Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tragedia!! ;(

Złamany ząb !! POMOZCIE, PROSZE..

Polecane posty

Gość tragedia!! ;(

Wlasnie zlamal mi sie zab podczas jedzenia.. Byl on leczony kanalowo ok 3 lat temu. Czy dentysta cos na to poradzi?? Co robic?? Ile kosztuje naprawa tego zeba?? Prosze.. Pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka...
na szyfcie - 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia!! ;(
a ile bedzie trwalo to naprawianie ?? bardzo boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
Mialam tak samo rok temu. Dentystka zalozyla cwieka i odbudowala zeba. Koszt 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
trawlo to jakies 15-20 minut, nic nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia!! ;(
a jak sie zab trzyma? powiem Wam ze dwie sprawy mnie martwia.. 1. Bol.. 2. koszt.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak duża część się odłamała... Mój dentysta mi dorobił. Coś mi włożył, skręcił ząb, nie wiem czy to jakieś rusztowanie czy co, a później tworzył... Też się bałam, że nic się nie da z tym zrobić, tylko wyrwać, ale on dał radę naprawić ząb... Nie cykaj się tylko idź do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edtestest
jak byl leczony kanalowo to nie ma juz co bolec autorko! bo tam juz nie ma nerwa, chyba ze cie boli to wtedy inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia!! ;(
Wlasnie wrocilam :) Zab jest juz nowy, cos pogrzebala i jest dobrze. Nic nie bolalo bo tak jak mowi kolezanka powyzej, byl leczony kanalowo i nie ma nerwa :) 200zl... DZIEKUJES WSZYTSKIM ! :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jedną nieporadna denstystkę musiałam mieć robione leczenie kanałowe górnej dwójki. Oczywiście zajął się tym stomatolog. 29.grudnia założono mi lekarstwo i dostałam termin na kolejna wizytę- ostatnią już-> wypełnienie zęba. 31. grudnia. Czyli wielka akcja upiększanie... sylwester w szerokim gronie znajomych i znajomych znajomych. O 17:35 mieliśmy pociąg. Ok godziny 15 ząb mi się złamał!!!! Żyć, nie umierać. - 20 lat - sylwester - 2h do rozpoczęcia imprezy - w portwelu 50zł - w domu jestem sama Panika! Płacz! Sen?!?! Szybki telefon do rodziców, którzy szczęśliwie byli jakieś 30 km od domu. Telefon- internet-internet-telefon... Pogotowie stomatologiczne- jedno, drugie, trzecie... prywatni lekarze... wszyscy dentyści, do których jakimś przypadkiem miałam nr... Jeżeli w ogóle ktoś raczył odebrać, to mówił, że niestety, ale na chwilę obecną nic nie można zrobić... grubsza sprawa... protetyka... proszę zgłosić się po Nowym Roku... 'niech Pani kropelką spróbuję, ale nie daję gwarancji, że to się utrzyma i oczywiście ja tego nie powiedziałam.' D R A M A T P O R A Ż K A Rodzice do mnie dotarli... bezradność malowała się na ich twarzach... kolejne telefony... dalsze szukanie... Jest godzina 15:40 jeździmy po całym mieście, po wszystkich okolicznych miejscowościach w poszukiwaniu stomatologa! nadzieje maleją z każdą sekundą... ...a przecież na imprezie ma być także ON! Znajomy, znajomej, znajomego... otrzymaliśmy nr do prywatnego gabinetu stomatologicznego: 'oczywiście zapraszam, już rezerwujemy fotel, proszę przyjechać jak najszybciej' Dojechaliśmy! 'eee, spokojnie:) nie takie przypadki się zdarzały... za chwilkę coś zaradzimy... a najwyżej zrobimy zupę zębową' optymizm Pań Dentystek nie znał granic. 'Spokojnie, to się często zdarza przy leczeniu zębów jedno-kanałowych. Ma Pani szczęście, bo ja akurat jestem protetykiem' -z uśmiechem na twarzy powiedziała młodziutka, milutka Pani stomatolog. Nie będę się dłużej rozpisywać... Kraków, ul. Zacisze założenie korony (podobno wytrzyma 1,5- 2 lat) 25 min pracy ząb, dla niewtajemniczonych- bez żadnej różnicy koszt? 120zł Dziękuję! Ten gabinet staje się moją oazą... Już wiem, gdzie będę leczyć swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jedną nieporadna denstystkę musiałam mieć robione leczenie kanałowe górnej dwójki. Oczywiście zajął się tym inny stomatolog. 29.grudnia założono mi lekarstwo i dostałam termin na kolejna wizytę- ostatnią już-> wypełnienie zęba. 31. grudnia. Czyli wielka akcja upiększanie... sylwester w szerokim gronie znajomych i znajomych znajomych. O 17:35 mieliśmy pociąg. Ok godziny 15 ząb mi się złamał!!!! Żyć, nie umierać. - 20 lat - sylwester - 2h do rozpoczęcia imprezy - w portwelu 50zł - w domu jestem sama Panika! Płacz! Sen?!?! Szybki telefon do rodziców, którzy szczęśliwie byli jakieś 30 km od domu. Telefon- internet-internet-telefon... Pogotowie stomatologiczne- jedno, drugie, trzecie... prywatni lekarze... wszyscy dentyści, do których jakimś przypadkiem miałam nr... Jeżeli w ogóle ktoś raczył odebrać, to mówił, że niestety, ale na chwilę obecną nic nie można zrobić... grubsza sprawa... protetyka... proszę zgłosić się po Nowym Roku... 'niech Pani kropelką spróbuję, ale nie daję gwarancji, że to się utrzyma i oczywiście ja tego nie powiedziałam.' D R A M A T P O R A Ż K A Rodzice do mnie dotarli... bezradność malowała się na ich twarzach... kolejne telefony... dalsze szukanie... Jest godzina 15:40 jeździmy po całym mieście, po wszystkich okolicznych miejscowościach w poszukiwaniu stomatologa! nadzieje maleją z każdą sekundą... ...a przecież na imprezie ma być także ON! Znajomy, znajomej, znajomego... otrzymaliśmy nr do prywatnego gabinetu stomatologicznego: 'oczywiście zapraszam, już rezerwujemy fotel, proszę przyjechać jak najszybciej' Dojechaliśmy! 'eee, spokojnie:) nie takie przypadki się zdarzały... za chwilkę coś zaradzimy... a najwyżej zrobimy zupę zębową' optymizm Pań Dentystek nie znał granic. 'Spokojnie, to się często zdarza przy leczeniu zębów jedno-kanałowych. Ma Pani szczęście, bo ja akurat jestem protetykiem' -z uśmiechem na twarzy powiedziała młodziutka, milutka Pani stomatolog. Nie będę się dłużej rozpisywać... Kraków, ul. Zacisze założenie korony (podobno wytrzyma 1,5- 2 lat) 25 min pracy ząb, dla niewtajemniczonych- bez żadnej różnicy koszt? 120zł Dziękuję! Ten gabinet staje się moją oazą... Już wiem, gdzie będę leczyć swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka223
W takim wypadku pomóc może Ci tylko dentysta, ale pocieszyć mogę Cię tym, że wszystko jest do odratowania. Więc rozwiązanie na pewno się jakieś znajdzie. Jeśli jesteś z Krakowa mogę polecić Ci Dental Park w Modlniczce. Mąż ostatnio wykonywał tam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo to tylko do dentysty - polecam stomatologię dr cichonia. bardzo dobrze i dokładnie leczą zęby, naprawiają, wyrównują. ta klinika jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś ale polecam stomatologów z Lux Med. Mają naprawdę świetnych specjalistów. Z tego co wiem mają swoje gabinety w Warszawie jak i Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jedyne wyjście to do stomatologa - idealna jest Stomatologia dr Cichonia . Moim zdaniem opieka kompleksowa i bardzo dokładna! ja jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego w Warszawie to polecam gabinety Eurodental. Zapewniają kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×