Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annmax

Zarabianie w sieci

Polecane posty

Jeśli masz często włączony komputer i chciałabyś przy okazji zarobić kilka groszy zachęcam do spróbowania. Mnie wciagnelo zarabianie pieniędzy przez program 20$2Surf. Jestem w tym dopiero od miesiąca i mam już na koncie 5, 29 $. Jak na początek to całkiem fajna kasa. Na ekranie monitora jest mały pasek w którym lecą jakieś reklamy ( nie zwracam wogóle na nie uwagi ponieważ pasek jest naprawdę malutki ), dodam że po 2 dniach pasek zlał się z całością i praktycznie jest niezauważalny. Wypłaty dokonywane są po zgromadzeniu na koncie 20 $. Funkcjonuje też system poleconych - im więcej ich zgromadzimy tym więcej zarobimy, z każdego poleconego mamy 10 % tego co sam nazbierał. Dodatkowo możemy wygrać kasę codziennie biorąc udział w różnych grach typu bingo czy ruletka. Dwa dni pod rząd wygrałem po 1 $ w ruletce. 20$2Surf posiada aktualnie ponad 84 tysiące zarejestrowanych użytkowników i wypłaconych 560 tysięcy dolarów na konta PayPal!! I jest najlepszym tego typu programem do zarabiania pieniędzy. Po zarejestrowaniu dokładnie widać na stronie ile ludzie zarabiają, niektórzy naprawdę ogromne pieniądze, ale wszystko zależy od naszego zaangażowania. Polecam i zapraszam do zarejestrowania się z mojego linka polecającego. Warto przetestować.To nic nie kosztuje. http://pl.20dollars2surf.com/?ref=233777 Na początku sama z pewną nieufnością do tego podchodziłam a teraz z uśmiechem spoglądam jak przybywa dolców na moim koncie. Narazie nie są to kosmiczne kwoty ale każde 10 centów cieszy zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty temat
jak łatwo obliczyć w 2028 roku na koncie twoim będzie 1.000 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy odrobinie chęci można wyciagnąć z tego 5176 $ miesięcznie, wystarczy mieć 3 poleconych , a oni trzech i następni trzech itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×