Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna tyczka

Femibion vital mama - czy ktoś stosuje

Polecane posty

Gość luna tyczka

Mój organizm jest po ciąży i porodzie w nienajlepszej kondycji i chyba powinnam przyjmować jakiś suplement witaminowy. Pani w aptece polecała mi Femibion vital mama dla kobiet karmiących, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć opinii mam, które ew. go przyjmują. Czy rzeczywiście jest taki skuteczny jeśli chodzi o odbudowę odporności i ogólne wzmocnienie organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femibion to dawny Feminatal
brałam to w pierwszej i drugiej ciąży oraz w okresie karmienia piersią i było ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blow in the wind
Ja biorę Femibion od jakiegoś miesiąca i zamierzam zaraz kupić następne opakowanie, bo zdecydowanie poprawiła mi się po nim forma i odporność. Przez cały ten czas trafił mi się jeden katar, a wcześniej od porodu nonstop jakieś wirusy mnie nękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunes
Ja jestem mniej więcej w połowie pierwszego opakowania Femibionu i chyba rzeczywiście jest lepiej z moim samopoczuciem. Różnicę na pewno widzę w ilości wypadających włosów. No i na pewno to wygoda mieć w jednej tabletce wszystko, a nie kupować osobno jeszcze żelazo i probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×