszałam ze nie wypada w jakims wieku miec długich włosów. Moja babcia całe zycie miała włosy do pasa które zwijała w koczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówcie sobie co chcecie
ale stwierdzam, że w tym naszym pięknym kraju, baby są ekstemalnie poyebane. Serio, w żadnym, ale to w żadnym innym kraju nie spotkałam nikogo, kto narzucałby sobie jakiekolwiek tego typu bzdurne ograniczenia tylko dlatego, że skoańczył 30tkę :D Ja pyerdole :D Dlaczego w Polsce 30tka równa się początek starczego stetryczenia ? Niekch mi ktoś to wytłumaczy, ładnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellemme
Dziewczyny żartujecie sobie prawda??:-D Mam 32 lata więc niewiele mniej od autorki i noszę dłuższe włosy do ramion . I wiecie co, wcale nie mam zamaru ich ścinać w dniu 35 urodzin, bo czemu miałabym to robic???!!:-D Pamietam nasze mamy które scinały swoje piekne długie włosy zaraz po slubie i w wieku 30 lat kręciły włosy na lokówkach i postarzały się przez to o jakieś 15 lat:-( ( no chyba że o to wam własnie chodzi to ścinajcie pukle;-) ) Nie wiem czemu w Polsce jest jakieś głupie przekonanie że 30-latka to już dojrzała stateczna poważna pani która powoli powinna się rozglądać za dębową trumną:-DJa mam 32 lata wyglądam na 25 lat, czuję się świetnie i młodo , mam długie włosy, noszę sukienki PRZED kolano (zbrodnia???:-D) i dobrze mi z tym:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugie wlosy wygladaja niestosownie dopiero po 45 roku zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 494949
Niestosownie? Stale chodze z rozpuszczonymi, z wyjątkiem czasu, kiedy uprawiam sport. Mam 49 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze wypada to twoje zycie no spoko jest :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×