Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

p159

6 Weidera

Polecane posty

Witam...Mam problem ze swoim wyglądem. Otóż waże 51 kilo a figure mam gruszki...Bardzo chcialabym schudnac do konca maja..bo wtedy tez wyjezdzam ze znajomymi za granicę. Od dzisiaj planuje zaczac 6 Weidera...I co do tego mam kilka pytan. Czy po 6 tyg są widoczne efekty? Co należy jeść a czego unikać aby uzyskać widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw chciałabym pozbyć się tkanki tłuszczowej...Więc jakie inne ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam na rowerze eliptycznym, już za 400 zł można je kupić. Przede wszystkim bieganie, basen, brzuszki same w sobie też nie dają nie wiadomo ile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Najpierw dieta. A potem a6w. Albo jedno i drugie razem. Ja a6w skończyłam dwa razy, tylko co z tego jak efektów nie widać, bo gruby brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odchudzałam rygorystycznie, bo nie miałam potrzeby. Przede wszystkim zrezygnowałam ze słodyczy i starałam się jeść lekkie kolacje. Np. kupowałam sobie mix sałat (Biedronka ma jakieś nawet) i do tego pierś kurczaka z przyprawami podsmażona bez tłuszczu i jakieś warzywko, bez chleba. Sycące, że hohoho i pyszne. Nie jadłam tylko frytek i pizzy i takich na maksa tłustych rzeczy, poza tym nie żałowałam sobie niczego. Ale postaw na gotowane/duszone warzywa - w sklepach gotowych mieszanek jest pełno. Staraj się nie pić soków.parówki są kaloryczne. Desery mleczne, wybieraj ew. jogurty niskotłuszowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem pieczywa,ziemniaków,słodyczy. robie brzuszki i cwicze na steperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zup zamiast smietany - jogurt, pieczywo ciemne, dużo warzywek, dużo wooody, po posilku pij siemie lniane (siemie zmielone mozna kupic w kazdej aptece) - poprawia perystaltyke jelit i nie jest sie takim glodnym, moze jedz kasze? zdrowa jest, a jaka pyszna:), parówki sa kaloryczne, wiecej pomysłów nie mam. Po prostu się tak bardzo nie interesowalam tym tematem, bo nie mialam duzo do schudniecia - jakies 4 kg, bo mam figure jablka, ogolnie jestem szuczupla, tylko wygladalam jak w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej chcialabym zzucic boczki...kiedy widze w szafie ubrania do ktorych wejsc nie moge to odrazu sie denerwuje..kiedys podczas choroby mialam zazywac siemie lniane...Kupilam ale przelknac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ćwiczenia moge jeszcze dolozyc aby schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci podam zestaw ćwiczeń, które stosowałam ja (w porozumieniu z ortopedą - mam chory kręgosłup - zatem nie oddziałują niekorzystnie na niego, ani na stawy): 1. brzuszki 2 x 25 - 50 (zacznij od mniejszej ilości, żebyś nie miała zakwasów) 2. Rowerek 3 x 3 min - ten na leżąco (leżysz na plecach, podnosisz nogi pod kątem 90 stopni i uginasz w kolanach pod kątem 90 stopni - pozycja podobna do siedzenia na krześle i machasz nogami tak, jakbyś pedałowała na rowerze) - dobrze działa na uda, pośladki i dolną część brzucha. 3. Żabka 3 x 2 -3 min - kładziesz się na brzuch i machasz rękoma i nogami tak, jakbyś płynęła żabką - poprawia wygląd ramion i pleców. 4. Przysiady 2 x 25 - 50 - ja robiłam po 25, bo bolały mnie kolana. 5. Orbitrek 30 min dziennie - nigdy chyba nie udało mi się ćwiczyć dzień w dzień. Zamiast tego możesz się udać na 40 minutowy spacer tzw. marszobiegiem, czy szybkim marszem I to wszystko Niektórzy używają hula-hop na talię, ja tego nie używam :) Kupiłam kiedyś twister ten do obrotów, ale u siebie nie dostrzegłam praktycznie żadnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam;) Wczoraj był pierwszy trening i musze przyznac ze dzisiaj czuje sie swietnie...Nic mnie nie boli,nie ma zadnych zakwasów.. Do 6 Weidera dołożyłam brzuszki,rowerek,przysiady i pomki:) Mam nadzieje ze efekt bedzie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hols
Witam. Na temat 6 Weidera jest kilka postów na forum www.dieta-kalorie.pl/forum . Jest tam opisany ogólnie caly proces a takze sa wypowiedzi kilku userow na temat tych cwiczen. Napisali tam ze w przypadku osoby z duza nadwaga efektow wizualnych nie widac, natomiast przy osobie szczuplej efekty sa widoczne nawet po 8-9 dniach. Ale po szczegoly zapraszam na forum (www.dieta-kalorie.pl/forum), lub na ich sotrnę glowna czyli www.dieta-kalorie.pl - tam rozniez 6 Weidera jest opisana w dziale zdrowie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwagi nie mam.Poprostu moja waga nie świadczy o moim wyglądzie...Jak napisałam na poczatku waze 51 kg ale wyglądam na 58 conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przerobilam pół i przestalam bo nie widziałam żadnych efektów,to jest po to,ze jak ktoś ma płaski brzuch i chce sobie wyrzeźbić mięśnie.A jak masz na brzuchu tłuszczyk to efektow po prostu nie będzie widać,szkoda wysiłku,bo jest spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaje sie.Przynajmniej będe miała kondycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja włśnie dziś mam 4 dzień
Może i nie schudnę za bardzo, ale przynajmniej trochę wyćwiczę tę mięśnie i nabiorę kondycji, bo jej prawie nie mam. Oprócz tego staram się racjonalnie odżywiać, nie jem oczywiście słodyczy ani nic słodzonego, zamiast wędlin, ryby, chude gotowane mięso na obiad do ryżu lub kaszy, warzywka itp. Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.Kondycja też cos;-) ja zamiast slodyczy kiedy juz wytrzymac nie moge jem kosthe gorzkiej czekolady.Dzisiaj bede miala 3 trening i nie mam zamiaru sie poddac;-) Jeszcze niedawno wcinałam marchewke ale mi sie znudzila bo jadlam ja codziennie w duzych ilosciach a potem znajomi pytaja mnie skad przywiozlam taka opalenizne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zastanawiam się też jak pozybyć się "boczków" Macie jakieś pomysły? Hula hop to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam robić szóstkę.. ale po jakimś czasie stało się to monotonne. aa i bolały mnie mięśnie. Też jestem ciekawa jakie są inne metody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po ilu zaczęly Cie miesnie bolec? Ja mam cztery treningi za soba i moze jest to monotonne ale musze schudnac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaaaaa6
ja ukonczylam 6 weuidera 2 razy a 3 razy doszlam albo do 3/4 albo do polowy w kazdym razie efekty bylo widac jestem po ciazy juz rok ale skora na brzuchu byla strasznie sflaczala i ogolnie mialam boczki tp po 6 weidera zniknely mi pieknie boczki miesnie zaczely ksztalt nabierac a oponka zaczela znikac a noi skura sie ujedrnila baaardzo takze goraco polecam a jesli chodzi o wysilek najgorszy czas to do 12 powtorzen potem juz idzie zgorki miesnie sie przyzwyczajajaja i tak nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys cwiczyłam, dotarłam chyba do 17 dnia. efekty były - brzuch zaczął sie poprawiać, mięśnie zaczęły być widoczne. jednak zaczłą boleć mnie kręgosłup lędzwiowy, dlatego przestalam ćwiczyć. no i tochę są monotonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 weidera robie tydzien i podobno widac efekty.Przynajmniej znajomi tak mowia. do tego dolaczylam rozne inne cwieczenia i czuje sie znakomicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie mam szczupłego brzuszka a taki mi się marzy...ale jestem pozytywnej myśli...Będe robić dopoki nie pozbęde się tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×