Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarliZ

sprawozdanie ze stażu

Polecane posty

Prosze o pomoc, skonczyl mi sie staz i musze napisac sprawozdanie, bylam na stanowisku pracownika biurowego, zajmowałam się sekretariackimi sprawami oraz kadrowo-płacowymi, siedziałam przy księgowej i kadrowej, prosze o pomoc, nie umiem ładnie ująć tego czym sie zajmowałm - prowadzenie spraw kadrowo-płacowych - obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, - asystowanie przy sporządzaniu umów, - tworzenie aneksów do umów, - opisywanie teczek, - pisanie pism i podań, - obsługa sprzętu biurowego, - pomoc przy prowadzeniu biura, - pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń, - pomoc przy rozliczaniu pitów, - co moge jeszcze napisac oprócz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d df fd
mozesz jeszcze opisac, jak robilas kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisywanie teczek
co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no naprawde tak ciezko
napisz to co robilas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np ...
Ja napisałabym tak: Sekretariat: - prowadzenie obiegu dokumentów: rejestrowanie dokumentów przychodzących i wychodzących z firmy, - odbieranie telefonów, udzielanie informacji, łączenie do właściwego działu, - redagowanie pism, - kserowanie, - archiwowanie dokumentów Kady, płace: - sporządzanie umów o pracę, umów zlecenie pod okiem kadrowej, - sporządzanie list płac przy fachowej pomocy kadrowej, - wystawianie PIT 11, PIT 40 - rejestrowanie nowo przyjętych pracowników do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego ZUA, rejestrowanie członków rodziny ubezpieczonego do ubezpieczenia zdrowotnego, wyrejestrowywanie pracowników odchodzących ZWUA i wysyłka powyższych dokumentów drogą elektroniczną do ZUS za pomocą programu ''płatnik'' - tworzenie dokumentów rozliczeniowych - deklaracje miesięczne DRA, RCA, RSA przy użyciu programu ''płatnik'' - wystawianie zaświadczeń o dochodach dla pracowników, - prowadzenie akt osobowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np ...
Kady, płace: - obliczanie wynagrodzenia chorobowego i zasiłków chorobowych dla pracowników ( nauka), - obliczanie wynagrodzenia za urlop, - prowadzenie kartotek urlopowych pracowników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np ...
- prowadzenie ewidencji czasu pracy dla pracowników, - nauka sporządzania dokumentów do ZUS - zaświadczenia o zarobkach Rp-7, - wystawianie świadectw pracy ( nauka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym prosila jeszcze o pomoc, co mam napisac w zdobytych umiejetnosciach, kwalifikacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×