Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShadowSilencer

Kruszynko napisz mi proszę tego jednego smsa

Polecane posty

Gość jeden ostatni sms
masz swojego smsa! zawsze byłeś dla mnie nikim, zwykłym śmieciem!!!!!!! bawiłam się tobą jak chciałam i podpuszczałam cię cały czas i nie miała dla ciebie za grosz szacunku, a ty naiwnie myślałeś, że coś do ciebie czuję :D byłeś dla mnie nikim, szmatą którą wykorzystałam jak mi sie podobało! miałam i mam gdzieś ciebie i twoją miłość! twoja śmieszna miłość i wierność to przeżytek! otwórz oczy! u faceta liczy się kasa i to co kobiecie zapewnia w zamian za to że jest przy nim, za jej towarzystwo, przyjemności i starania o niego! zawsze liczył się tylko on !!!!! i moja rodzina dobrze mi mówiła! on jest super facetem dla mnie! ma kasę i wszystko mi zapewnia! te drogie prezenty, wycieczki o których napisałeś i wszystko inne! jest super facetem! z to że zdradzał to tak, to była głupota! to tylko dowód, że ma wielkie powodzenie u kobiet i każda chciała by takiego faceta jak on! mający kasę i załatwiający to czego kobieta potrzebuje! poza tym odpowiednio mi to wynagrodził!!!! o nic się nie muszę przy nim martwić! wszystko mam! a on w zamian ma mnie i te wszystkie przyjemne rzeczy które dla niego robię, a o jakich ty sobie tylko pomarz!!! całe masy rozbieranych zdjęć jakie tylko mu się zamarzą i całą mnie jak chce! i tak staram się o niego i będę starała! jest tego wart! a ty nie! wysyłałam ci te zdjęcia aby ci pokazać, że mam cię gdzieś! i tak miałam z tego wiele przyjemności! widząc jak wielce mocno zakochany idioto za mną ganiasz i jak cię to bolało! każda chwila gdy spawiałam ci ból dawała mi radość, że mogę dokopać takiemu nieudacznikowi i frajerowi jak ty!!!!! robiłam to po to aby do ciebie dotarło, że jesteś nic nie wart!!!! abyś sobie popatrzył i uzmysłowił i aby do ciebie dotarło na co może od dziewczyny liczyć taki facet jak on :D ! uprawiamy seks codziennie i jest nam cudownie :P !!! staram się aby było mu jak najwspanialej każdego dnia, a ty śmieciu sobie powyobrażaj i pomarz co robimy :D!!!!!! moi rodzice mieli rację że nie powinnam się z tobą spotykać! nie zasługujesz na mnie!!!! swoją wielką, czystą , piękną :D bleeee miłość wsadź sobie gdzieś!!! śmieje się z niej tak jak i z ciebie! :D !!!!! nie byłeś i nie jesteś dla mnie wart żadnych tłumaczeń czy zwykłego smsa!!!!! powinieneś ze soba skończyć i to było by dla ciebie najlepsze szmaciarzu !!!! nic nie znaczyłeś w moim życiu !! i nie odbiorę od ciebie żadnego telefonu ani nie wyślę smsa!!! nie jesteś tego wart!!! niech to do ciebie wresszcie dotrze!!! nie nie nawidzę cię!!!! mam cię gdzieś łajzo!!!! nalewamy z ciebie razem z nim gdy to robimy !!!! :D :P :D :P NAIWNIAKKKK!!!!!!!!!!!!!! :D :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz małpo pod swoim nickiem
jeśli ty byłaś autorką westchnień Shadow to facet miał niewyobrażalne szczęście że wypier*oliłaś z jego życia. A ty dalej się przekonuj do swego szczęścia w które ja osobiście nie wierzę i nie wierzę w to że jakikolwiek facet mógł o tobie napisać tyle ciepłych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllleeeeeeeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur...
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańta pieprzyć
jak tu pisze ta laska autora czy jakieś podszywy to przestańta pieprzyć autorowi bzdury głupie pindy! :P jedna lepsza od drugiej :( to wszystko zależy... jakby facet był wspaniały i wartościowy dla laski to by z nim była! jeden ostatni sms w wersji pierwszej! to zwykłe banalne żałosne kłamstwa. jakbyś autorka rzeczywiście uznawała faceta za jedyna miłość i go tak kochała to byś z nim była! a nie z kims kto jak autor pisał ją zdradzał i krzywdził! drugi jeden ostatni sms! pokaz prawdziwego oblicza :( - jak dla autorki liczyła się tylko kasa, a zdrada i krzywdy za tym idące to głupoty dla niej i rodziców oraz rodzice ci mówią z kim masz być to gratuluję dojrzałości! trzeba było iść do tego co cię zdradzał i miał kasę a autorowi dac spokój! wszystkie mu nawijacie jaki to wspaniały, wartościowy, super facet, a w realu widać, że wszystkie macie go gdzieś i wolicie jakiegoś zdradzającego ruchacza z kasą! a autor nie jest dla was wart nawet tego smsa! potem się żala tu takie jak wy, że nie ma fajnych wartościowych facetów, że faceci to ruchacze! a jakoś kazda z was jak ma wybór to jak widac idzie do ruchaczy co je zdradzają, kłamią, biją i krzywdzą za kasę, a fajni i wartościowi faceci mogą od was liczyć na to co tu widać. puste słowa, banały, kłamstwa, wyśmiewanie i traktowanie jak ... nie potraficie się obchodzić z takimi niedojrzałe pindy! dorośnijta idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było tak....
"to wszystko zależy... jakby facet był wspaniały i wartościowy dla laski to by z nim była!" dokładnie...to zalezy co dla kogo jet wartosciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wy wiecie, że jemu
na kafe każdy pisze do kogoś szczególnego dla siebie, ale prawdopodobieństwo anonimowego spotkania tutaj jest równe zeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekatterina
i tak i tak widać że ta od autora miała i ma go po prostu w ..dooopie :( jak by go nie miała w niej to by go tak nie traktowała jak napisał, nie raniła, nie wyśmiewała by tego że cierpi, nie niszczyła go, tylko by z nim porozmawiała i odeszła jak takie miała parcie na temat. a jakby ją poprosił o smsa,mmsa, maila, list to nie zostawiała by go w ciszy i co najwyżej tu pisała jakies puste slogany czy obraźliwe teksty pod jego adresem tylko by mu to wysłała albo nawet zadzwoniła czy się z nim spotkała i nie zostawiała go z domysłami niech się facet zamęcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och się uśmiałam
a może nie cała prawde nam autor przedstawił? co nieco ukolorował co nieco zaczernił a reszty nie dopisał. Jakoś trudno mi wierzyć w prawdziwość opisu przez autora sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och się uśmiałam
...sytuacji opisanych przez autora. poprawiam bo zagmatwałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie mota
w zeznaniach jedzie jak na spidzie jednego to nastepnego total odmiana to ma swoja nazwe schizofrenia chyba na to wołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark marek
co wam laski nie pasuje? pewnikiem same takie jesteście :D wszystko jest jasne. koleś zakochany w lasce, nie spasował rodzince lecącej na kasę, urubili córeczkę przeciwko niemu. w końcu pewnie koleś nie wytzymał i coś lasce powiedział to się laska na niego wypięła , a rodzinka jej pewnie przyklasnęła. teraz szuka z nią kontaktu, a ona ma go gdzieś. takie laski jesteście. prawda boli nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofrenia galopujaca
autora nie do psychologa tylko Psychiatry wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same macie schize
schize to wy macie, że zakochanemu facetowi wmawiacie schize. puknijcie się! nie przejmuj się Shadow tu są takie bezmózgi co we wszystkim widzą schize i choroby psychiczne. w końcu ludzi ocenia się po sobie najłatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczek schizaczek
phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same macie schize
i jeszcze egoizm i lekceważenie. phi to ty masz w głowie :P bezduszna krowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same macie schize
jak nie wiecie jak jest i uważacie że czegoś nie dopowidziała autor to może go spytajcie? wyroki łatwo ferować! a jesli właśnie jest jak napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och się uśmiałam
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och się uśmiałam
ależ autor już tutaj nie pisze , więc kogo mamy zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same macie schize
widać z kim macie doczynienia same :P tylu takich ciepłych słów jak autor o tamtej to wam żaden z waszych fagasów nigdy nie powiedział i nie powie kafeteryjne frustratki :P nawet tak o was nie pomyśli :P zazdrośnice o smutnych pustych oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och się uśmiałam
dobra jesteś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste oczy
może lepiej zapytasz autora co u niego bo od marca jak ktoś zauważył się nie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same macie schize
jakbym mogła to bym zapytała a nie osądzała jak nie znam historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to niby dlaczego
nie wolno osądzać? przecież o to autorowi chodziło, napisał nam swoją historię i oczekiwał na publicznym forum opinii, więc je dostał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna od schizofreni
Jak tak siedze na kafe czasem to widze, ze tu sami biegli psychiatrzy i psychologowie siedza. Az mysle po co robilam te studia i specjalizacje latami, zamiast przesiadywac ten czas na kafe? Kazdy po poscie , bez wywiadu od razu jest w stanie wydac opinie, ze ktos jest chory psychicznie, ma schizofrenie , border line lub inna przypadlosc. Jakby policzyc to chyba wiecej na kafe psychiatrow niz jest oficjalnie zarejestrowanych w RP. Poczytajcie moze dzieci drogie co to takiego jest ta schizofrenia, jak sie ja diagnozuje, a takze co wam sie w zyciu przyda, chocby definicje slow takich jak wrazliwosc, milosc, wielka milosc, nieszczesliwa milosc. Reakcje emocjonalne w tym silne, okazywanie emocji, uczuc, proby wyjasnienia trudnych spraw, zamkniecia tematow to dosc normalne reakcje u zdrowego czlowieka w takich sytuacjach jak opisuje autor. Mozna by miec podejrzenia co do problemow psychicznych juz bardziej przy postawie obojetnej , wskazujacej na uposledzenie naturalnych odruchow ludzkich i nieumiejetnosc okazywania emocji. Nawiazujac do ostatniej wypowiedzi. Czytanie ze zrozumieniem tresci tez jest dosc przydatna umiejetnoscia. Jakby ktos nie zauwazyl, autorowi nie o to chodzilo. Nie pisal do wszystkich proszac o opinie, a jedynie do dziewczyny w ktorej sie zakochal proszac ja o sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam tak....
" Mozna by miec podejrzenia co do problemow psychicznych juz bardziej przy postawie obojetnej , wskazujacej na uposledzenie naturalnych odruchow ludzkich i nieumiejetnosc okazywania emocji." raczej zdolnosc kontrolowania ich niz problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna od schizofreni
Zdolnosc kontrolowania emocji, a nie okazywanie emocji i obojetnosc uczuciowa to mimo bliskiego podobienstwa dwie rozne rzeczy. W takiej czy podobnych sytuacjach w jakiej opisuje znalazl sie autor 'zdolnosc kontrolowania emocji' o czym wspomnialas w postaci braku reakcji czy zbycia sprawy o czym pewnie myslisz nie byla by czyms normalnym. Wrecz wtedy nalezalo by sie przyjrzec blizej takiej osobie. Taka pelna zdolnosc kontrolowania emocji lub ich nie okazywania maja przykladowo zony zastraszone przez mezow, psychopaci, osoby wyrachowane, plytkie uczuciowo. W sytuacjach stresowych u kazdego czlowieka normalnym zachowaniem jest reakcja emocjonalna. Tu oczywiscie duzo tez zalezy od poziomu wrazliwosci danej osoby (czy jest to wrazliwosc plytka czy wysoka) oraz nasilenia czynnika wywolujacego emocje. W uproszczeniu jak ktos nie ma powodu do emocji to tych emocji nie okazuje tak jak osoba ktora ma powod do silnych emocji. Jak rowniez osoba ktora ma powod do silnych emocji, a ich nie okazuje zachowuje sie niezbyt normalnie. Opierajac sie jedynie na opisie autora mowiacym o tym, iz dziewczyne z ktora sie spotykal bardzo kochal, ona o tym wiedziala, odczuwala cos do autora, byli ze soba blisko, byli szczesliwi w swoim towarzystwie, wszystko sie dobrze ukladalo po czym od pewnego momentu dziewczyna zaczela go bardzo mocno ranic jego reakcja emocjonalna w pewnym momencie byla czyms zupelnie normalnym. Dziewczyna jak opisuje autor stosowala mozna rzec skalkulowane okrucienstwo w postaci celowego wysylania wspomnianych 'rozbieranych zdjec z innym' ktory jak czytam ta dziewczyne zdradzal i krzywdzil. Wzmagalo to z pewnoscia sile oddzialywania na autora. Jednoczesne wysmiewanie cierpienia autora przez dziewczyne (taka rzecz jest niepokojaca) mialo bez watpienia niesamowicie mocne oddzialywanie na jego psychike i emocje. Nalezy wziasc pod uwage fakt, iz autor byl i jak czytac nadal jest bardzo w tej osobie zakochany. Wobec czego jesli okazal jak pisze jakas reakcje i powiedzial zapewne niezbyt cenzuralne slowa to w takiej sytuacji nie bylo w tym nic nienormalnego. Wrecz mozna uznac, ze autor mial bardzo duza zdolnosc kontrolowania emocji gdyz jak wnioskowac z tego co napisal nie byla to jednostkowa sytuacja lecz taki stan trwal dlugi czas. W tym czasie autor jak czytamy wszystko znosil ze tak powiem po mesku. W ktoryms momencie autor mial juz zwyczajnie dosyc takiego zachowania ze strony dziewczyny i zapewne niecenzuralne slowa dziewczynie powiedzial. W pelni normalna i akurat uzasadniona reakcja. Za kontrolowanie emocji o czym napisalas, mozna uznac stan gdy ktos je odczuwa, reaguje emocjonalnie ale w tym czasie nie daje sie im poniesc i przykladowo nie posuwa sie do uzycia przemocy fizycznej. Klotnie, krzyki, podniesiony glos, wyzwiska, niecenzuralne slowa sa naturalnym sposobem na rozladowanie emocji w sytuacjach stresowych jak opisywane przez autora. Nie ma w tym nic dziwnego. Brak kontroli nad emocjami mozna by zarzucic autorowi w przypadku stosowania przemocy fizycznej, zmuszania do czegos sila tej dziewczyny. Tego autor napisal, ze nie robil i nie mial nawet zamiaru narzucania dziewczynie czegokolwiek sila. Oczywiscie opieram sie tu jedynie na tym co opisuje autor. Nie mam wiedzy czy autor nie dal sie poniesc emocja i nie posunal sie do przemocy. Choc z opisywanych tu slow nic na to nie wskazuje. Widac raczej duza wrazliwosc i uczucie jakim autor odczuwa do tej osoby mimo tego jak go 'traktowala'. Raczej mozna by uznac fakt, iz znosil tak dlugo takie zachowanie bez slowa i tamta dziewczyna nie uslyszala czegos duzo wczesniej. Biorac jednak pod uwage poziom wrazliwosci i :zakochania: autora oceniany po tym co tu pisze to dosc normalne, ze byl w stanie znosic wiecej niz osoba bez zwiazku uczuciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim....
"autora oceniany po tym co tu pisze to dosc normalne, ze byl w stanie znosic wiecej niz osoba bez zwiazku uczuciwego" "Czytanie ze zrozumieniem tresci tez jest dosc przydatna umiejetnoscia. Jakby ktos nie zauwazyl, autorowi nie o to chodzilo. Nie pisal do wszystkich proszac o opinie, a jedynie do dziewczyny w ktorej sie zakochal proszac ja o sms" sama sobie odpowiadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół piernika
jeden sms ostatni każdego dnia, w każdej chwili mojego życia, każdą komórką mojego ciała, bez względu na to co robię - KOCHAM CIEBIE- miłością czystą, szczerą, najwierniejszą i najpiękniejszą. Pamiętaj o tym zawsze nawet gdy będzie ciężko KOCHAM CIEBIE i pragnę Twojego szczęścia i choćbyś za 10 lat zadzwonił z taką samą radością Cię powitam dla mojej JEDYNEJ MIŁOŚCI w życiu Czizzz ale kłamy :P :P :P myślisz że facet czy ktoś ci w to uwierzy? Jakby tak było to byście byli ze sobą. Weź facetowi nie kłam itiotko! jedyna miłość a do zdrajcy poleciała :P :P :P phi już to widzę :P :P :P Shadow nie wierz jej! Mówię ci jako kobieta. Ona cię okłamuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy szczyt sadyzmu
być z i robić dobrze jakiemuś zdradzającemu fagasowi za kase jak rodzice przykazali , a faceta który kocha ranić , załowaz mu smsa , mieć w dupie i pisać mu jeszcze na kafe , ze się go kocha i pragnie jego szczęścia ... ja pierdziele , porazka :D :D :D jeszcze jakby facetowi było mało mogła mu laska dopisać do tych 10 lat , że może sobie za 10 lat przyjechać i popatrzyc na jej dzieci z tamtym i pooglądać jak sie zabawiają i może na wideo pooglądać jakieś filmy jak się zabawiali przez te 10 lat :D :D :D :D :D jak tak lubiła mu zdjęcia wysyłać to teraz facet będzie miał liwe :D :D :D :D to może być nowy szczyt sadyzmu laska :D :D :D :D :D masz gwarantowane pierwsze miejsce w konkursie pustak roku :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×