Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkykkk

z doświadczenia wiecie?

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkykkk

czy zażywanie testosteronu w tabletkach przez mężczyznę zmniejsza jego płodność? Interesuje się tym bo chcę zacząć go brać w celu zwiększenia agresji, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkykkk
co może trochę później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie prowo . co to ma znaczyc " w celu zwiekszenia agresji" . ty na kibola sie szykujesz ? . daj sobie spokój z tematem , to robia debile ,a nie mężczyżni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkykkk
nie kibola :) nie chcę być śmieciem chcę budzić respekt, a bić się tylko jak ktoś inny zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna powinien być spokojny, a nie agresywny. Siła nie ma nic wspólnego z agresją. Chyba, że chcesz pokazać, że jesteś niezrównoważony. Trafisz na kolesia z nożem w kieszeni, albo z kumplami gotowymi mu pomóc i będziesz miał ze swojego kozaczenia tylko kłopoty. Zacznij trenować, idź na siłownię, ale nie szukaj zaczepki. Mam nadzieję, że przez zaczęcie nie masz na myśli złego słowa, tylko to, że już na serio będzie chciał cię bić. Chociaż jakbyś już chciał się na kimś wyżyć to przynajmniej w czyjejś obronie. Wtedy nawet jak coś ci się stanie to będziesz bohaterem i coś z tego będzie dla społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie spodziewalem...
znalezc tutaj sensownie myslaca kobiete? okazuje sie, ze to mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkykkk
nie zrozumieliście mnie nie chodzi mi o to by być kibolem chodzi mi o to, bym właśnie miał odwagę stanąć w czyjejś obronie żeby być bardziej pewnym siebie ale krótka piłka: czy zażywanie testosteronu w tabletkach przez mężczyznę zmniejsza jego płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolada
podczas zażywania jaja wybuchają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeee
agresja nie = respekt... i co, nawet jak po tabsach miałbyś pewność siebie, to prędzej czy później będziesz się czuł jak jeszcze większe ścierwo, bo zasmakujesz ułudy pewności siebie, i zdasz sobie sprawę, że żeby być we własnych oczach kimś potrzebujesz jakichś tablet... popracuj nad psychą, nie idź na łatwiznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×