Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nebeska

oriflame

Polecane posty

Gość nebeska

Witam, chciałabym zachęcić Was do zapisania się do oriflame. Sama broniłam się przed tą decyzją prawie dwa lata ale później za namową koleżanki zapisałam się. Obecnie jestem konsultantką oriflame z Poznania. W początkowym okresie kupuje się kosmetyki taniej o 23% niż w cenie katalogowej. Zamawiając przy okazji dla znajomych, rodziny można sobie dorobić miesięcznie kilka stówek ponieważ z całych zakupów 23% zostaje w kieszeni. Minimum to 250zł jednak wbrew pozorom z takim zamówieniem nie ma najmniejszego problemu ponieważ można zostawić katalog u sąsiadki, w sklepie, w pracy a zamówienia same się znajdą a jeżeli nawet w danym katalogu nie uzbiera się takiej kwoty to po prostu nie trzeba zamawiać. Nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Obecnie przy zapisaniu się w programie powitalnym czeka rewelacyjny, duży kuferek na kosmetyki, czasami nawet dla niego warto się zapisać. W linku do strony oriflame można sobie poczytać co dokładnie należy zrobić i jakie gratisy czekają. Ja pracuję zawodowo i oriflame zajmuje się dodatkowo a jestem bardzo zadowolona. Wszystko można robić przez internet, kurier dowozi paczkę bez opłat do domu lub można ją odebrać w biurze regionalnym, które również jest w Poznaniu. Proszę o przemyślenie sprawy i w razie zdecydowania się proszę o kontakt na gg 4025175 lub meilem biesiadka26@wp.pl W każdym momencie będę pomocna w działaniu, odpowiem na każde pytanie. Katalog oriflame znajduje się zawsze na stronie internetowej http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201105 - Pozdrawiam, Sylwia http://pl.oriflame.com/recruits/show.jhtml?tag=programy2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebeska
W poprzednią wypowiedź wkradł się błąd adres meilowy prawidłowy to biesiadka26@wp.pl a nie tlen.pl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×