Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyytyy

potrzebuje kogos kto kupuje na allegro

Polecane posty

Gość tyytyy

nigdy nie kupowałam na allegro a chce kupic ta lampe http://allegro.pl/lampa-wodna-wersja-slim-rybki-6-kolorow-wys-70cm-i1522279553.html chce zeby gosciu wysłał za pobraniem ale pytałam się go czy może zaznaczyc zebym mogła otworzyc paczke przed zapłata czy jest cała itd . jednak odpowiedzi ciagle nie dostaje a widze ze on ma sporo negatywow i to w ciagu tygodnia czy powinnam zaryzykowac i kupic czy dac sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga wrozko
poszukaj gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggj
fvvm,,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssddere5
moim zdaniem zaryzykuj i kup tylko ,że weż możliwośc płatności przy odbiorze jest u niego drożej o 6 zł ale masz pewność i gdy będziesz ją kupować napisz żeby zaznaczył ,że otwierasz i sprawdzasz paczke przy kurierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym radziła zrezygnować,kupiłam chyba 2 razy u kogoś kto miał kilka negatywow i za każdym razem sie nacięłam.Teraz już kupuję tylko u 100% pozytywnych.Na all jest tylu sprzedawców że można sobie pozwolić na wybrzydzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyytyy
tak ale on ma lampe za 19,99 a inni za duża 34,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw jako mega pake
jasne..a przyjdzie Ci szajs nie warty zlamanego centa:-0 nie ryzykuj..tez kilka razy sie nacielam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×