Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studentka :):)

Własna firma a studia

Polecane posty

Gość Studentka :):)

Hej, nie wiem czy jest tu ktoś, kto będzie e stanie mi coś doradzić, ale postanowiłam napisać. Obecnie studiuję, ale w niedalekiej przyszłości planuję, co jest również moim marzeniem założenie własnej firmy cateringowej. Chciałabym się dowiedzieć, czy jednak zdołam pozyskać dotację i czy w obecnych czasach dam radę się wybić na rynku...Wiem, że własna firma, to ciężki kawałek chleba...nie wiem...może powinnam dać sobie swięty spokój? jest tu ktoś, kto może wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka :):)
Ktoś pomoże? doradzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że dasz, dlaczego masz nie dać, a z tego co wiem jest kilkadziesiąt tyś na start dla nowych przedsiębiorstw, ale musisz sama popytać w urzędach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka :):)
Bo nazwijmy to tak "siedzę" w tej branży od paru lat...edukuje się w kierunku hotelarstwa i gastronomii, prócz tego w gastro pracuje..ale z boku to wszystko wydaje mi się ciężkie, bardzo ciężkie do ogarnięcia. Ale cóż od tego sa marzenia, by je spełniać :) spróbujemy zobaczymy> Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj o dobrym biurze rachunkowym, ktore pomoze ci w ogarnianiu papierkowych spraw ;) ja polecam te www.biurocru.pl/zakres.html pracuje z nimi od kilku lat i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zaczelam wspolpracowac z nimi www.biuro-duet.pl/oferta/ i w okresie rozliczeniowym, ktory niebawem znowu nadejdzie zawsze podsyłam im pity, bo sama sobie nie daje z tym wszystkim rady juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze lepiej jest pracowac na swoim, ale trzeba miec dobry pomysl zeby firma przynosila zyski. Ja teraz prowadze wlasna dzialalnosc i moge ci juz polecic podpis elektorniczny (warszawa http://www.cencert.pl/ ) bo bardzo ulatwia zalatwienie wielu spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×