Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalkaaaaaaaaa

Dj na wesele ? !

Polecane posty

Gość kalkaaaaaaaaa

Co myślicie o tym żeby na weselu zamiast zespołu był dj prezenter? Byłam na weselu, któe prowadził i nie dało się odczuć różnicy między nim a zespołem, no może tylko tyle, że nie robił przerw w ogóle tylko na jedzenie, prowadził zabawy, przyśpiewki i potrafi porwać gości do tańca. Nie jest to takie tańsze rozwiązanie od zespołu, bierze tylko 500 zl mniej niż zespół. Co myślicie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
Hey My pobieramy sie w czerwcu i bedziemy miec Dja pare. Spotkalismy sie z nimi osobiscie-bardzo sympatyczni, maja dobry sprzet z kapletnym przeroznym oswietleniem. Beda tez prowadzic cale wesele i oczepiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka25
Ja biore slub ale jakos nigdy niebylam przekonana do Dj-a, zespol oddaje klimat weselny ktorego nie stworzy Dj. Slub to wyjatkowa chwila, a Dj raczej na inne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
My robimy raczej luzna, zwariowana impreze i ten event dj ktorego wybralismy bedzie odpowiedni. W Niemczech wesela sa troszke inne niz w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaa26
ja spotkałam się nie na jednym weselu z zespolem który brał po pare tysięcy, falszowali, prowadzili banalnie i się upijali. dj dobre rozwiązanie ja też mam dj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz DJ na swoje wesele? Właśnie znalazłeś! Wesele to wyjątkowe wydarzenie, dlatego prowadzenie go należy powierzyć odpowiedniej osobie. Taką osobą z pewnością jestem ja sam :) Bogate doświadczenie ja Podstawa to elegancki ubiór, zawsze na wesele ubrany jestem w garnitur. Doświadczenie jakie zdobyłem na wszystkich weselach na jakich dotychczas miałem przyjemność grać pozwala mi "wyczuć" przy czym goście będą się najlepiej bawić W swoją pracę zawsze wkładam swoje całe serce, zawsze angażuje się w 100% W czasie wesela staram się jak najwięcej mówić, co pozwala zintegrować się z gośćmi. Poza weselami zagram również na: - 18-stkach - imprezach firmowych - rocznicach - urodzinach - sylwester Zapraszam do umówienia się na spotkanie, na którym będą Państwo mieli możliwość dogłębniej zapoznać się z moją ofertą. Kontakt: - 781 746 142 - marcin.882@wp.pl - GG 205 4093 POZNAŃ ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Koza
Polecam dj Marka Szwelengrebera kontakt do Niego dostałam od znajomych, którzy bawili się na imprezie firmowej, którą obsługiwał. Namiar na Marka otrzymaliśmy również w restauracji Spatif w Łodzi, w której mieliśmy uroczystość i to jakby do końca Nas przekonało. Po spotkaniu od razu stwierdziliśmy, że to właściwy człowiek na własciwym miejscu. Najważniejsze że zdania nie zmieniliśmy również po imprezie ;-) Jednym słowem rewelacja- kultura języka, błyskotliwy dowcip, no i fantastycznie dobrana muzyka, My i przede wszystkim Nasi Goście byli zachwyceni. Nawet Nasi Rodzice, którzy mieli nam na początku za złe, iż rezygnujemy z orkiestry na rzecz dj'a już po pierwszych kilku utworach pokochali Marka. Polecamy z całego serca. Znajdziecie Go na stronie www.konferansjer.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj z agencji Playdjs są rewelacyjni, poznałam 2 Panów któryz grali włąsnie na weselach w których uczestniczyłam, świetna zabawa, dj i wodzirej w jednym co bardzo ułatwia sprawę, Panowie nie boją się, zapraszają gości, zabawiają jak trzeba, super sprawa jets mieć dj na weselu moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super ofertę ma zespół AKMusic z Bydgoszczy, organizowali mi imprezę plenerową dla firmy i byłem naprawdę zadowolony jeśli chodzi o przygotowaną muzyczną oprawę. Na pewno warto zerknąć do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Ja bym postawiła na sprawdzony zespół, który gra nie od dziś. U siostry pd Wawą grała Fiesta  www.zespolfiesta.net i było naprawdę świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Zespół tworzy fajny klimat wesela dlatego ja zdecydowanie wybieram zespół. U mnie zagra zespół Fiesta z Lublina i nie mogę się już doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek

Zespół na wesele to ważna sprawa, ja też polecam Fiestę, która grała u mojego braciaka na weselu i było naprawdę spoko. Bardzo fajnie bawią gości, a to na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość sebek napisał:

Zespół na wesele to ważna sprawa, ja też polecam Fiestę, która grała u mojego braciaka na weselu i było naprawdę spoko. Bardzo fajnie bawią gości, a to na plus

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulitka

Wrażenia z imprezy są bardzo ważne, dlatego też nie szukałam jakiś dziwnychkapel, a zatrudniliśmy Fiestę zespolfiesta.net. Zabawa udała się rewelacyjnie i z czystym sumieniem polecam dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1999

Jeśli interesuje kogoś Dj na wesele z Gdańska, to serdecznie polecam https://djirek.pl - grał i zabawiał gości na naszej imprezie w taki sposób, że wszyscy bawili się świetnie do białego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek

Jeżeli chodzi o dj na weselach to zdecydowanie nie w moim klimacie, dlatego postawiliśmy z żoną na zespół i było super, grała u nas kapela zespolfiesta.net (można posłuchać kawałków na stronce, ale na żywo znacznie lepiej) i nie zastąpiłbym zespołu na inną opcję ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas współpraca z akmusic.pl wypadła bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego jak Pan Adam prowadził zabawę, jaką muzykę puszczał. Goście też wychodzili zadowoleni więc w naszej ocenie faktycznie wesele się udało a widać, że umiejętności do właściwego prowadzenia zabawy także są po jego stronie. Pod tym kątem faktycznie można liczyć na to, że wesele będzie udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×